register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Waar erger jij je het meest aan?
Ananas op een pizza ( 25% )
Witte sokken in sandalen ( 16.7% )
Mensen (Nederlanders in bijzonder) ( 41.7% )
Deze poll ( 8.3% )
Jehovah getuigen ( 8.3% )
12 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

  Posts in de kijker



  Laatste posts
fun
door Chiesel op Thu. 25 Jan. 18 om 20:16
video
75%75%75%75%
2
Reacties
fun
door Chiesel op Thu. 18 Jan. 18 om 21:28
video
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Mon. 15 Jan. 18 om 21:45
video
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Mon. 15 Jan. 18 om 21:23
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Mon. 15 Jan. 18 om 21:23
video
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Thu. 11 Jan. 18 om 21:19
video
75%75%75%75%
0
Reacties
muziek
door Kickass op Wed. 10 Jan. 18 om 19:35
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door greeenpro op Thu. 21 Dec. 17 om 19:37
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Mon. 18 Dec. 17 om 19:11
video
75%75%75%75%
0
Reacties
film
door Kickass op Mon. 18 Dec. 17 om 17:32
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door hantashoef op Mon. 18 Dec. 17 om 17:44
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Kickass op Sat. 16 Dec. 17 om 22:21
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door greeenpro op Fri. 15 Dec. 17 om 21:18
video
50%50%50%
0
Reacties
muziek
door khu op Fri. 15 Dec. 17 om 21:17
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
video
70%70%70%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 9 Dec. 17 om 00:58
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door anima-john op Mon. 4 Dec. 17 om 15:37
video
50%50%50%
1
Reacties
fun
door anima-john op Thu. 30 Nov. 17 om 11:20
video
50%50%50%
1
Reacties
film
door Kickass op Tue. 17 Oct. 17 om 22:04
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Kickass op Mon. 16 Oct. 17 om 19:48
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Kickass op Sun. 15 Oct. 17 om 10:58
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Wed. 11 Oct. 17 om 19:55
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door anima-john op Thu. 5 Oct. 17 om 11:07
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sun. 1 Oct. 17 om 02:37
video
50%50%50%
0
Reacties
sport
door Kickass op Thu. 28 Sep. 17 om 19:16
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Tue. 26 Sep. 17 om 21:36
video
50%50%50%
0
Reacties
babes
image
83%83%83%83%
2
Reacties
film
door Kickass op Sun. 24 Sep. 17 om 19:44
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Kickass op Tue. 19 Sep. 17 om 20:03
video
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sun. 10 Sep. 17 om 18:08
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Wed. 6 Sep. 17 om 19:39
video
88%88%88%88%88%
0
Reacties
varia
door Chiesel op Sun. 3 Sep. 17 om 21:21
video
50%50%50%
0
Reacties
  Gastenboek berichten
male
door Kickass op Wed. 7 Feb. 18 om 18:29
812  
Reacties
male
door Chiesel op Sat. 27 Jan. 18 om 18:19
32  
Reacties
male
door piod op Fri. 26 Jan. 18 om 23:47
88  
Reacties
female
door elberto op Fri. 26 Jan. 18 om 23:27
1888  
Reacties
male
door Chiconer op Fri. 26 Jan. 18 om 23:03
591  
Reacties
male
door piod op Fri. 26 Jan. 18 om 22:56
812  
Reacties
female
door piod op Fri. 26 Jan. 18 om 22:51
1888  
Reacties
male
door piod op Fri. 26 Jan. 18 om 22:48
573  
Reacties
female
door Chiconer op Fri. 26 Jan. 18 om 22:48
1888  
Reacties
male
door Chiconer op Fri. 26 Jan. 18 om 22:43
573  
Reacties
Community

Verwelkom ons nieuwste lid Verwelkom ons nieuwste lid: phantom3366

6 leden verjaren vandaag:

Lolijn, den echten, RawX, TBA, #freekill Mi$ter$tijntje