register Paswoord vergeten?
Zoeken

Beschikbare opties bij deze post

Facebook



cars

Freddy Loix woedend op toeschouwers Condroz Rally (2011) - 2 doden achteraf

video
93%93%93%93%93%
1408 views
door Dequal op zo. 13 nov. 11 om 15:17


Tags:  Freddy Loix, Condroz, rally, woedend

    RTC1 Gepost op zo. 13 nov. 11 om 15:25 1
RTC1
man man
12172 Posts
Karma: 1
ferm grot gelijk

Ben zelf enorm wagengek maar zo dicht staan is om probleme vragen en TADAAA
neutral
    Dj_Iron Gepost op zo. 13 nov. 11 om 15:25 2
Dj_Iron
man man
962 Posts
Karma: 4
Hoort erbij, vroeg of laat gingen er eens doden vallen, is nu gebeurd
Kan volgende keer ook gebeuren en keer nadien ook
neutral
    Fifty_stylez Gepost op zo. 13 nov. 11 om 15:45 3
Fifty_stylez
man man
958 Posts
Karma: 1
het ergste is dat de mensen di dood zijn in een toegelaten zone stonden
neutral
    moraalridder Gepost op zo. 13 nov. 11 om 17:00 4
    Sneezy Gepost op zo. 13 nov. 11 om 18:33 5
Sneezy
man man
18046 Posts
Karma: 95
woedend? hij is beleefd en oprecht.
neutral
    Crashaly Gepost op zo. 13 nov. 11 om 22:27 6
man man
144 Posts
Karma: -1
das openbare weg eh, as da voor mijn deur was en dieje zou zoiet tege mij zegge, lolz, kzou ni wete wak drop zou zegge
da ze es naar een circuit zuuke! das just tzelfde as iemand da te snel rijd op den openbare weg, het verschil is alleen dat dees nog veel volk trekt om omver gerede te worde, trololol :twisted:
neutral
    bassleader Gepost op zo. 13 nov. 11 om 23:56 7
bassleader
man man
1577 Posts
Karma: 4
Crashaly schreef:das openbare weg eh, as da voor mijn deur was en dieje zou zoiet tege mij zegge, lolz, kzou ni wete wak drop zou zegge
da ze es naar een circuit zuuke! das just tzelfde as iemand da te snel rijd op den openbare weg, het verschil is alleen dat dees nog veel volk trekt om omver gerede te worde, trololol :twisted:

openbare weg men kl*ten das een afgesloten weg dus daar gelden de regels van de rally,
spijtig voor de mensen die helaas hun geliefden kwijt zijn maar sta dan toch gvd nie zo dicht bij die weg...
neutral
    Guntha Gepost op ma. 14 nov. 11 om 11:08 8
man man
27 Posts
Karma: 0
Om even duidelijk te zijn. Dit fragment is na het ongeval, en het ongeval staat los van wat loix hier zegt. De mensen die gestorven zijn , zijn geraakt door rondvliegende brokstukken. Dit is iets heel jammer dat je niet kan controleren.
Feit 2, er was een vertraging van 45 min voor de kp waar het ongeval is gebeurd, koude banden enz. Echt een stomme samenloop van omstandigheden.

Ik stond ook in de bocht waar loix gestopt is, weliswaar in het bos waar ze omhoog reden na de haarspeld.(1.5m hoger dan de wagens) Toen ik aankwam stond er niemand(40min op voorhand), toen loix aankwam stond daar plots +-100man in de uitremzone!!! . Wagens komen tegen de begrenzer bergaf naar de haarspeld. Stel je eens voor dat 1 wagen een probleem had daar...... dan heb je pas een grooooooot probleem en waren toeschouwer wel geraakt door een wagen!!!
neutral
    r0o Gepost op ma. 14 nov. 11 om 11:52 9
r0o
man man
6155 Posts
Karma: 15
Ik heb nog nooit iemand zo woedend gezien! :o

/sarcasm
neutral
    Last_Prophecies Gepost op ma. 14 nov. 11 om 16:02 10
Last_Prophecies
man man
27231 Posts
Karma: 14
Mjah t'is rally hé, er kan altijd iets onverwachts gebeuren. Rally is niet wat ik noem onveilig zolang de mensen maar op toegestane en deftige plaatsen staan. Ongelukkige dood natuurlijk voor die toeschouwers. Heel jammer.
neutral
    paulo Gepost op di. 15 nov. 11 om 21:50 11
paulo
man man
1259 Posts
Karma: 10
Last_Prophecies schreef:Mjah t'is rally hé, er kan altijd iets onverwachts gebeuren. Rally is niet wat ik noem onveilig zolang de mensen maar op toegestane en deftige plaatsen staan. Ongelukkige dood natuurlijk voor die toeschouwers. Heel jammer.



Ne he, als gy me uwe rallywagen aan 180 per uur 25 mensen neer maait. Daar zijde zelf ook ni goe van zene.
Tis ni enkel de slachtoffers die met de gebakke pere zitte maar ook de bestuurder zelf. En daarna de resten van stukskes publiek met uwen Karcher der af moge spuiten ...
Doe gewoon ni dom, stel u ni aan. Zet u op een verantwoordelijke plaats. Ipv nen halve meter van de baan te gaan staan, me nen idioten blik uwe kop uitsteken. En dan verwonderd zijn dage meduwe paardekop tege de capot van den masht . serieus
neutral
    Crashaly Gepost op za. 19 nov. 11 om 05:04 12
man man
144 Posts
Karma: -1
dus als ge in de straat woont war die rally bezig is moogde u kot ni uit omdatta "afgeslote" is ofwa, lolz@bassleader
neutral