register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

38 Favorieten van astro

fun

Philippe Geubbels in de de slimste mens ter wereld

video
98%98%98%98%98%
0 Reacties
door Fascination op Thu. 11 Dec. 08 om 17:47
fun

smurfen jarig

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door little tg op Mon. 24 Mar. 08 om 15:10
fun

Virtual barber shop

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door camper182 op Tue. 5 Feb. 08 om 16:16
sport

Kaka - "The Chosen One"

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Pieter_BA op Thu. 3 Jan. 08 om 13:21
sport

Cristiano Ronaldo the best 06 - 07 - 08 Man United

video
50%50%50%
0 Reacties
door Pieter_BA op Thu. 3 Jan. 08 om 11:20
fun

leuke spreukjes , zinnekes , rijmpjes

text
97%97%97%97%97%
0 Reacties
door Enjitram op Wed. 11 Jul. 07 om 23:27
fun

YMCA

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door tomnatfer op Sun. 8 Jul. 07 om 19:56
fun

The Big Mastermovies Post Yeeeaaaah dude

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Intertet op Sun. 21 Jan. 07 om 14:45
fun

born to be alive the hitler song

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Intertet op Tue. 16 Jan. 07 om 19:06
fun

Whaha: Now That's Magic

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door JeuNeN op Thu. 11 Jan. 07 om 19:33
fun

voice over pimp my ride

video
68%68%68%
0 Reacties
door SuckDickMakeMoney op Thu. 4 Jan. 07 om 19:39
fun

Geert Hoste - Lief Klein Konijntje

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door bajesklant op Tue. 2 Jan. 07 om 17:36
fun

barcelona kid !!!

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Jesse op Sat. 30 Dec. 06 om 12:28
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
fun

SAW 2 mastermovies

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door STONED op Sat. 30 Dec. 06 om 00:00
fun

Titanic De waarheid

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Steffer op Tue. 26 Dec. 06 om 21:51
fun

hans teeuwen MEGA POST!!!!!!!!!!!!!!!!!

audio
70%70%70%
0 Reacties
door uitdedoodopgestaan op Sun. 24 Dec. 06 om 12:45
fun

Baby lauching (WHAHAHAHA)

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door piejie22 op Sat. 9 Dec. 06 om 19:32
fun

Anderlecht kampioen! [Geen Spam Post]

video
79%79%79%79%
0 Reacties
door Seukes op Sat. 9 Dec. 06 om 18:33
fun

Je Hebt Me 1000 x Belogen (Geert Hoste)

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Locomotion op Tue. 5 Dec. 06 om 22:12
fun

j'aime j'aime durbuy-(laché)

video
60%60%60%
0 Reacties
door catfreak op Tue. 21 Nov. 06 om 19:07
fun

spongebob voice-over

video
30%30%
0 Reacties
door ThugAngel op Sun. 5 Nov. 06 om 15:04
fun

basshunter - boten anna en de gebroeders + tekst

video
50%50%50%
0 Reacties
door rhodos op Mon. 30 Oct. 06 om 08:46
fun

saving private henk :p

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door matiepiet op Tue. 3 Oct. 06 om 20:46
fun

Titanic Ijskoud

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door undertaker op Mon. 18 Sep. 06 om 18:40
fun

Staar wars ( star wars) !

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door DJ Base General op Mon. 28 Aug. 06 om 17:48
fun

hans teeuwen- tekening

video
55%55%55%
0 Reacties
door Intertet op Mon. 7 Aug. 06 om 21:34
fun

Alles kan beter: West-Vlaams!!

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Intertet op Tue. 6 Jun. 06 om 18:42
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
sport

Studio 1 verslag : rsca - kortrijk

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door VAMPIRO op Sun. 31 Aug. 08 om 12:59
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
fun

Fan valst Oasis aan

video
81%81%81%81%
0 Reacties
door Pr0xje op Tue. 9 Sep. 08 om 18:40
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00