register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

133 Favorieten van binar

fun

Avatars (voor msn of forum) (150+)

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door MrStone op Sun. 23 Jul. 06 om 15:37
fun

kinderprog beetje veranderd

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door marlies op Sat. 29 Jul. 06 om 09:56
fun

Nerds in da house

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Intertet op Sat. 29 Jul. 06 om 11:08
fun

create your own error message (Aanrader)

image
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door detoobf16 op Sun. 30 Jul. 06 om 15:02
fun

tequila: drank voor de echte mannen

video
79%79%79%79%
0 Reacties
door gj op Fri. 11 Aug. 06 om 12:38
varia

WWE Best Finishers

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Audioholic op Sun. 27 Aug. 06 om 20:30
varia

beste muziek ooit!!!

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door Intertet op Mon. 28 Aug. 06 om 22:35
fun

WIST U DAT ...

text
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Nesquiksnuiver op Wed. 30 Aug. 06 om 12:05
autos

slr 722

image
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door gastonenleo96 op Mon. 4 Sep. 06 om 21:36
fun

funnycompilationfilempke

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Crà$h op Tue. 5 Sep. 06 om 12:53
fun

Nieuwe Trigger Happy/Tragger Hippy afl.

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Gazmask_ op Fri. 8 Sep. 06 om 15:43
fun

nice : jumpers [gebouwen]

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Intertet op Sun. 10 Sep. 06 om 12:11
fun

geile msn praat :D

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door haen op Mon. 18 Sep. 06 om 18:43
fun

dunk + trampoline = ownage :p

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door shizzle op Fri. 22 Sep. 06 om 21:01
autos

Miljonair Fair 2008

image
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door DirtyWorkx op Sat. 13 Dec. 08 om 11:14
varia

Quality Movies #005

image
63%63%63%
0 Reacties
door Motion Master op Wed. 26 Nov. 08 om 11:58
autos

Gespot:Mercedes-Benz SL 63 AMG

image
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door 350zlover op Thu. 20 Nov. 08 om 19:51
muziek

Complex 100% hard

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door [sls] Geoffrey [sls] op Tue. 18 Nov. 08 om 17:29
autos

Van een lelijke auto toch nog een droomauto maken

image
55%55%55%
0 Reacties
door RememberChimpanlee op Sun. 16 Nov. 08 om 18:11
autos

2009 ART Mercedes-Benz GL Mammut

image
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door hbk op Wed. 5 Nov. 08 om 12:14
muziek

David Guetta - Love Don't Let me go ( Fruity Loops Remix )

audio
63%63%63%
0 Reacties
door Jurojin op Tue. 4 Nov. 08 om 21:55
fun

Shift 1

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door bobbewieter op Tue. 5 Aug. 08 om 09:41
sport

STVV-GENK 2007

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door VAMPIRO op Sun. 17 Aug. 08 om 14:00
muziek

Oh! on tour intro ZOFvsSMB

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door Lizzard op Sat. 12 Jul. 08 om 19:11
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
babes

Amanda Corey (128)

image
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door SuperDude op Thu. 3 Jul. 08 om 14:50
varia

Guitar Hero 4: World Tour

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Den_Este op Wed. 2 Jul. 08 om 22:34
fun

Starende vrouwen helpen schuwe mannen

video
81%81%81%81%
0 Reacties
door Pr0xje op Mon. 16 Jun. 08 om 18:44
fun

Wa Van Alles (170)

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door hbk op Tue. 10 Jun. 08 om 11:12
sport

inside the playoff finals: game 4

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Smalldude op Fri. 13 Jun. 08 om 15:52
babes

tiffany taylor

image
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Dynamecc op Sat. 19 Apr. 08 om 19:39
babes

Nicole Sparks

image
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Audioholic op Sun. 23 Mar. 08 om 12:42
fun

Vloeken bij een Belspel op VIJFtv

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door ONLINE RULER op Thu. 20 Mar. 08 om 17:20
babes

DMNicks Jessica Alba

image
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door DMNick op Thu. 20 Mar. 08 om 18:02
babes

SirStino's Sexy Salon: #16: Georgia Rose + Sarah Vandella

image
50%50%50%
0 Reacties
door SirStino op Sun. 2 Mar. 08 om 21:29
fun

Een kleine Mega compilatie, echt lache

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Intertet op Thu. 28 Sep. 06 om 17:20
fun

Uber grappig!

video
50%50%50%
0 Reacties
door Intertet op Thu. 28 Sep. 06 om 19:46
varia

Voor de filmfreaks! 50movietitles in 1 schilderij

text
75%75%75%75%
0 Reacties
door Intertet op Fri. 29 Sep. 06 om 20:32
babes

tatjana

image
83%83%83%83%
0 Reacties
door presario op Thu. 5 Oct. 06 om 17:50
fun

Irritantste loser dak ooit heb gezien :-p

video
72%72%72%72%
0 Reacties
door Intertet op Fri. 6 Oct. 06 om 19:36
fun

Make your own airplane

image
80%80%80%80%
0 Reacties
door aoj op Sat. 7 Oct. 06 om 11:09
fun

Wat als de wereld stilstaat?

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Intertet op Sat. 7 Oct. 06 om 13:45
autos

10 duurste auto's van het moment (voor "normale" personen)

image
80%80%80%80%
0 Reacties
door Nielsi op Sat. 7 Oct. 06 om 17:35
fun

own goals

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door hcmaxim op Sat. 7 Oct. 06 om 21:22
babes

Zweedse club VS. Engelse club...

image
77%77%77%77%
0 Reacties
door J_Jones op Mon. 9 Oct. 06 om 17:11
fun

below the belt compilatie - aauuucchhh

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Intertet op Tue. 10 Oct. 06 om 12:40
fun

Onsportief gedrag

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Intertet op Tue. 10 Oct. 06 om 16:48
fun

Wereldgoal cocu

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door [B]avaria^ op Wed. 11 Oct. 06 om 19:13
fun

huge jeroom post

image
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door aqualong op Mon. 16 Oct. 06 om 20:48
fun

Drunk Girl Falls Head First into a Toilet

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Keyser_Soze op Tue. 17 Oct. 06 om 21:05
1 2 3 »