register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Wist je dat een giraffe net zoveel nekwervels heeft als een mens?
Ja ( 50% )
Nee ( 50% )
12 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

15 Favorieten van bjoerk

fun

QI - Female Comedians

video
92%92%92%92%92%
13 Reacties
door eXistenZ op Mon. 11 Oct. 10 om 20:56
varia

Making of: Walt Disney Cartoons

video
95%95%95%95%95%
13 Reacties
door Revolutiionzz op Sat. 26 Jun. 10 om 22:55
fun

Dubbelzinnigheid in Top Gear

video
90%90%90%90%90%
13 Reacties
door Moonknight op Wed. 10 Feb. 10 om 17:32
fun

how to draw a truck in ms.paint

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Revolutiionzz op Sun. 3 Dec. 06 om 11:32
fun

dat was niet de bedoeling 4

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Dropz op Sun. 14 Sep. 08 om 18:47
fun

bush zingt

video
50%50%50%
0 Reacties
door nvg2 op Wed. 24 May. 06 om 21:06
fun

LOTR in 5 seconds

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door gj op Tue. 3 Apr. 07 om 23:23
autos

De Cadillac Sixteen bij Top Gear

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door crazyloco op Thu. 28 Dec. 06 om 12:00
varia

Wat je niet tegen een man zegt

text
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door dendrieze op Mon. 11 Feb. 08 om 17:22
fun

Pr0xje en Zerves 100ste funpost !! BIGGEST EVER !!!

image
98%98%98%98%98%
0 Reacties
door Pr0xje op Sat. 2 Jun. 07 om 20:07
fun

Male Rules!

text
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door dreetn op Sat. 23 Aug. 08 om 17:26
fun

Freddy De Vadder / Gunter Lamoot (de kakkerlakken)

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door djgio op Sun. 18 Mar. 07 om 20:42
varia

Learn Beginner Magic

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Relax15 op Sat. 7 Jul. 07 om 16:45
fun

Extreme photoshopped 2

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door Sniejbal op Fri. 28 Nov. 08 om 02:10
autos

Porsche Boxster 996 3.6-liter X51 Engine ~ RAIKON

image
63%63%63%
0 Reacties
door raikon op Fri. 29 Aug. 08 om 16:53