register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

15 Favorieten van gies

varia

CeLL (css) ClanWar

video
58%58%58%
0 Reacties
door SkilleD op Tue. 13 Nov. 07 om 20:58
fun

Family guy Quagmire clips part 3

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door ^^Sam op Fri. 16 Feb. 07 om 16:01
fun

GTA verslaafd ?

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door Little-jumper op Sat. 24 Feb. 07 om 02:25
sport

trukjes met de rolstoel

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door petje op Sat. 24 Mar. 07 om 00:21
fun

Dynamitesufing

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door Apoe op Sat. 24 Mar. 07 om 14:17
fun

funny pictures /*/<[50]>/*/

image
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Pr0xje op Wed. 4 Apr. 07 om 10:41
fun

Family guy: Stewie becomes a man

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door shizzle op Wed. 4 Apr. 07 om 21:20
sport

Sfeer rsca-standard buiten stadion!

video
60%60%60%
0 Reacties
door Intertet op Sat. 7 Apr. 07 om 12:00
fun

de beste dief ooit (VET om te zien)

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door mr-banjo op Thu. 12 Apr. 07 om 12:23
fun

zot.... echt lezen

text
86%86%86%86%
0 Reacties
door Johny Knoxville op Thu. 12 Apr. 07 om 12:30
fun

hans teeuwen stoned

audio
82%82%82%82%
0 Reacties
door Tek_Beatz op Thu. 12 Apr. 07 om 13:05
fun

Samsop & fred

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door boomz op Sat. 19 May. 07 om 03:22
fun

journalist is high - giere !!!! :D

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door sPiKe_0 op Sat. 14 Jul. 07 om 01:09
babes

Office Debauch (Lia 19)

image
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Locomotion op Fri. 5 Oct. 07 om 13:23
sport

Bergen - RSCA

video
60%60%60%
0 Reacties
door -Vdb op Sun. 14 Sep. 08 om 17:27