register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Wist je dat de strepen van een zebra voor verkoeling zorgen?
Ja ( 27.8% )
Nee ( 72.2% )
18 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

11 Favorieten van krack

fun

Smelt zelf blikjes

video
80%80%80%80%
1 Reacties
door Azlannagh op Tue. 30 Dec. 14 om 12:10
fun

Geert Wilders doet straffe uitspraken

video
83%83%83%83%
2 Reacties
door Mayo op Sat. 22 Mar. 14 om 21:51
varia

Bouw uw eigen 'geheime' monitor

video
96%96%96%96%96%
10 Reacties
door Takai op Wed. 30 Oct. 13 om 19:10
sport

Een leuke manier om je pushups te doen - Bring Sally up challenge

video
93%93%93%93%93%
33 Reacties
door Queen op Fri. 12 Apr. 13 om 02:25
fun

Beste chatroulette prank ever (gentse feesten)

video
89%89%89%89%89%
16 Reacties
door UltimateTetten op Mon. 13 Aug. 12 om 22:15
fun

Quick and Simple Life Hacks - Part 1 & 2

video
87%87%87%87%87%
8 Reacties
door Pr0xje op Fri. 3 Aug. 12 om 15:54
fun

Random awesomness IV

image
94%94%94%94%94%
11 Reacties
door PaulMcCartney op Mon. 20 Feb. 12 om 15:42
fun

Random awesomness III

image
95%95%95%95%95%
28 Reacties
door PaulMcCartney op Sun. 19 Feb. 12 om 12:03
fun

Silence of love

video
92%92%92%92%92%
6 Reacties
door rebelator op Wed. 15 Feb. 12 om 18:06
fun

Zatlap beledigt politie.

video
93%93%93%93%93%
20 Reacties
door the-skullkid op Sun. 15 Jan. 12 om 18:45
fun

Duifmeneer: HOE HOE HOE

video
96%96%96%96%96%
12 Reacties
door kickazz op Sat. 14 Jan. 12 om 13:46