register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

21 Favorieten van lolwut

sport

beerschot-anderlecht

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door trizze op Sun. 14 Dec. 08 om 22:30
varia

how did they die?

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door kiekske op Mon. 28 Jul. 08 om 14:16
fun

10 Examples Of How To Ruin A Picture

image
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door VAMPIRO op Mon. 2 Jun. 08 om 21:28
sport

het bos in gestuurt en hoe

video
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door melvin wiels op Wed. 12 Dec. 07 om 19:04
fun

Pr0xje's Funny Pictures [131]

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Pr0xje op Sat. 3 Nov. 07 om 11:58
fun

South park - Imagination

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door White gangsta op Thu. 1 Nov. 07 om 21:30
fun

verhofdstad voice-over

video
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door Flegma op Thu. 1 Nov. 07 om 01:45
muziek

[Selfmade] The hardest way - Hoarfrost vs Dj bof edited

audio
81%81%81%81%
0 Reacties
door dj bof op Thu. 1 Nov. 07 om 01:32
fun

dees vind ik zelf een van de beste video's

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door j3ffr3ydc op Wed. 31 Oct. 07 om 22:24
fun

raf coppens - kvraagetaan

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door Infected op Wed. 22 Aug. 07 om 00:04
varia

Design Wallpapers

image
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door -)Spidey(- op Sun. 3 Jun. 07 om 10:33
fun

gezichtsbedrog: meervoudige mensen

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Pr0xje op Sat. 7 Apr. 07 om 00:37
sport

Wayne Rooney !!!

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door Tripped op Wed. 4 Apr. 07 om 23:25
fun

hitler int klein :p (eurotrip)

video
79%79%79%79%
0 Reacties
door Escort Rs Sport op Mon. 2 Apr. 07 om 12:15
fun

Jambers: René de alcoholieker Deel 2

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Mathi op Thu. 29 Mar. 07 om 21:45
fun

Jambers: René de alcoholieker

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door The Godfather op Thu. 29 Mar. 07 om 21:25
fun

mopkes

text
84%84%84%84%
0 Reacties
door Mtts op Sat. 24 Mar. 07 om 19:00
varia

Jambers - René den alcoholieker

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Akamon op Tue. 27 Feb. 07 om 23:25
fun

Family Guy 5 Videos!

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door ^^Sam op Sun. 14 Jan. 07 om 11:37
fun

Alles Kan Beter - Oproep 2020

image
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Gies op Wed. 3 Jan. 07 om 19:31
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00