register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

52 Favorieten van r0o

fun

Rowan Atkinson op zijn grofst.

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door Intertet op Wed. 2 Aug. 06 om 22:51
fun

Rowan Atkinson (verhaaltje over de middeleeuwen)

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Intertet op Thu. 3 Aug. 06 om 00:57
fun

miss universe verkiezingen

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door sytmas op Fri. 4 Aug. 06 om 15:56
fun

Porno oog

video
79%79%79%79%
0 Reacties
door Lullo op Sat. 5 Aug. 06 om 22:10
fun

ooow shit hahaha

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Pl8tte K88s op Sun. 6 Aug. 06 om 19:19
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
fun

Cd in microgolf

video
67%67%67%
0 Reacties
door r0o op Sun. 6 Aug. 06 om 21:36
fun

deer prank !!!!!!zeeeeeer grappig naar het einde toe!!!!!

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Intertet op Mon. 7 Aug. 06 om 21:57
fun

Moesjamaramara

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door congoman op Tue. 8 Aug. 06 om 23:57
fun

bdz koffiekoeken

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door congoman op Wed. 9 Aug. 06 om 11:50
fun

Watertrap

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door Untergang op Mon. 14 Aug. 06 om 15:13
fun

Ali G with POrn Stars

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Audioholic op Tue. 15 Aug. 06 om 13:20
fun

jeroom zeg ik u, jeroom

image
83%83%83%83%
0 Reacties
door the incredible kiwi op Tue. 15 Aug. 06 om 17:48
fun

akb dolenthousiaste mensenshow

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door stefsjenko. op Sat. 19 Aug. 06 om 11:58
fun

eenden vechten terug

video
40%40%
0 Reacties
door rikco op Thu. 15 May. 08 om 22:25
babes

Sabrina

image
60%60%60%
0 Reacties
door Ilse op Sat. 3 May. 08 om 19:27
muziek

emily bear

video
50%50%50%
0 Reacties
door zuuuperman op Fri. 2 May. 08 om 23:28
fun

Pijnlijke skimomenten

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door jordy007 op Wed. 30 Apr. 08 om 12:08
muziek

Mark N , Zurich 2006

video
50%50%50%
0 Reacties
door De Groene Patreel op Sun. 13 Apr. 08 om 13:40
babes

Irena

image
60%60%60%
0 Reacties
door Ilse op Sun. 13 Apr. 08 om 03:20
babes

Pr0xje's mansion 900 ~ Ashley Brookes (2)

image
86%86%86%86%
0 Reacties
door Pr0xje op Wed. 9 Apr. 08 om 21:51
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
fun

ijsbeer Vs walrus (bloody)

video
78%78%78%78%
0 Reacties
door bassleader op Sun. 6 Apr. 08 om 21:14
sport

studio 1 verslag zulte- club brugge

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door Paardenplasserwasser op Sun. 6 Apr. 08 om 18:17
fun

Pijnlijke ongevallen. . . Die Grappig zijn . . .

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door masked-kane op Fri. 4 Apr. 08 om 23:32
fun

people getting owned.

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door axetjeuh op Wed. 2 Apr. 08 om 19:09
sport

Pool Trickshots 14

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Tombuzz op Sun. 30 Mar. 08 om 20:55
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
babes

als vrouwen samen zijn .... deel 2 . MEGA . nog steeds beetje geil ;)

image
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door starkoo op Sun. 23 Dec. 07 om 13:57
fun

LOLcats! [6]

image
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door Audioholic op Sat. 19 Jan. 08 om 13:15
fun

Mierenhoop van binnen

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door jaks op Mon. 21 Jan. 08 om 11:01
fun

Sex, beer and drugs!

image
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Attila op Wed. 6 Feb. 08 om 18:19
fun

Hagger Trippy Compilatie ! Nieuwe beelden!

video
50%50%50%
0 Reacties
door gympie op Thu. 13 Mar. 08 om 16:06
fun

best skils complication

video
50%50%50%
0 Reacties
door Paardenplasserwasser op Fri. 14 Mar. 08 om 16:26
fun

Stunt van jongensleiding Chiro Viersel!!

video
50%50%50%
0 Reacties
door jeroin op Fri. 14 Mar. 08 om 18:23
fun

Nieuwe olympische sport

video
50%50%50%
0 Reacties
door Stingel op Sat. 15 Mar. 08 om 01:37
fun

Tom Vuurwerk Mix! Moet je zien...

video
74%74%74%74%
0 Reacties
door Solomio op Fri. 30 Mar. 07 om 10:42
fun

Chad Vader Episode I -> Episode VIII

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Thomas3 op Sat. 7 Apr. 07 om 23:59
fun

alex agnew industrial

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door White.Eroc op Sun. 8 Apr. 07 om 11:27
fun

tom steekt vuurwerk af -.-

video
74%74%74%74%
0 Reacties
door liljenzie op Mon. 9 Apr. 07 om 23:20
fun

Porno in het openbaar bekijken

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door ikke op Sat. 21 Apr. 07 om 22:33
fun

ocharme die chinezen altijd zo verschieten xD Xd

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door FIT op Wed. 16 May. 07 om 17:15
fun

Durf niet te staren ...

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Kabbarka90 op Fri. 18 May. 07 om 18:06
fun

Big brother is ook mor ne mensch

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door Orgasmatron op Wed. 6 Jun. 07 om 19:49
fun

engels opstel hilarisch

text
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door zanmato op Wed. 13 Jun. 07 om 18:56
fun

Federale Politie -> Blaast nekeer int .....zakske

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door Seukes op Sat. 30 Jun. 07 om 19:08
fun

Pacman schoolgrap !!!

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Brecht_ op Tue. 10 Jul. 07 om 11:54
fun

Party in the stomach

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door Piieter04 op Fri. 27 Jun. 08 om 23:50
fun

Stop Motion

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Soulke op Sun. 26 Aug. 07 om 00:05
fun

poppenspeler

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door mentalcrazy op Sun. 7 Oct. 07 om 17:14
1 2 »