register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

23 Favorieten van rock_and_roll

fun

Domme Bokser

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door paulo op Fri. 31 Oct. 08 om 01:00
fun

tequila: drank voor de echte mannen

video
79%79%79%79%
0 Reacties
door gj op Fri. 11 Aug. 06 om 12:38
muziek

METALLICA: Kirk speelt solo met fan

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door The_Unforgiven op Wed. 26 Dec. 07 om 01:07
muziek

Slash and Zakk Wylde guitar duel/duet

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door ROCKy op Wed. 9 Jan. 08 om 22:03
fun

Koeien en economie

text
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door stelix op Sun. 13 Jan. 08 om 22:32
muziek

Guitar Gods: Slash

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door samson1990 op Sun. 10 Feb. 08 om 20:27
muziek

Guitar Gods: Eddie Van Halen

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door samson1990 op Mon. 11 Feb. 08 om 18:52
fun

funny exam answers

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door headless op Mon. 25 Feb. 08 om 22:11
varia

powerpoint verschillende strande Beautiful

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door the_spurs007 op Wed. 14 Mar. 07 om 17:53
fun

Heavy Metal Hond

video
50%50%50%
0 Reacties
door jaks op Thu. 13 Mar. 08 om 18:41
fun

De doorsnee jumper

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door los_lampos op Sat. 26 May. 07 om 20:01
fun

sex education video

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door sperre op Sun. 3 Jun. 07 om 11:46
muziek

vette ROCK remake van PIRATES of the CARIBBEAN

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door ROCKy op Sat. 16 Jun. 07 om 21:55
fun

Rock!

video
78%78%78%78%
0 Reacties
door wasteland op Mon. 2 Jul. 07 om 15:06
fun

's Werelds best bekeken filmpje op youtube!!!

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door LatraXor op Thu. 19 Jul. 07 om 17:59
fun

Rare wetten in Amerika

text
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door CJ op Sun. 29 Jul. 07 om 12:18
fun

Verkeersborden verhaal :p

text
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Pr0xje op Tue. 31 Jul. 07 om 00:57
varia

het nieuwe onze-vader

text
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door *ferrari* op Sat. 4 Aug. 07 om 12:34
muziek

Jimi Hendrix Superpost

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door silverstone op Sat. 20 Oct. 07 om 16:15
fun

Brieven aan de verzekering

text
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door facebook.be op Mon. 22 Oct. 07 om 16:03
autos

EERSTE foto's !! BMW 750Li 2009 [GROOT], must see!

image
84%84%84%84%
0 Reacties
door Cartuner op Thu. 25 Sep. 08 om 21:58
fun

ON A Rollercoaster: Air Maxx

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Gazmask_ op Sat. 5 Jul. 08 om 14:15
fun

De Brief

text
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Rbbz op Sat. 16 Aug. 08 om 00:39