register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

629 Favorieten van shizz0rriz0rrr

fun

west vlamse woordenboek

text
75%75%75%75%
0 Reacties
door Intertet op Mon. 5 Jun. 06 om 19:49
fun

Wa van alles (38)

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door hbk op Thu. 15 Jun. 06 om 07:55
fun

Hoe irriteer ik mensen?

text
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door 4stroker op Sat. 17 Jun. 06 om 18:11
muziek

Jumpe!!!!!!!!!

video
38%38%
0 Reacties
door Future2049 op Wed. 21 Jun. 06 om 22:07
fun

Het dagboek van een kleuter

text
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door GOSCINIO op Sun. 25 Jun. 06 om 22:31
fun

Pratende HOND " I love mama"

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Intertet op Mon. 26 Jun. 06 om 09:57
fun

scary movie amateurs

video
70%70%70%
0 Reacties
door Intertet op Mon. 26 Jun. 06 om 15:15
fun

2de voetbalkeeper

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door M4rk$m4n op Thu. 6 Jul. 06 om 19:15
fun

"Goed kijken"

video
18%
0 Reacties
door lyno op Thu. 6 Jul. 06 om 21:02
fun

kindjes zijn leuk :D

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Intertet op Thu. 6 Jul. 06 om 22:08
fun

scary movie wassuuup

video
63%63%63%
0 Reacties
door joe kickass op Fri. 7 Jul. 06 om 21:31
fun

geen geheimen voor internet (2OQ)

flash
66%66%66%
0 Reacties
door Intertet op Fri. 7 Jul. 06 om 22:28
fun

pc die gedachten leest!

text
75%75%75%75%
0 Reacties
door stelix op Sat. 8 Jul. 06 om 01:46
fun

kei funny tweeling

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door oela op Sat. 8 Jul. 06 om 09:16
fun

Zidane Final !!!

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Seukes op Tue. 11 Jul. 06 om 03:02
fun

Jumpen a the oh (lego edition)

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door dimax op Sat. 15 Jul. 06 om 01:16
varia

wireless internet versterken

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door ares op Wed. 2 Jan. 08 om 19:29
fun

Zwerver beweert dat hij een UFO piloot is (Strijk gaan)

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door Ikkis_ban op Sat. 19 Jan. 08 om 12:34
fun

Bad Santa

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Intertet op Sun. 17 Dec. 06 om 14:22
fun

DeGrote Alles-en-Niets-Post

image
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door Nielsi op Wed. 27 Dec. 06 om 19:55
fun

The Simpsons: The Movie !!!

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door maglor op Fri. 29 Dec. 06 om 12:28
fun

Austin Powers

text
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door lukas op Tue. 2 Jan. 07 om 19:56
muziek

I'm Shipping Up To Boston - Film "The Departed"

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door _maxime_ op Fri. 5 Jan. 07 om 13:29
babes

Nielsi's babe: Amanda 010

image
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door Nielsi op Fri. 5 Jan. 07 om 16:36
babes

I'm Cool (Kate's Playground)

image
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Locomotion op Mon. 8 Jan. 07 om 20:57
babes

My Car (Kate's Playground)

image
73%73%73%73%
0 Reacties
door Locomotion op Tue. 9 Jan. 07 om 20:21
babes

World of Warcraft (Kate's Playground)

image
80%80%80%80%
0 Reacties
door Locomotion op Tue. 9 Jan. 07 om 20:30
babes

Diving Board (Kate's Playground)

image
80%80%80%80%
0 Reacties
door Locomotion op Tue. 9 Jan. 07 om 20:27
fun

Rookbom maken!

video
63%63%63%
0 Reacties
door Nesquiksnuiver op Thu. 11 Jan. 07 om 01:00
fun

Mega preilied post!

flash
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door homersimpson op Sun. 14 Jan. 07 om 15:49
fun

Zinnetjes Het Eiland !!!

audio
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door Broecki op Mon. 15 Jan. 07 om 21:39
fun

born to be alive the hitler song

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Intertet op Tue. 16 Jan. 07 om 19:06
fun

Teaser Taxi 4

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door XLR8_Kev op Wed. 17 Jan. 07 om 21:13
fun

owned ... fun =)

video
97%97%97%97%97%
0 Reacties
door Neil op Thu. 18 Jan. 07 om 16:20
autos

dodge charger

image
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door nickvm op Thu. 18 Jan. 07 om 19:30
babes

3 lekkere meisjs!

image
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door Air06 op Sat. 20 Jan. 07 om 10:40
fun

2000ste POST!

image
98%98%98%98%98%
0 Reacties
door Audioholic op Sat. 20 Jan. 07 om 17:26
fun

C.Ronaldo Top 10 skillz

video
70%70%70%
0 Reacties
door freakydude op Sat. 20 Jan. 07 om 17:39
babes

*Van lingerie naar nix!* Part I

image
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Gilliuske op Mon. 22 Jan. 07 om 19:21
autos

Audi R8

image
83%83%83%83%
0 Reacties
door NT op Tue. 23 Jan. 07 om 14:42
babes

Make up with Luna (Kate's Playground)

image
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Locomotion op Tue. 23 Jan. 07 om 19:06
babes

Red Lingerie with White Dotts (Kate's Playground)

image
82%82%82%82%
0 Reacties
door Locomotion op Tue. 23 Jan. 07 om 19:13
babes

Black Bows (Kate's Playground)

image
86%86%86%86%
0 Reacties
door Locomotion op Thu. 25 Jan. 07 om 17:35
varia

Skills !!

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door _maxime_ op Thu. 25 Jan. 07 om 18:36
fun

C. Ronaldo !!

image
79%79%79%79%
0 Reacties
door [K]oEnYmOo[N] op Thu. 25 Jan. 07 om 20:05
fun

austin powers...

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door an igav op Fri. 26 Jan. 07 om 17:40
fun

Shakira

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Intertet op Fri. 26 Jan. 07 om 23:38
babes

Deftig blondje

image
85%85%85%85%
0 Reacties
door Qoss op Wed. 31 Jan. 07 om 19:39
babes

On the balcony (Kate's Playground)

image
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Locomotion op Thu. 1 Feb. 07 om 19:22
fun

FC De kampioenen - Parodie met Rob van Oudenhoven

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door ^^Sam op Sat. 3 Feb. 07 om 10:22
1 2 3 4 5 6 7 » ... »»