register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

27 Favorieten van sirdrum

fun

psychologische test

text
97%97%97%97%97%
53 Reacties
door rebelator op Tue. 12 May. 09 om 20:18
fun

Couch Airbag Explosion

video
83%83%83%83%
11 Reacties
door DenHond op Thu. 13 Aug. 09 om 17:31
fun

4chan Cartoons

image
98%98%98%98%98%
37 Reacties
door DirtyWorkx op Sat. 1 Aug. 09 om 13:17
fun

Meet the Spartans: moet je echt zien ^^

video
74%74%74%74%
0 Reacties
door SuperDude op Wed. 24 Oct. 07 om 19:00
varia

Army Of 2 (PS3) zelfgemaakte trailer

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door speeddevil op Fri. 26 Oct. 07 om 17:31
fun

Nederlandstalige tongbrekers

text
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Pr0xje op Mon. 5 Nov. 07 om 21:14
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
varia

(Css) Terrorists Stole My Newspaper!

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door SkilleD op Wed. 7 Nov. 07 om 16:00
varia

kasteel verdedigen

flash
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door vs op Tue. 27 Nov. 07 om 13:01
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
varia

kerel speelt op akoestische gitaar

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door vs op Wed. 2 May. 07 om 15:08
fun

Een stel zotten/waaghalzen en paar zotte skills...

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door T_o_MM_a_S op Wed. 16 Apr. 08 om 22:46
varia

Desert eagle AE

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Bluetuner op Sat. 12 Jul. 08 om 16:20
fun

Alex Agnew @ De rots (Antwerpen)

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door triger op Tue. 21 Aug. 07 om 14:28
fun

(de)motivational posters VI

image
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door viktor op Thu. 7 Aug. 08 om 21:22
varia

dark wallpapers

image
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Dynamecc op Sun. 24 Aug. 08 om 17:30
fun

Vlieg angst (Jacques Vermeire)

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door masked-kane op Thu. 4 Oct. 07 om 15:03
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
fun

telefoonverkopers zwaar geowned!

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door crashman op Wed. 10 Oct. 07 om 21:08
fun

The Girl Next Door compilatie

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door bjoerk op Sat. 13 Oct. 07 om 16:40
varia

Echt zot Halo 3 reality

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door ving op Sun. 14 Oct. 07 om 01:50
fun

slimste mens ter wereld

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Joex op Wed. 17 Oct. 07 om 17:54
fun

Jeff Dunham - Achmed The Dead Terrorist

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door static gianni op Wed. 17 Oct. 07 om 22:26
fun

Fun post

image
82%82%82%82%
0 Reacties
door Aquarezz op Thu. 18 Oct. 07 om 17:32
fun

Moonwalk Tutorial (zeer makelijk!)

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door dewitte555 op Sun. 21 Oct. 07 om 17:10
fun

dansende papegaai

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door yzekyule op Mon. 22 Oct. 07 om 22:18
varia

Signs - Patrick Hughes (mooie kortfilm)

video
94%94%94%94%94%
6 Reacties
door dewitte555 op Sat. 7 Feb. 09 om 12:19