register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

77 Favorieten van sorryfreak

varia

Waar het hart van vol is

text
94%94%94%94%94%
21 Reacties
door Sylar op Mon. 19 Apr. 10 om 22:45
fun

Twilight Deleted sex Scene

video
87%87%87%87%87%
16 Reacties
door sonic op Thu. 28 Jan. 10 om 12:59
muziek

Rise Against

video
90%90%90%90%90%
11 Reacties
door Toiny op Thu. 18 Mar. 10 om 21:25
varia

Database crash / gehackt

text
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door Anthony op Tue. 1 Apr. 08 om 00:24
varia

Tijdelijke Progammatie Graspop '06

text
50%50%50%
0 Reacties
door Ataraxis op Wed. 31 May. 06 om 19:24
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
muziek

The Veronicas

image
50%50%50%
0 Reacties
door -vincent- op Wed. 7 Jun. 06 om 19:52
varia

How Much In Love Are You?

flash
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door hbk op Thu. 24 Jan. 08 om 18:28
fun

getal 11 doodsgetaal van de twin towers

text
53%53%53%
0 Reacties
door elberto op Fri. 26 May. 06 om 11:04
muziek

born from pain

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door hcmaxim op Mon. 1 Dec. 08 om 22:35
fun

de joerie (tragger hippy) op tuningsalon

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door shizzle op Tue. 14 Nov. 06 om 21:24
muziek

Nightwish

image
63%63%63%
0 Reacties
door Eilerdor op Sat. 20 Oct. 07 om 10:22
varia

Graspop Metal Meeting 2006

text
50%50%50%
0 Reacties
door Ataraxis op Sun. 14 May. 06 om 17:32
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
varia

Mooie plaatjes van de onderwaterwereld

image
74%74%74%74%
0 Reacties
door h4l op Tue. 12 Feb. 08 om 16:50
muziek

punkrock samurai

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door morda op Sat. 14 Jul. 07 om 20:58
varia

Column by Soul & Cabrinha: Dinosaurussen

text
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Cab op Sun. 17 Dec. 06 om 14:45
muziek

enkele soortn metal

text
78%78%78%78%
0 Reacties
door pol peloeze op Fri. 29 Dec. 06 om 14:54
fun

I Can Has Cheezburger?

image
85%85%85%85%
0 Reacties
door Wakka op Mon. 7 Jan. 08 om 20:11
muziek

hatebreed

image
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door hcmaxim op Thu. 10 Jul. 08 om 17:16
varia

Beowulf (nieuwe film)

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door SuperDude op Tue. 6 Nov. 07 om 18:48
muziek

Manowar - Courage Live (Akoestisch)

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Fly_Dictator op Thu. 21 Aug. 08 om 19:43
varia

Wat je nog niet wist over dieren: maffe weetjes!

text
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Balouke op Wed. 13 Feb. 08 om 16:35
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
varia


%
Reacties
door Intertet op Thu. 1 Jan. 70 om 01:00
fun

levensvragen

text
75%75%75%75%
0 Reacties
door Intertet op Sun. 21 May. 06 om 16:44
varia

Final (Stud) post

image
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door Sexy_4_Yuu op Sun. 2 Sep. 07 om 20:46
fun

ALL THE ILLUSIONS...

image
38%38%
0 Reacties
door Intertet op Fri. 26 May. 06 om 12:06
muziek

disturbed

image
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Finix op Fri. 27 Jun. 08 om 20:34
fun

een paar toppunten van.... (deel 2)

text
77%77%77%77%
0 Reacties
door the_charmed_ones op Fri. 26 May. 06 om 12:14
varia

Male Art

image
70%70%70%
0 Reacties
door SweetBitch op Thu. 25 May. 06 om 22:16
muziek

Linkin Park - What I've Done (piano cover)

video
50%50%50%
0 Reacties
door Killjojokill op Wed. 5 Mar. 08 om 21:04
muziek

Anti-Flag

image
83%83%83%83%
0 Reacties
door Intertet op Sun. 21 May. 06 om 22:11
muziek

Metallica , Death Magnetic Release!!

image
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Headbangerwithmercy op Thu. 11 Sep. 08 om 23:19
fun

de joerie ~trigger happy~ echt zalig

flash
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Mathi op Thu. 7 Sep. 06 om 15:03
fun

Wist je dat....

text
63%63%63%
0 Reacties
door turbonegro op Sun. 28 May. 06 om 20:18
muziek

Disturbed Live @ Brussel

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door anahi op Thu. 4 Dec. 08 om 22:40
fun

gjieestige ... weetjs

text
25%25%
0 Reacties
door Intertet op Thu. 25 May. 06 om 10:42
varia

Een mooi mannetjesexemplaar

image
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door chocoventje op Wed. 5 Dec. 07 om 15:16
muziek

THIS IS HARDCORE

image
74%74%74%74%
0 Reacties
door Dropz op Mon. 15 Dec. 08 om 02:00
fun

Beer vs. Vagina

text
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door The man with the plan op Fri. 15 Feb. 08 om 21:20
fun

50 nutteloze weetjes

text
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Intertet op Fri. 25 Jul. 08 om 15:26
muziek

Milow covert Drop it like it's hot

video
81%81%81%81%
0 Reacties
door Fascination op Tue. 9 Dec. 08 om 21:17
fun

Nice to know. weetjes.

text
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door wacky_one op Fri. 25 May. 07 om 18:13
muziek

full blown chaos

image
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door hcmaxim op Tue. 8 Jul. 08 om 23:12
varia

GMM - Graspop ...

text
50%50%50%
0 Reacties
door Ataraxis op Wed. 7 Jun. 06 om 20:54
varia

Forbidden Kingdom (TRAILER)

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door hbk op Thu. 21 Feb. 08 om 19:02
muziek

Rise against - state of the union

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door vuilniszak op Mon. 14 Jan. 08 om 21:20
muziek

GROEZROCK 2008 trailer

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door aooa op Fri. 18 Jan. 08 om 01:30
muziek

Bullet for my Valentine

image
43%43%
0 Reacties
door Intertet op Mon. 22 May. 06 om 13:10
1 2 »