register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
België scoort slecht voor antitabaksbeleid, wat vindt u?
Het zou inderdaad wat strenger mogen worden ( 25.6% )
Ze zijn al streng genoeg, ieder zijn keuze om te roken of niet ( 33.7% )
I don't give a damn ( 40.7% )
86 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst


gebruikersnaam totaal posts forum posts site posts reacties gastenboek berichten geslacht lid sinds laatste bezoek
0000001-01-197001-01-1970
stekske73538825322013-09-200308-05-2008
Q-BiC130128103574848413-09-200306-10-2013
dangerHV2201126102005-12-200316-09-2009
massy8404006-12-200325-07-2013
Marantzzz2797149631298008-12-200315-12-2012
DJ RAVAK154077765698029-12-200329-10-2007
muncky2581441113027-01-200415-09-2007
kiekeboe762539622543409017-03-200402-05-2007
Palomine2101003-04-200414-12-2012
SnoskY23081216151077017-04-200410-02-2012
sea king61731068239022-04-200426-02-2014
Caleno74854673402772024-04-200406-11-2013
Gizmoke11095692538009-05-200419-05-2008
Iz-N-Gra4782603215011-05-200402-10-2010
Lt_GHoST23761401519012329-05-200402-04-2014
gippe0000031-05-200404-04-2014
Soul895064407723389505-06-200416-04-2014
Blacksnipe18334111041372021506-06-200409-12-2010
tonyt1076272164734594011-06-200416-04-2014
humor31816113144013-06-200415-09-2011
Daimao11256650014-06-200405-05-2007
tasebi2101017-06-200427-08-2009
Razh3l10225138501018-06-200409-08-2010
tokke1881100967805022-06-200427-05-2011
Gabba Tommy23211610106024-06-200423-11-2007
venom viper158580112772030-06-200403-01-2010
topheke2661376122111-07-200420-01-2013
Keyser_Soze24244127251865914850611-07-200417-04-2014
Bobby_Ewing7839039016-07-200410-08-2010
Blue-Thunder69134710334017-07-200417-03-2008
apokalypza3443213581300018-07-200412-11-2011
raventhedog2664144631215021-07-200421-07-2009
dré0000024-07-200410-06-2009
game-maniaks11070238024-07-200404-07-2007
vandalize127496927958031025-07-200420-02-2013
Divider16598588793028-07-200423-09-2012
steupy2101002-08-200429-09-2012
Lord_Sony11256056011-08-200421-04-2013
The Machine10514014-08-200425-06-2007
Sniper@war4892605224024-08-200428-06-2008
-_ReTrO SoUnDzZzZ_-64634081225025-08-200407-09-2009
Qabesha4899295451178710728-08-200405-02-2014
SVW6552332543223029-08-200414-09-2011
HighWire165982714817130-08-200416-04-2014
Ludax2101031-08-200430-04-2009
Bl!nd-Sn!per83742530382002-09-200411-06-2009
Ghost4912541236005-09-200412-01-2008
Utah13266264010-09-200416-10-2007
Wanni Blikini10275303494010-09-200409-07-2008


1 2 3 4 5 6 7 » ... »»