register Paswoord vergeten?
Zoeken
Mededeling

Beschikbare opties bij deze post

Facebook



Gerelateerde posts
fun Russian car crash compilatie! - op 12 mei. 12
other Oh Snap!! - op 27 feb. 12
fun Russian Road Rage. - op 1 apr. 12
fun Jumpstyle toen het cool was - op 11 apr. 12
other Documentaire: Aryan Brotherhood - op 19 feb. 12
other

leukste gevangenis in de wereld: black dolphin

video
93%93%93%93%93%
1596 views
door Ottorongo op di. 7 feb. 12 om 20:55




voor onze dutroux en janssens naar daar te sturen zou ik wel een leuke investering van mijn belastingsgeld vinden :) misschien zou noorwegen hun breivik ook kunnen sturen

Tags:  gevangenis, rusland, black dolphin

    Complete Gepost op di. 7 feb. 12 om 21:24 1
man man
239 Posts
Karma: 0
:shock:

nette post
neutral
    Joriez Gepost op di. 7 feb. 12 om 21:25 2
Joriez
man man
21 Posts
Karma: 0
:shock: part 2, 3 en 4 kijk ik wel op youtube
neutral
    djodjo Gepost op di. 7 feb. 12 om 21:30 3
djodjo
man man
14085 Posts
Karma: 6
als de russen iets doen, doen ze't te goei!
neutral
    tripax Gepost op di. 7 feb. 12 om 21:34 4
man man
43 Posts
Karma: 0
das een gevangenis.. iets wat wij hier niet meer hebben.

Voor de gewone gevangene misschien iets te hard maar hier in belgie is een celstraf bijna geen straf meer maar een internaat.
neutral
    svzw Gepost op di. 7 feb. 12 om 21:39 5
svzw
man man
1789 Posts
Karma: -1
Ook gezien op national geographic zeker vandeweek? :p

OT: Das tenminste een normaal gevang, ier zitten ze bijna vast in een luxeappartement ! (Vooral dan de zware misdadigers !
neutral
    AMGXV Gepost op di. 7 feb. 12 om 21:45 6
    bangbangbazooka Gepost op di. 7 feb. 12 om 21:58 7
bangbangbazooka
man man
1178 Posts
Karma: 7
zondag avond voor superbowl ook gezien, echt nog neig :p
neutral
    Ilikeicecream Gepost op di. 7 feb. 12 om 22:05 8
Ilikeicecream
man man
13289 Posts
Karma: 18
Gezellig!
neutral
    Sneezy Gepost op di. 7 feb. 12 om 22:15 9
Sneezy
man man
18074 Posts
Karma: 95
Goed voor het tip crimineel dat er binne zit. kost wel massa's geld denk ik.
neutral
    eclipx Gepost op di. 7 feb. 12 om 22:26 10
eclipx
man man
1712 Posts
Karma: 23
das echt dikke zever hoe da mensen zo oppervlakkig zijn, de gevangenissen hier zijn geen haar beter dan de rest Ja ge hebt tv, maar alleen op betaling, voor de rest kunt ge niks doen dan slapen, boeken lezen, eten en slapen
neutral
    Ottorongo Gepost op di. 7 feb. 12 om 23:04 11
Ottorongo
man man
8587 Posts
Karma: 31
eclipx schreef:das echt dikke zever hoe da mensen zo oppervlakkig zijn, de gevangenissen hier zijn geen haar beter dan de rest Ja ge hebt tv, maar alleen op betaling, voor de rest kunt ge niks doen dan slapen, boeken lezen, eten en slapen

hebde gij dan ervaring ?
in deze gevangenis ziede de lucht ni eens en buiten de cipiers en uwe celgenoot ziede niemand anders voor de rest van uw leven.
ik denk da het psychologische effect daarvan toch wel een pakske zwaarder is dan wa ge hebt hier in den bak ze.
paar maten van mij hebben gezeten en die mochten meer dan da ze daar in rusland mogen en al hoewel da da ni veel is, is alles wa ge minder moogt echt hard.
in hun geval is da ademen, schijten en lezen en afentoe is een uurke wandelen in een geslote ruimte
neutral
    AMGXV Gepost op di. 7 feb. 12 om 23:10 12
    Toby Gepost op di. 7 feb. 12 om 23:17 13
Toby
man man
18702 Posts
Karma: 0
en dan dutroux ma klage in de belgische gevangenis da em geen worst verteerd, platte!
neutral
    filibert Gepost op di. 7 feb. 12 om 23:20 14
filibert
man man
2384 Posts
Karma: 26
eclipx schreef:das echt dikke zever hoe da mensen zo oppervlakkig zijn, de gevangenissen hier zijn geen haar beter dan de rest Ja ge hebt tv, maar alleen op betaling, voor de rest kunt ge niks doen dan slapen, boeken lezen, eten en slapen


hier mogen ze sporten, lezen, opleidingen volgen, in de open lucht komen, tv, ontspanning, elke dag een maaltijd met voorgerecht, hoofdgerecht en dessert

ik heb zelfs voor 80 van die mannen in Brugge een initiatie les highland games moeten geven, alee ik zeg 80 man der hadden er zich 80 ingeschreven maar er kwamen er maar 45-50 buiten want het was wa friskes en er was kans op regen

toen ik daar trouwens rondgeleid werd schrok ik mij echt een bult wat die allemaal mogen. ik passeerde lokalen met computers, boeken, knutsel ruimtes, opleidingslokalen, film ruimtes en sport mogelijkheden

wete hoe ze da in nen reisgids noemen? hotel all inclusive
positive
    Spelt Gepost op wo. 8 feb. 12 om 00:14 15
Spelt
man man
705 Posts
Karma: 1
In Soviet Russia, prison fucks you
neutral
    BLUE_SMILEY Gepost op wo. 8 feb. 12 om 07:57 16
BLUE_SMILEY
man man
4612 Posts
Karma: 21
Da's zeker iets voor zware criminelen. Maar voor de mensen die voor iets kleiner moeten zitten zouden simpele, relaxte gevangenissen moeten volstaan. Zij hebben dan tenminste een kans om zich terug in 't normaal leven te begeven. (Ik ga wel niet akkoord met de TV's, computers, enzovoort die ze krijgen)
Als je ooit uit zo'n gevangenis als dit komt zijn als uw kansen weg en wie weet wat doe je jezelf of iemand anders aan. Hier word je gewoon zot, denk ik.
Voor pedofielen, verkrachters en (serie)moordenaars (passionele moorden niet inbegrepen) zou zoiets als deze gevangenis ideaal zijn, ja.
neutral
    Headsh0t Gepost op wo. 8 feb. 12 om 09:23 17
Headsh0t
man man
347 Posts
Karma: 0
Het is sowieso onmogelijk om daar uit te komen maar de ergste gevangenis zou ik het niet noemen.
De ergste gevangen zijn het waarschijnlijk wel maar de situaties is die Mexicaanse gevangenissen enzo zijn nog vele malen erger. Hier word je tenminste niet verkracht,vermoord of je gaat dood aan allerlei ziekters.
neutral
    jarou011 Gepost op wo. 8 feb. 12 om 12:37 18
jarou011
man man
993 Posts
Karma: 0
Spelt schreef:In Soviet Russia, prison fucks you

Die soviet russia joke werkt enkel als het normaal omgekeerd zou zijn.
Dus in de rest van de wereld, you fuck prison?
neutral
    Maverick00 Gepost op wo. 8 feb. 12 om 17:30 19
Maverick00
man man
128 Posts
Karma: 3
Michael Scofield would have a hard time ;)
neutral
    sTaF Gepost op do. 9 feb. 12 om 12:24 20
sTaF
man man
4786 Posts
Karma: 7
BLUE_SMILEY schreef:Da's zeker iets voor zware criminelen. Maar voor de mensen die voor iets kleiner moeten zitten zouden simpele, relaxte gevangenissen moeten volstaan. Zij hebben dan tenminste een kans om zich terug in 't normaal leven te begeven. (Ik ga wel niet akkoord met de TV's, computers, enzovoort die ze krijgen)
Als je ooit uit zo'n gevangenis als dit komt zijn als uw kansen weg en wie weet wat doe je jezelf of iemand anders aan. Hier word je gewoon zot, denk ik.
Voor pedofielen, verkrachters en (serie)moordenaars (passionele moorden niet inbegrepen) zou zoiets als deze gevangenis ideaal zijn, ja.


Toch één gezonde reactie. Wij zijn allemaal (relatief) goed opgevoed, ik denk dat veel mensen in de cel gewoon geen kans gekregen hebben. Je hebt natuurlijk altijd een keuze, maar dit wordt erg vaak en erg sterk beïnvloed door je opvoeding en je leefwereld. Om zomaar alle gevangenen in mensonwaardige omstandigheden te brengen toont enkel domme en blinde haat, zonder meer.
neutral