register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van anima-john

fun

Giel Beelen hangt stiekem kunst in het museum

video
40%40%
0 Reacties
door anima-john op Thu. 1 Nov. 18 om 09:38
fun

Kia prankt mensen met sociaal experiment

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 16 Oct. 18 om 17:31
fun

Huawei trollt Apple

image
65%65%65%
0 Reacties
door anima-john op Mon. 24 Sep. 18 om 15:44
varia

Loslaten

video
70%70%70%
3 Reacties
door anima-john op Tue. 4 Sep. 18 om 10:24
autos

Autoreclame to go

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Mon. 4 Jun. 18 om 11:20
varia

Artsen spreken rokers aan

video
78%78%78%78%
0 Reacties
door anima-john op Thu. 31 May. 18 om 08:47
fun

Organic Energy

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Mon. 14 May. 18 om 21:15
fun

Billboard lifting

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Mon. 30 Apr. 18 om 11:48
varia

Het geheim van succes

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Mon. 26 Mar. 18 om 12:25
fun

Werknemer maakt een over the top bedrijfsfilm

video
70%70%70%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 12 Dec. 17 om 12:22
fun

Focus op wat echt belangrijk is

video
50%50%50%
1 Reacties
door anima-john op Mon. 4 Dec. 17 om 15:37
fun

Sinterklaas moet even Apeldoorn bellen

video
50%50%50%
1 Reacties
door anima-john op Thu. 30 Nov. 17 om 11:20
fun

Our life in lines of code

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Thu. 5 Oct. 17 om 11:07
fun

De zomer in m'n bol

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Thu. 27 Jul. 17 om 13:54
autos

Dit kan jou ook gebeuren

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Wed. 12 Jul. 17 om 11:03
varia

Dit gebeurt er als de tabaksindustrie hardop de waarheid zegt

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Thu. 12 Jan. 17 om 12:24
fun

AirBnBlokker

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 29 Nov. 16 om 11:25
fun

Deeleconomie lijkt een beetje spannend

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 15 Nov. 16 om 13:27
varia

18 jaar technologie

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Mon. 3 Oct. 16 om 11:02
autos

Volkswagen sportmodus plus

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Wed. 3 Aug. 16 om 10:06
fun

Inbreken bij de buren

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Mon. 25 Jul. 16 om 12:12
fun

Biker Arie zoekt een taartvorm

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 19 Jul. 16 om 10:23
fun

Tikkie

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door anima-john op Thu. 30 Jun. 16 om 14:50
fun

Liefde is...

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door anima-john op Wed. 8 Jun. 16 om 10:40
fun

Commercial: Captain Cool

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Wed. 1 Jun. 16 om 10:42
fun

De nieuwe Even Apeldoorn Bellen

video
94%94%94%94%94%
4 Reacties
door anima-john op Mon. 9 May. 16 om 14:01
fun

Black to the future

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 3 May. 16 om 10:16
sport

Retour de France

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Fri. 29 Apr. 16 om 11:12
fun

Het slechtste Instagram account ooit

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door anima-john op Mon. 25 Apr. 16 om 11:49
fun

Beste idee van Nederland

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 12 Apr. 16 om 11:08
fun

Kattenpoep

video
35%35%
0 Reacties
door anima-john op Fri. 8 Apr. 16 om 16:57
varia

Een nieuwe Rembrandt onthuld

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 5 Apr. 16 om 15:29
fun

Connected Dog

video
70%70%70%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 1 Mar. 16 om 10:13
fun

Huishoudbeurs prank

video
30%30%
0 Reacties
door anima-john op Thu. 25 Feb. 16 om 16:41
fun

High Tech Couture

video
50%50%50%
1 Reacties
door anima-john op Mon. 18 Jan. 16 om 16:48
sport

Heersende ballenjongen

video
83%83%83%83%
2 Reacties
door anima-john op Mon. 18 Jan. 16 om 11:09
fun

Barry Atsma prankt fans

video
65%65%65%
1 Reacties
door anima-john op Thu. 17 Dec. 15 om 15:41
sport

Golf trickshots

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 15 Dec. 15 om 14:25
fun

Grootste verrassing ooit

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door anima-john op Wed. 9 Dec. 15 om 09:58
fun

Lyrische Amsterdammer gaat los op Belgische TV

video
77%77%77%77%
4 Reacties
door anima-john op Mon. 7 Dec. 15 om 10:00
fun

De pinautomaat van de toekomst

video
43%43%
2 Reacties
door anima-john op Thu. 27 Aug. 15 om 18:36
fun

Volkswagen Stroller

video
75%75%75%75%
2 Reacties
door anima-john op Mon. 3 Aug. 15 om 11:52
varia

Inbreken 2.0

video
30%30%
1 Reacties
door anima-john op Wed. 29 Jul. 15 om 12:57
fun

Hoe is het nou met Ruud?

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Tue. 7 Jul. 15 om 12:15
fun

Gratis ijsjes

video
30%30%
7 Reacties
door anima-john op Mon. 6 Jul. 15 om 11:32
fun

Unsung heroes of science

video
30%30%
0 Reacties
door anima-john op Thu. 25 Jun. 15 om 10:32
fun

Een gezellig dagje webcare

video
47%47%47%
3 Reacties
door anima-john op Tue. 16 Jun. 15 om 11:03
muziek

Snickers prankt Di-rect

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Mon. 15 Jun. 15 om 10:59
fun

De nieuwe Even Apeldoorn Bellen

video
91%91%91%91%91%
2 Reacties
door anima-john op Thu. 30 Apr. 15 om 12:09
fun

Man vs Vrouw

video
50%50%50%
0 Reacties
door anima-john op Wed. 29 Apr. 15 om 11:50
1 2 3 4 5 »