register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van binar

sport

Dimitar Berbatov

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door binar op Sat. 15 Nov. 08 om 18:58
sport

prachtige assist berbatov (man utd vs west ham)

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door binar op Tue. 4 Nov. 08 om 18:43
sport

kapotmakerij in het kwadraat

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door binar op Wed. 29 Oct. 08 om 13:02
fun

fail - owned

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door binar op Tue. 3 Jun. 08 om 15:59
fun

orginele manier om u broek aan te doen WTF

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door binar op Wed. 7 May. 08 om 18:36
fun

the picard song (star trek) !ftw

video
50%50%50%
0 Reacties
door binar op Mon. 21 Apr. 08 om 12:18
fun

test drive your shoes

video
50%50%50%
0 Reacties
door binar op Sun. 2 Mar. 08 om 17:22
fun

Yo Momma Afghanistan

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door binar op Sat. 23 Feb. 08 om 11:09
fun

parodie op portiers

video
35%35%
0 Reacties
door binar op Tue. 22 Jan. 08 om 13:03
sport

The Haka: New Zealand vs Tonga (rugby)

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door binar op Thu. 17 Jan. 08 om 14:46
fun

Yoga fart

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door binar op Mon. 14 Jan. 08 om 14:04
fun

Best of Chris Tucker ( money talks )

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door binar op Tue. 8 Jan. 08 om 13:25
fun

terry tate compilation, the office linebacker

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door binar op Thu. 3 Jan. 08 om 14:36
fun

EURO TRAINING - my wife and kids

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door binar op Wed. 26 Dec. 07 om 16:50
fun

office linebacker = funny!!!

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door binar op Tue. 25 Dec. 07 om 18:55
sport

Voetballers met een linker om U tegen te zeggen (4)

video
50%50%50%
0 Reacties
door binar op Wed. 19 Dec. 07 om 11:54
sport

Voetballers met een linker om U tegen te zeggen (3)

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door binar op Tue. 18 Dec. 07 om 17:40
sport

Voetballers met een linker om U tegen te zeggen (2)

video
70%70%70%
0 Reacties
door binar op Tue. 18 Dec. 07 om 14:53
sport

Voetballers met een linker om U tegen te zeggen

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door binar op Tue. 18 Dec. 07 om 14:26
fun

Will Smith beatboxing

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door binar op Wed. 17 Oct. 07 om 14:24
babes

LAS VEGAS

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door binar op Tue. 3 Jul. 07 om 03:12
varia

Chris Benoit (Smackdown!) doodt eigen gezin

image
77%77%77%77%
0 Reacties
door binar op Wed. 27 Jun. 07 om 11:04
muziek

alternatieve clip op paul van dyke

video
40%40%
0 Reacties
door binar op Thu. 29 Mar. 07 om 18:20
varia

love parade

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door binar op Sun. 11 Mar. 07 om 12:22
muziek

Voor de trance liefhebbers: kai tracid-4 just 1day

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door binar op Thu. 8 Mar. 07 om 18:20
muziek

those were the days 3

video
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door binar op Thu. 8 Mar. 07 om 18:14
muziek

those were the days 2

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door binar op Thu. 8 Mar. 07 om 18:12
muziek

those were the days

video
50%50%50%
0 Reacties
door binar op Thu. 8 Mar. 07 om 18:07
varia

al het bedrog bij belspelletjes

text
70%70%70%
0 Reacties
door binar op Mon. 22 Jan. 07 om 18:09
babes

Hete celebs

image
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door binar op Tue. 16 Jan. 07 om 18:54
babes

Brooke Burke & Carmen Electra mega wallpaper post

image
83%83%83%83%
0 Reacties
door binar op Mon. 15 Jan. 07 om 19:16
autos

mijn top 4

image
75%75%75%75%
0 Reacties
door binar op Wed. 10 Jan. 07 om 19:15
autos

teriyaki boys - tokyo drift

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door binar op Sun. 7 Jan. 07 om 13:30
babes

schoonheid volgens Binar:Nathalie Kelley

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door binar op Thu. 4 Jan. 07 om 19:40
fun

i wanna squiz them

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door binar op Tue. 2 Jan. 07 om 19:41
fun

spring maar is door aan basketbalring

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door binar op Thu. 28 Dec. 06 om 13:16
fun

keiron dyer vs lee bowyer, wie herinnert er zich dat nog?

video
65%65%65%
0 Reacties
door binar op Sun. 24 Dec. 06 om 11:35
fun

Ali G - Who Wants To Win An Ounce

video
50%50%50%
0 Reacties
door binar op Sat. 25 Nov. 06 om 17:38
fun

celtic vs. rangers, altijd pittig

video
78%78%78%78%
0 Reacties
door binar op Sun. 12 Nov. 06 om 15:57
muziek

partysquad - wat wil je doen

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door binar op Thu. 26 Oct. 06 om 17:25
fun

white and nerdy

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door binar op Sat. 7 Oct. 06 om 19:51
fun

rubbertje met smakie annanas

audio
35%35%
0 Reacties
door binar op Sat. 23 Sep. 06 om 11:38
fun

bowlingbal vs human

video
70%70%70%
0 Reacties
door binar op Sun. 6 Aug. 06 om 13:55
fun

grootste repo ooit

video
42%42%
0 Reacties
door binar op Sun. 6 Aug. 06 om 13:49
varia

aircraft accidents

video
58%58%58%
0 Reacties
door binar op Thu. 3 Aug. 06 om 12:00
muziek

angerfist voorstelling pissin razorblades

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door binar op Wed. 2 Aug. 06 om 12:16
fun

belly darthboard

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door binar op Sun. 30 Jul. 06 om 13:40
fun

check die haai

video
68%68%68%
0 Reacties
door binar op Sat. 29 Jul. 06 om 14:06
fun

new harlem globetrotters?

video
78%78%78%78%
0 Reacties
door binar op Thu. 27 Jul. 06 om 14:42
fun

austin powers: hard knock life

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door binar op Thu. 27 Jul. 06 om 14:04
1 2 »