register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van bistiriko

sport

Greatest Moments in Sports

video
90%90%90%90%90%
12 Reacties
door Bistiriko op Mon. 27 Aug. 12 om 00:07
fun

Nieuwe 5 people, 1 guitar cover (Somebody that I used to know - Gotye)

video
71%71%71%71%
9 Reacties
door Bistiriko op Wed. 21 Mar. 12 om 18:07
fun

The Fresh Prince - Pogo Remix

video
83%83%83%83%
4 Reacties
door Bistiriko op Sun. 15 Jan. 12 om 12:49
babes

Guinness World Record - Lynx Giant Shower

video
89%89%89%89%89%
9 Reacties
door Bistiriko op Tue. 16 Aug. 11 om 00:02
fun

Piff the Magic Dragon

video
94%94%94%94%94%
9 Reacties
door Bistiriko op Thu. 11 Aug. 11 om 01:01
sport

Overmars kan het nog steeds

video
83%83%83%83%
1 Reacties
door Bistiriko op Thu. 4 Aug. 11 om 17:36
fun

Useful gadget: Remote control beer cooler

video
90%90%90%90%90%
7 Reacties
door Bistiriko op Sat. 11 Jun. 11 om 19:07
varia

Late Bloomer - Shortfilm [WTF]

video
83%83%83%83%
5 Reacties
door Bistiriko op Sat. 7 May. 11 om 00:14
fun

Guns N' Roses - Sweet Child O' Mine (asian cover)

audio
77%77%77%77%
12 Reacties
door Bistiriko op Mon. 23 Aug. 10 om 22:20
sport

Mesut Özils jongleerkunstje

video
83%83%83%83%
10 Reacties
door Bistiriko op Tue. 13 Jul. 10 om 02:57
fun

Hond met tafelmanieren

video
91%91%91%91%91%
5 Reacties
door Bistiriko op Sun. 14 Feb. 10 om 14:19
fun

Cartoons : Marbles (zwarte humor)

image
79%79%79%79%
13 Reacties
door Bistiriko op Sat. 30 May. 09 om 18:49
fun

'Take on Me' - Mariostyle ^^

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 22 Nov. 08 om 02:12
fun

'Bohemian Rapsody' - Mariostyle ^^

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 22 Nov. 08 om 02:06
fun

'What is love' - Mariostyle ^^

video
97%97%97%97%97%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 8 Jun. 08 om 11:15
sport

Samenvatting Getafe-Bayern Munchen

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Bistiriko op Fri. 11 Apr. 08 om 11:43
varia

Een Vent van een Boom : Eigen evolutietheorie

text
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Fri. 29 Feb. 08 om 15:02
varia

Het ontstaan van de Kerstman.

text
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 15 Dec. 07 om 16:39
varia

Het Koningshuis gaat vreemd.

text
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door Bistiriko op Tue. 20 Nov. 07 om 21:50
fun

Stefan Raab vs Will Smith.

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 14 Oct. 07 om 14:08
fun

Stefan Raab vs Kylie Minogue.

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 14 Oct. 07 om 14:06
fun

Simpsons - The Best of Ralph Wiggum!

video
72%72%72%72%
0 Reacties
door Bistiriko op Wed. 29 Aug. 07 om 12:22
varia

IT-game-Sexy_4_Yuu: Ierland

image
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Bistiriko op Mon. 13 Aug. 07 om 11:27
varia

Wacky_one IT game: Het Romeinse Rijk (keizer Claudius I)

text
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 12 Aug. 07 om 12:52
fun

Tennis - Smash vs Lob (droge humor!)

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Bistiriko op Tue. 10 Jul. 07 om 22:22
fun

Quiz Miss Limburg (hoogstaand niveau :D )

video
30%30%
0 Reacties
door Bistiriko op Wed. 27 Jun. 07 om 19:03
varia

Roofvogels: Uilen (deel 1)

image
82%82%82%82%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 16 Jun. 07 om 22:20
fun

Flauwvallen op bruiloften :D

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Bistiriko op Wed. 13 Jun. 07 om 20:14
fun

Funny video!

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 2 Jun. 07 om 19:06
fun

Handige weetjes!

text
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Bistiriko op Thu. 24 May. 07 om 20:44
fun

Bistiriko's Funpost: Marbles!

image
78%78%78%78%
0 Reacties
door Bistiriko op Fri. 2 Feb. 07 om 18:37
fun

Jaja, ook de kerstman doet aan Parkour!!

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 21 Jan. 07 om 13:02
fun

Marbles en Dog eat Doug! (cartoons)

image
60%60%60%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 22 Oct. 06 om 19:16
fun

Dog eat Doug 2

image
65%65%65%
0 Reacties
door Bistiriko op Mon. 24 Jul. 06 om 10:37
varia

Anderlecht-fansite! (alleen voor anderlecht-fans)

text
42%42%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 15 Jul. 06 om 19:41
fun

Dog eat Doug

image
83%83%83%83%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 9 Jul. 06 om 22:22
fun

Marbles en Radio Bergeijk

image
75%75%75%75%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 8 Jul. 06 om 13:05
fun

Flessen explosies! :D

video
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Thu. 6 Jul. 06 om 21:55
fun

Freaky women

video
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 2 Jul. 06 om 12:26
fun

Tiger Woods-Nike reclame 2

video
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 24 Jun. 06 om 16:20
fun

Tiger Woods-Nike reclame 1

video
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 24 Jun. 06 om 16:19
fun

Verschietende (agressieve) mense! :lolb:

video
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 24 Jun. 06 om 12:04
fun

Kampioenschap schaar-steen-papier: zeeeeer spannend!

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door Bistiriko op Fri. 23 Jun. 06 om 20:44
fun

Awards show blooper

video
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Thu. 22 Jun. 06 om 13:45
fun

Koekje van eigen deeg, mooie uppercut!

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door Bistiriko op Wed. 21 Jun. 06 om 14:25
fun

In de gloria - Hallo televisie op bezoek bij een kotstudente!

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Bistiriko op Tue. 20 Jun. 06 om 22:44
fun

Mooiste rugby-tackles

video
65%65%65%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 18 Jun. 06 om 18:01
fun

Punchpresident

flash
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 18 Jun. 06 om 17:49
fun

Blazingsquad

flash
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Sun. 18 Jun. 06 om 17:34
fun

fietsongeluk! (2X)

video
50%50%50%
0 Reacties
door Bistiriko op Sat. 17 Jun. 06 om 15:49
1 2 »