register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van blacksnipe

fun

Olympische Spelen

flash
50%50%50%
0 Reacties
door Blacksnipe op Sat. 15 Mar. 08 om 20:03
fun

Wanted

video
50%50%50%
0 Reacties
door Blacksnipe op Sat. 8 Mar. 08 om 18:23
fun

Dnevnoi Dozor (Daywatch)

video
50%50%50%
0 Reacties
door Blacksnipe op Sat. 8 Mar. 08 om 18:14
fun

Nochnoy Dozor (Nightwatch)

video
50%50%50%
0 Reacties
door Blacksnipe op Sat. 8 Mar. 08 om 18:05
autos

Madonna & BMW

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Blacksnipe op Tue. 5 Jun. 07 om 12:45
fun

[Quicksilver] - GOEIE MORGEN!!

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Blacksnipe op Sun. 3 Jun. 07 om 15:11
varia

God is a DJ!

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Blacksnipe op Sun. 22 Apr. 07 om 15:27
varia

Mijn eigen filmkes van RLI: ME

video
50%50%50%
0 Reacties
door Blacksnipe op Wed. 14 Feb. 07 om 22:32
fun

Leuke dingen met dynamiet!!

video
50%50%50%
0 Reacties
door Blacksnipe op Wed. 14 Feb. 07 om 22:28
babes

Rollergirl [16]

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Blacksnipe op Thu. 5 Oct. 06 om 11:19
fun

Duits leren met Jean-Marie

video
35%35%
0 Reacties
door Blacksnipe op Sun. 27 Aug. 06 om 11:56
fun

de slimheid van sommigen op de chat

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Blacksnipe op Tue. 22 Aug. 06 om 21:37
babes

Rammsteinfreak's Babes 15

image
83%83%83%83%
0 Reacties
door Blacksnipe op Mon. 10 Apr. 06 om 03:09