register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van blue_smiley

fun

E.T.A. 5 Minutes to bedtime boys

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Thu. 7 Apr. 16 om 20:20
film

Is Jar Jar a Sith?

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Tue. 15 Dec. 15 om 10:16
fun

Real Life First Person Shooter: Level 2 (Chatroulette Version)

video
83%83%83%83%
2 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sat. 21 Nov. 15 om 14:26
muziek

Drugsfeestjes zijn leuk! - Maceo Plex@Boiler Room Berlin

video
50%50%50%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Wed. 30 Sep. 15 om 02:10
muziek

Drugsfeestjes zijn leuk! - Len Faki@Boiler Room Berlin

video
75%75%75%75%
6 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 28 Sep. 15 om 20:11
muziek

SG Records: Red\'Ang & Vermeire - Ramp Met Wijven

video
50%50%50%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Tue. 18 Aug. 15 om 02:48
fun

Awkward Rap Battle...

video
30%30%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sun. 2 Aug. 15 om 15:32
games

Never gonna give you AWP (Parody)

video
30%30%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Fri. 31 Jul. 15 om 17:32
autos

Car Sounds by mouth

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Fri. 24 Jul. 15 om 17:59
fun

IceJJFish

video
83%83%83%83%
2 Reacties
door BLUE_SMILEY op Fri. 15 May. 15 om 13:36
muziek

(Hip Hop) The Doppelgangaz - Live Rugged

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sun. 6 Apr. 14 om 05:17
fun

Hasan Minhaj - Bat Kid (Stand Up Comedy)

video
50%50%50%
2 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 17 Mar. 14 om 17:28
games

Rollercoaster Tycoon 4 komt eraan! Hoera!

video
75%75%75%75%
5 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 17 Mar. 14 om 13:38
muziek

Eminem - Searchin\'

video
90%90%90%90%90%
3 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sun. 2 Feb. 14 om 21:55
fun

Amazon Review: Haribo Sugarless Gummy Bears (5-Pound Bag)

text
65%65%65%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 27 Jan. 14 om 22:45
games

Star Trek: The Game - Walkthrough...oh wait... xD

video
80%80%80%80%
2 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sat. 31 Aug. 13 om 03:56
fun

Stand Up Comedy: Bret Ernst - Jersey Guidos

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sun. 25 Aug. 13 om 15:03
muziek

Hatebreed - Destroy Everything

video
78%78%78%78%
4 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sat. 24 Aug. 13 om 21:54
games

Grand Theft Auto Online: Official Gameplay Video

video
94%94%94%94%94%
7 Reacties
door BLUE_SMILEY op Thu. 15 Aug. 13 om 16:21
fun

Bad Ads Prank - DJ Lesson

video
50%50%50%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Wed. 17 Jul. 13 om 13:23
muziek

Big L- Dignified Soldiers

video
83%83%83%83%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 15 Jul. 13 om 23:00
muziek

Wu-Tang Clan - Method Man

video
50%50%50%
2 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 15 Jul. 13 om 22:31
muziek

Pantera - Walk (Live \'98)

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sun. 14 Jul. 13 om 00:06
muziek

RATM - Tire Me

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Fri. 12 Jul. 13 om 14:44
muziek

Pantera - Rise (Live @ Italy \'92)

audio
88%88%88%88%88%
3 Reacties
door BLUE_SMILEY op Wed. 10 Jul. 13 om 23:42
muziek

Sepultura - Roots, Bloody Roots

video
90%90%90%90%90%
3 Reacties
door BLUE_SMILEY op Tue. 9 Jul. 13 om 23:34
muziek

Jamal - Fades Em All

video
50%50%50%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 1 Jul. 13 om 18:20
fun

Feest!

video
91%91%91%91%91%
8 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 17 Jun. 13 om 15:40
fun

Aries Spears - Customer Service (Stand Up Comedy)

video
45%45%45%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Fri. 17 May. 13 om 12:28
fun

Pumpcast News #1

video
97%97%97%97%97%
8 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sat. 11 May. 13 om 14:38
muziek

Vlooper x Modlee

video
50%50%50%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Fri. 19 Apr. 13 om 17:18
fun

The Walking Dad

video
60%60%60%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sat. 13 Apr. 13 om 10:04
fun

Opgepast! Kempin komt overnemen...

video
51%51%51%
8 Reacties
door BLUE_SMILEY op Thu. 11 Apr. 13 om 15:57
fun

Seal - Kiss from a rose (Karaoke)

video
78%78%78%78%
10 Reacties
door BLUE_SMILEY op Tue. 9 Apr. 13 om 04:56
fun

Stand Up Comedy: Godfrey- Black by Accident

video
92%92%92%92%92%
5 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 8 Apr. 13 om 09:55
fun

Prank Call - DOMINO\'S PIZZA

video
74%74%74%74%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 8 Apr. 13 om 04:58
fun

Stand Up Comedy: Adam Ray - Long Distance Farts

video
60%60%60%
2 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 1 Apr. 13 om 21:02
fun

Stand Up Comedy: Ruben Paul - Self Diagnosis

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Fri. 8 Mar. 13 om 18:09
games

ArmA III Alpha: Showcase #1: Infantry (Maximum Settings)

video
50%50%50%
0 Reacties
door BLUE_SMILEY op Wed. 6 Mar. 13 om 04:46
games

TrackMania 2: Stadium - Multiplayer Gameplay (Open Beta)

video
55%55%55%
2 Reacties
door BLUE_SMILEY op Wed. 6 Mar. 13 om 04:29
fun

Stand-up Comedy: Erik Griffin - Beyonce

video
83%83%83%83%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 4 Mar. 13 om 17:04
games

Trackmania 2: Stadium (Open Beta)

video
75%75%75%75%
4 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 4 Mar. 13 om 16:05
fun

Stand Up Comedy: Jake Weisman - Clinically Depressed

video
75%75%75%75%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Mon. 4 Mar. 13 om 02:03
fun

Stand Up Comedy: Josh Wolf - True Love

video
88%88%88%88%88%
1 Reacties
door BLUE_SMILEY op Sun. 3 Mar. 13 om 21:26
games

Star Conflict (F2P Space Shooter op PC)

video
80%80%80%80%
4 Reacties
door BLUE_SMILEY op Thu. 28 Feb. 13 om 18:06
fun

Stand-up Comedy: Hailey Boyle - Alaska Vs. LA

video
30%30%
6 Reacties
door BLUE_SMILEY op Thu. 28 Feb. 13 om 16:28
games

Slenderman: The Arrival (Gameplay van den deze)

video
88%88%88%88%88%
8 Reacties
door BLUE_SMILEY op Thu. 28 Feb. 13 om 05:15
muziek

Liquid DnB Mix

video
83%83%83%83%
3 Reacties
door BLUE_SMILEY op Thu. 28 Feb. 13 om 05:00
muziek

Chillstep Mix

video
83%83%83%83%
2 Reacties
door BLUE_SMILEY op Thu. 28 Feb. 13 om 04:59
fun

Joe goes BACON

video
78%78%78%78%
2 Reacties
door BLUE_SMILEY op Wed. 27 Feb. 13 om 20:05
1 2 3 4 5 6 »