register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van chiconer

games

Killzone Extraction: HD

video
74%74%74%74%
5 Reacties
door Chiconer op Wed. 6 Apr. 11 om 19:58
sport

Rsca supporter zonder vrees

video
93%93%93%93%93%
36 Reacties
door Chiconer op Mon. 4 Oct. 10 om 21:15
sport

Open doel kans

video
73%73%73%73%
10 Reacties
door Chiconer op Tue. 3 Aug. 10 om 20:29
fun

Medvedev to Schwarzenegger: I\'ll be back

video
63%63%63%
3 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Jun. 10 om 15:27
sport

Trotse opa Van Acker zet kleinzoon af aan de Club Brugge-bus

video
89%89%89%89%89%
15 Reacties
door Chiconer op Wed. 25 Nov. 09 om 17:58
sport

Club Brugge swingt

video
60%60%60%
11 Reacties
door Chiconer op Wed. 21 Oct. 09 om 15:07
sport

Penaltyreeks Club Brugge - Lech Poznan

video
71%71%71%71%
14 Reacties
door Chiconer op Fri. 28 Aug. 09 om 10:03
varia

God of War 3: Eerste In-game beelden

video
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door Chiconer op Mon. 15 Dec. 08 om 19:18
sport

Doelpunt vieren in je onderbroek

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door Chiconer op Mon. 15 Dec. 08 om 14:31
sport

Verbauwhede gaat naar zijn oude liefde kijken

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Chiconer op Tue. 9 Dec. 08 om 13:01
sport

Club - RSCA Het geval 'Frutos'

video
70%70%70%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 19 Nov. 08 om 23:04
varia

Crisis Core: Final Fantasy VII

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 25 Jun. 08 om 23:13
varia

Battlefield: Bad Company Run Wild Trailer

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Chiconer op Tue. 17 Jun. 08 om 20:21
varia

Battlefield: Bad Company Snake Eyes

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Chiconer op Tue. 17 Jun. 08 om 20:20
sport

Carlos Bueno - 4 Goals in 15 min

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Chiconer op Mon. 9 Jun. 08 om 09:48
varia

Battlefield: Bad Company

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 4 Jun. 08 om 18:06
sport

Dag van de buren! Cercle - Club

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Chiconer op Tue. 27 May. 08 om 17:52
varia

Gametrailers vervalst vergelijkingen

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door Chiconer op Sat. 10 May. 08 om 20:24
varia

Race driver: GRID spot met GT5

video
82%82%82%82%
0 Reacties
door Chiconer op Fri. 9 May. 08 om 18:36
fun

Golden repost: Counter Strike Freak

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 7 May. 08 om 13:42
fun

The Late Late Show over GTA IV "violence"

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door Chiconer op Sat. 3 May. 08 om 12:58
fun

Superman's car

video
74%74%74%74%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 30 Apr. 08 om 00:39
fun

Crime Time: The Bank Robbery

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Chiconer op Mon. 28 Apr. 08 om 19:24
fun

Crime Time: The Painting

video
87%87%87%87%87%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 19:14
fun

Crime Time: Under Control

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 19:03
fun

Crime Time: Statue

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 18:52
fun

Crime Time: Paint Job

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 18:40
fun

Crime Time: The Getaway

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 18:27
fun

Crime Time: Electro-Phobia

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 18:16
fun

Crime Time: The Gift

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 18:05
autos

Moto crash aan 230km/h

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 17:54
fun

Britain's Got Talent - Animal Acts gone wrong

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 17:36
fun

Britain's Got Talent - Michael Jackson

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 17:29
varia

GTA4 - Love-Meet.net

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 17:24
varia

Metal Gear Online: Beta Gameplay

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 27 Apr. 08 om 00:59
fun

Soulja boy mario versie

video
78%78%78%78%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 26 Dec. 07 om 15:18
fun

Soulja Boy de Shrek versie

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 26 Dec. 07 om 15:15
fun

Soulja Boy The Lion King versie

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 26 Dec. 07 om 15:13
fun

soulja boy Spongebob

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 26 Dec. 07 om 15:11
fun

Crank Dat Soulja Boy - Bambi 2

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 23 Dec. 07 om 20:23
fun

anti-mexican call

audio
75%75%75%75%
0 Reacties
door Chiconer op Fri. 21 Dec. 07 om 00:32
fun

PORSCHE 911 OP AFSTAND BESTUREN!!!

video
64%64%64%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 16 Dec. 07 om 00:24
fun

racistische hond

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 16 Dec. 07 om 00:20
varia

Schumi's koninkrijk met kasteel, cinema, tankstation en golfbaan

text
75%75%75%75%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 28 Nov. 07 om 19:41
autos

Zot ATV filmpje

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door Chiconer op Fri. 2 Nov. 07 om 02:04
fun

Bart de pauw en tom lenaerts

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 16 Sep. 07 om 17:40
sport

X Games 12 Big Air

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 16 Sep. 07 om 13:09
sport

Colin McRae

video
61%61%61%
0 Reacties
door Chiconer op Sun. 16 Sep. 07 om 12:57
fun

the best of jimmy (southpark)

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door Chiconer op Wed. 12 Sep. 07 om 22:54
fun

kind belt de flikken voor ...

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door Chiconer op Tue. 28 Aug. 07 om 21:45
1 2 3 »