register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Wist je dat een giraffe net zoveel nekwervels heeft als een mens?
Ja ( 50% )
Nee ( 50% )
12 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van da_tonio

fun

Zilverruggorilla ontmoet cameraman. (Ook awww)

video
95%95%95%95%95%
4 Reacties
door Da_Tonio op Thu. 7 Nov. 13 om 23:42
varia

Interview van Jose Mujica, president van Uruguay.

video
90%90%90%90%90%
4 Reacties
door Da_Tonio op Tue. 5 Nov. 13 om 20:19
fun

Russel Brand: Scandalous

video
57%57%57%
3 Reacties
door Da_Tonio op Thu. 24 Oct. 13 om 17:42
fun

Funpost: Religie

image
79%79%79%79%
4 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 14 Oct. 13 om 19:52
sport

Voetbal voor dopingverslaafden?

video
88%88%88%88%88%
11 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 2 Sep. 13 om 14:16
games

Hoe je door te gamen de politie aan de deur kan krijgen.

video
91%91%91%91%91%
7 Reacties
door Da_Tonio op Sun. 1 Sep. 13 om 17:26
fun

VIDEO CHISTOSO ALBAÑIL SUICIDA

video
84%84%84%84%
4 Reacties
door Da_Tonio op Wed. 31 Jul. 13 om 23:04
varia

[Lettertjes] Kinderachtig

text
75%75%75%75%
12 Reacties
door Da_Tonio op Sat. 27 Jul. 13 om 00:02
fun

Decent evolution of dance!

video
50%50%50%
4 Reacties
door Da_Tonio op Wed. 27 Feb. 13 om 11:37
fun

Random afbeeldingen drie.

image
82%82%82%82%
4 Reacties
door Da_Tonio op Wed. 27 Feb. 13 om 01:17
fun

Random afbeeldingen.

image
89%89%89%89%89%
4 Reacties
door Da_Tonio op Tue. 26 Feb. 13 om 19:34
games

Studie verbindt agressie aan games zoals kanker aan roken

text
50%50%50%
23 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 24 Dec. 12 om 12:33
games

Dumb ways to die - bf3 parodie

video
75%75%75%75%
3 Reacties
door Da_Tonio op Wed. 12 Dec. 12 om 11:22
fun

Stand up comedy: Jim Jefferies - I swear to god

video
92%92%92%92%92%
3 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 19 Nov. 12 om 18:21
varia

Films van een Johnson&Johnson erfgenaam: \'Born rich\' en \'The one percent\' .

video
77%77%77%77%
3 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 30 Jul. 12 om 12:41
fun

WTF? - Orvillecopter

video
70%70%70%
7 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 4 Jun. 12 om 14:14
varia

Versus War on Drugs Debate

video
75%75%75%75%
4 Reacties
door Da_Tonio op Wed. 16 May. 12 om 10:34
muziek

Introducing: Nemcyz (Electronisch geproduced.)

audio
50%50%50%
0 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 7 May. 12 om 10:53
varia

Ken je [Lettertjes] nog?

text
45%45%45%
10 Reacties
door Da_Tonio op Wed. 4 Apr. 12 om 12:22
fun

Vervolg op themapost: Know your roots !

image
93%93%93%93%93%
8 Reacties
door Da_Tonio op Thu. 29 Mar. 12 om 01:04
fun

Themapost

image
94%94%94%94%94%
7 Reacties
door Da_Tonio op Wed. 28 Mar. 12 om 00:29
fun

Kritische cartoons en afbeeldingen: overschot

image
93%93%93%93%93%
5 Reacties
door Da_Tonio op Tue. 27 Mar. 12 om 20:43
fun

Kritische cartoons en afbeeldingen.

image
95%95%95%95%95%
14 Reacties
door Da_Tonio op Tue. 27 Mar. 12 om 15:19
varia

Poëzie: Oud gerief.

text
84%84%84%84%
4 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 19 Mar. 12 om 00:23
varia

Documentary: DMT - The spiritual molecule. (Extra uitleg)

video
70%70%70%
13 Reacties
door Da_Tonio op Sat. 3 Mar. 12 om 16:05
varia

Docu: The private life of plants. (+ aanvraag, oproep, ...)

video
50%50%50%
2 Reacties
door Da_Tonio op Tue. 28 Feb. 12 om 16:34
varia

Plaatselijke politiek: industriezone in het Pajottenland.

text
45%45%45%
8 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 27 Feb. 12 om 10:04
varia

De nieuwste is er...

text
75%75%75%75%
10 Reacties
door Da_Tonio op Thu. 23 Feb. 12 om 00:59
varia

[Lettertjes] Een...

text
27%27%
4 Reacties
door Da_Tonio op Thu. 9 Feb. 12 om 17:03
varia

[Lettertjes] De prefix-viering van een persoon

text
50%50%50%
11 Reacties
door Da_Tonio op Thu. 9 Feb. 12 om 13:57
varia

European Stability Mechanis = NIET GOED !!!

video
53%53%53%
15 Reacties
door Da_Tonio op Tue. 7 Feb. 12 om 17:56
varia

[Lettertjes] 3:33

text
35%35%
13 Reacties
door Da_Tonio op Wed. 1 Feb. 12 om 06:08
games

Battlefield3: Competitive gaming.

video
83%83%83%83%
12 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 23 Jan. 12 om 03:22
varia

Waarheid zoekt herkenning.

text
91%91%91%91%91%
44 Reacties
door Da_Tonio op Sat. 24 Dec. 11 om 13:29
games

Shooters vs Shooter vs Shooter: De genres.

text
56%56%56%
23 Reacties
door Da_Tonio op Tue. 4 Oct. 11 om 13:15
varia

[Lettertjes] Oud gerief, stof inclusief.

text
23%23%
2 Reacties
door Da_Tonio op Fri. 9 Sep. 11 om 12:56
varia

[Lettertjes] Een doodgewoon moment.

text
72%72%72%72%
5 Reacties
door Da_Tonio op Tue. 6 Sep. 11 om 17:30
varia

[Lettertjes] Hoe zit het in mekaar? + Deel 1: Van bloemetje tot Bloem.

text
82%82%82%82%
9 Reacties
door Da_Tonio op Mon. 5 Sep. 11 om 12:12
fun

Word ik rijk? Ik weet het niet maar ik ga toch proberen.

text
57%57%57%
22 Reacties
door Da_Tonio op Sat. 3 Sep. 11 om 00:16