register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van magic96

sport

Jose Aldo: Committed to Victory

video
75%75%75%75%
1 Reacties
door magic96 op Wed. 11 Jan. 12 om 14:23
fun

American reunion trailer 2

video
70%70%70%
7 Reacties
door magic96 op Wed. 2 Nov. 11 om 23:45
fun

Cat hates Justin Bieber

video
53%53%53%
5 Reacties
door magic96 op Thu. 20 Oct. 11 om 21:32
fun

American Pie 4 : American Reunion

video
95%95%95%95%95%
14 Reacties
door magic96 op Mon. 17 Oct. 11 om 23:20
fun

Meanwhile in Russia....

video
94%94%94%94%94%
14 Reacties
door magic96 op Sun. 2 Oct. 11 om 22:42
games

Call of Duty Modern Warfare 3 post

video
55%55%55%
21 Reacties
door magic96 op Fri. 2 Sep. 11 om 21:38
fun

Rebecca Black - Friday (Censored Version)

video
78%78%78%78%
8 Reacties
door magic96 op Thu. 4 Aug. 11 om 17:34
varia

'Columbo' (83) is niet meer

text
65%65%65%
5 Reacties
door magic96 op Fri. 24 Jun. 11 om 23:26
fun

Jackass nut shots

video
91%91%91%91%91%
15 Reacties
door magic96 op Thu. 23 Jun. 11 om 22:46
fun

Troll post VIII

image
94%94%94%94%94%
15 Reacties
door magic96 op Wed. 22 Jun. 11 om 15:26
fun

Giant Ant Hill Excavated

video
97%97%97%97%97%
14 Reacties
door magic96 op Sun. 19 Jun. 11 om 16:01
fun

Harry Potter: The Deathly Hallows Part 2

video
93%93%93%93%93%
18 Reacties
door magic96 op Fri. 17 Jun. 11 om 23:26
fun

Troll post VII

image
93%93%93%93%93%
15 Reacties
door magic96 op Fri. 17 Jun. 11 om 23:23
varia

Happy Birthday 2PAC

text
75%75%75%75%
11 Reacties
door magic96 op Thu. 16 Jun. 11 om 21:20
fun

Le troll post VI

image
96%96%96%96%96%
11 Reacties
door magic96 op Thu. 16 Jun. 11 om 20:16
fun

Troll Post III

image
95%95%95%95%95%
18 Reacties
door magic96 op Wed. 15 Jun. 11 om 21:44
fun

Troll Post II

image
88%88%88%88%88%
23 Reacties
door magic96 op Wed. 15 Jun. 11 om 20:35
games

New Xbox Live Dashboard - E3 2011: IGN First Look

video
50%50%50%
6 Reacties
door magic96 op Wed. 15 Jun. 11 om 16:45
games

E3 2011 - PS Vita Trailer

video
83%83%83%83%
3 Reacties
door magic96 op Tue. 7 Jun. 11 om 13:49
games

E3 2011: Prototype 2 Trailer

video
50%50%50%
4 Reacties
door magic96 op Mon. 6 Jun. 11 om 19:43
games

E3 2011: FIFA 12 Gameplay Trailer

video
75%75%75%75%
1 Reacties
door magic96 op Mon. 6 Jun. 11 om 19:40
fun

Girls Watch Porn Too

video
91%91%91%91%91%
16 Reacties
door magic96 op Mon. 30 May. 11 om 23:18
games

FIFA 12 | Player Impact Engine Trailer

video
93%93%93%93%93%
15 Reacties
door magic96 op Fri. 27 May. 11 om 17:56
games

Assassin\'s Creed: Revelations Teaser

video
90%90%90%90%90%
6 Reacties
door magic96 op Thu. 26 May. 11 om 21:41
games

Call of Duty: Modern Warfare 3 Reveal Trailer!!!!!!!!!!!!!!!

video
62%62%62%
15 Reacties
door magic96 op Tue. 24 May. 11 om 16:38
games

Call of Duty: Modern Warfare 3 Leaked

text
25%25%
5 Reacties
door magic96 op Fri. 13 May. 11 om 23:39
games

Hitman 5: Official Teaser Trailer

video
85%85%85%85%
9 Reacties
door magic96 op Tue. 10 May. 11 om 21:48
fun

Transformers 3 : Dark of the Moon - Official Trailer 2

video
83%83%83%83%
13 Reacties
door magic96 op Fri. 29 Apr. 11 om 20:01
varia

X Men : First Class - Official Trailer 2

video
53%53%53%
5 Reacties
door magic96 op Fri. 29 Apr. 11 om 20:00
fun

The best of tourettes guy part 2

video
88%88%88%88%88%
6 Reacties
door magic96 op Tue. 26 Apr. 11 om 21:12
fun

ADHD duitser

video
61%61%61%
9 Reacties
door magic96 op Mon. 25 Apr. 11 om 19:46
fun

Kazak en Run met Vreemde Telefoongesprekken

video
96%96%96%96%96%
9 Reacties
door magic96 op Sun. 24 Apr. 11 om 22:36
fun

Randy Marsh (of South Park) comes to life

video
88%88%88%88%88%
6 Reacties
door magic96 op Fri. 22 Apr. 11 om 18:31
varia

Dead alien found in UFO hotspot in Russia

video
93%93%93%93%93%
45 Reacties
door magic96 op Mon. 18 Apr. 11 om 15:48
fun

Family Guy: palestinian fire alarm

video
78%78%78%78%
4 Reacties
door magic96 op Fri. 15 Apr. 11 om 22:40
fun

PezPaq Remix Crew: Ik ben Türk

video
90%90%90%90%90%
7 Reacties
door magic96 op Fri. 15 Apr. 11 om 22:00
fun

Gladde Turk Utrecht

video
43%43%
4 Reacties
door magic96 op Fri. 15 Apr. 11 om 21:59
muziek

Afroman Whack Rappers (diss)

video
50%50%50%
1 Reacties
door magic96 op Wed. 13 Apr. 11 om 00:36
fun

Vrouw eet sofa\'s

video
58%58%58%
11 Reacties
door magic96 op Tue. 12 Apr. 11 om 00:09
fun

The Hangover : Part 2 - Official Trailer EPIC

video
96%96%96%96%96%
9 Reacties
door magic96 op Fri. 1 Apr. 11 om 22:43
fun

Oh nana vut is my name? - WTF ????

video
83%83%83%83%
15 Reacties
door magic96 op Sun. 20 Mar. 11 om 15:01
fun

Kid slaps his mother on live tv dr. phil

video
88%88%88%88%88%
43 Reacties
door magic96 op Sun. 20 Mar. 11 om 00:26
varia

RIP Nate Dogg

video
95%95%95%95%95%
21 Reacties
door magic96 op Wed. 16 Mar. 11 om 20:38
fun

Trol post

image
95%95%95%95%95%
16 Reacties
door magic96 op Fri. 11 Mar. 11 om 00:27
fun

tectonik marocain

video
94%94%94%94%94%
19 Reacties
door magic96 op Sun. 6 Mar. 11 om 01:41
fun

hout hakken skills

video
90%90%90%90%90%
21 Reacties
door magic96 op Fri. 4 Mar. 11 om 21:41
fun

FAMILY GUY - It's Jesus Christ!

video
91%91%91%91%91%
7 Reacties
door magic96 op Fri. 4 Mar. 11 om 21:15
fun

Family Guy - Internet Porn

video
92%92%92%92%92%
7 Reacties
door magic96 op Wed. 2 Mar. 11 om 20:31
fun

Swallow come

video
90%90%90%90%90%
7 Reacties
door magic96 op Wed. 2 Mar. 11 om 20:14