register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Tank jij je auto altijd vol tot een rond getal?
Ja, licht autisme, zot komen als ik er 0,01 over zit. ( 25% )
Nee, vol is vol. ( 25% )
Ik heb geen auto. ( 50% )
Ik heb een speed pedelec en de baan is van mij. Auto's moeten wijken. ( 0% )
Ik heb een Tesla. Vervuilde weggebruikers! ( 0% )
4 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van mctjudee

muziek

DarKo Vinni - Techno Tracks

audio
50%50%50%
0 Reacties
door MCTjudee op Sun. 1 Feb. 15 om 11:55
muziek

DarKo Vinni - Overtime (Original) Techno track

audio
50%50%50%
0 Reacties
door MCTjudee op Sat. 27 Dec. 14 om 11:16
muziek

DarKo Vinni - Direct Recoil (Original) Techno track

audio
50%50%50%
0 Reacties
door MCTjudee op Sat. 27 Dec. 14 om 11:15
muziek

Tjudee - Aangesproken

audio
50%50%50%
0 Reacties
door MCTjudee op Tue. 23 Sep. 14 om 18:59
muziek

Tjudee - Laat me voelen daj bestoat!

audio
50%50%50%
0 Reacties
door MCTjudee op Tue. 23 Sep. 14 om 18:58
muziek

Tjudee FT. Dilemma - OVERDUNDERD

audio
30%30%
0 Reacties
door MCTjudee op Wed. 3 Sep. 14 om 20:28
muziek

Tjudee ft. Dilemma & In de War - Tis Veranderd

audio
75%75%75%75%
2 Reacties
door MCTjudee op Sun. 31 Aug. 14 om 13:44
muziek

Wie gaat er uz stoppn - Tjudee

audio
50%50%50%
0 Reacties
door MCTjudee op Sun. 20 Jul. 14 om 23:24
muziek

Tjudee - Oe dat zit

audio
50%50%50%
0 Reacties
door MCTjudee op Wed. 9 Jul. 14 om 20:48
muziek

Tjudee ft. Dilemma - Fock de stoat (Album; Oog om oog tand om tand)

audio
75%75%75%75%
2 Reacties
door MCTjudee op Mon. 7 Jul. 14 om 20:03
muziek

MC Tjudee & MC Dilemma FT. Levende Lijke - Kakt op een ander (VIDEOCLIP)

video
65%65%65%
1 Reacties
door MCTjudee op Tue. 22 Apr. 14 om 20:12
muziek

MC Tjudee - Gin morgen (prod. by Brugesthing)

audio
50%50%50%
2 Reacties
door MCTjudee op Fri. 24 Jan. 14 om 18:25
muziek

W-vl Rap ut Brugge (MC Tjudee- De keerziede)

audio
83%83%83%83%
13 Reacties
door MCTjudee op Fri. 3 Jan. 14 om 16:46
muziek

Westvlamsche Hiphop 2013 Mixtape (download)

audio
50%50%50%
0 Reacties
door MCTjudee op Thu. 2 Jan. 14 om 12:42