register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van plop

sport

HAPPY BIRTHDAY ULTRAS - RSCA & AJAX - 13.12 - ACAB

video
50%50%50%
2 Reacties
door Plop op Sat. 14 Dec. 13 om 21:35
fun

Club Hacienda Snowtrip 2013

video
87%87%87%87%87%
5 Reacties
door Plop op Thu. 4 Apr. 13 om 19:11
fun

Delivery guy

video
83%83%83%83%
3 Reacties
door Plop op Mon. 4 Jun. 12 om 12:44
sport

Amazing skate trick : 360 flip to somebody else !!

video
93%93%93%93%93%
9 Reacties
door Plop op Mon. 7 May. 12 om 18:55
fun

Women humiliated on Mexican Television Show

video
85%85%85%85%
8 Reacties
door Plop op Mon. 16 Apr. 12 om 20:56
fun

The Simpsons - Game of Thrones Intro !

video
88%88%88%88%88%
6 Reacties
door Plop op Thu. 8 Mar. 12 om 17:39
muziek

Sugar Plum Fairy by P.Tchaikovsky gespeeld met glazen !!

video
83%83%83%83%
1 Reacties
door Plop op Mon. 19 Dec. 11 om 23:39
varia

The Hobbit [Making OF]

video
93%93%93%93%93%
7 Reacties
door Plop op Tue. 4 Oct. 11 om 13:39
muziek

Dubstep [Anti-Brostep]

video
80%80%80%80%
10 Reacties
door Plop op Wed. 21 Sep. 11 om 15:59
fun

Hele metro in Madrid volgespoten op 2 minuten ! [GRAFFITI]

video
70%70%70%
13 Reacties
door Plop op Mon. 22 Nov. 10 om 22:58
varia

[!] Belgische Moslims - Shariaforbelgium

video
53%53%53%
24 Reacties
door Plop op Mon. 31 May. 10 om 17:51
muziek

Zeg nu niet dat Lady Gaga geen talent heeft ?

video
75%75%75%75%
21 Reacties
door Plop op Wed. 10 Feb. 10 om 16:46
fun

REMI GAILLARD - Tennis

video
85%85%85%85%
5 Reacties
door Plop op Sat. 26 Dec. 09 om 00:11
fun

Record Sms\'en met Iphone 3GS - 662.258 Berichten in 30 dagen !!!

video
66%66%66%
18 Reacties
door Plop op Sun. 27 Sep. 09 om 14:29
fun

Behind the Scenes at FAIL Blog !

video
75%75%75%75%
2 Reacties
door Plop op Sun. 6 Sep. 09 om 22:58
muziek

Where daft punk got their sample\'s from.

video
50%50%50%
16 Reacties
door Plop op Tue. 12 May. 09 om 15:15
autos

WR lamborghini tegenhouden

video
78%78%78%78%
0 Reacties
door Plop op Fri. 15 Aug. 08 om 19:59
fun

Unstuned - Animation (WoW stijl)

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door Plop op Wed. 25 Jun. 08 om 01:10
fun

Hoe een Ipod opladen met een ajuin !

video
69%69%69%
0 Reacties
door Plop op Thu. 27 Mar. 08 om 18:08
fun

Kawasaki Ninja

video
67%67%67%
0 Reacties
door Plop op Mon. 21 Jan. 08 om 01:00
fun

CSI Uv-lichten

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Plop op Thu. 23 Aug. 07 om 14:30
fun

Alleen zwemmen op Olympische spelen

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Plop op Tue. 21 Aug. 07 om 00:22