register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van plurasta

fun

snake spelen op youtube

video
91%91%91%91%91%
33 Reacties
door PLURASTA op Sun. 25 Jul. 10 om 20:34
babes

Clowntje

image
55%55%55%
26 Reacties
door PLURASTA op Fri. 11 Jun. 10 om 01:22
fun

Mini Daddy - EL NIÑO MAS BONITO (WTF)

video
53%53%53%
7 Reacties
door PLURASTA op Fri. 5 Feb. 10 om 20:20
babes

grote babepost , de moeite waard :)

image
96%96%96%96%96%
16 Reacties
door PLURASTA op Fri. 20 Nov. 09 om 19:39
fun

neushoornaanvaltraining

video
79%79%79%79%
13 Reacties
door PLURASTA op Sat. 29 Aug. 09 om 18:56
varia

ragdoll avalanche met bloed :O

flash
83%83%83%83%
0 Reacties
door PLURASTA op Sun. 21 Sep. 08 om 01:15
fun

spin a string

flash
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door PLURASTA op Sat. 24 Nov. 07 om 15:56
varia

prototype (video+images)

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 2 Oct. 07 om 21:20
fun

redelijk raar (zamuraj)

video
50%50%50%
0 Reacties
door PLURASTA op Sat. 8 Sep. 07 om 19:03
babes

an lemmens

image
83%83%83%83%
0 Reacties
door PLURASTA op Sat. 8 Sep. 07 om 14:35
fun

paint tekeningen

image
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door PLURASTA op Fri. 3 Aug. 07 om 13:27
fun

cannibal holocaust trailer

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 9 Jul. 07 om 14:16
muziek

THOU SHALT

video
57%57%57%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 19 Jun. 07 om 22:07
fun

3beste scenes freddy got fingered

video
70%70%70%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 21 May. 07 om 18:39
muziek

blackbox revelation ubergoed

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Fri. 27 Apr. 07 om 19:44
fun

eurovisie 2003 oostenrijk

video
60%60%60%
0 Reacties
door PLURASTA op Wed. 4 Apr. 07 om 13:50
fun

dikke borsten afgang

video
84%84%84%84%
0 Reacties
door PLURASTA op Wed. 27 Dec. 06 om 18:01
babes

pure dee mega post (+-55fotos)

image
80%80%80%80%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 26 Dec. 06 om 15:35
fun

strang porn facts

text
63%63%63%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 25 Dec. 06 om 00:05
fun

pc vs mac

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Thu. 21 Dec. 06 om 11:03
fun

coole robot fight

video
55%55%55%
0 Reacties
door PLURASTA op Thu. 23 Nov. 06 om 20:17
fun

cool amateur filmke (daft punk)

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 20 Nov. 06 om 19:31
fun

line rider (LOL)

flash
57%57%57%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 10 Oct. 06 om 21:18
fun

engelse komiek over nederland

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door PLURASTA op Thu. 7 Sep. 06 om 18:44
fun

reageer je af op de teletubies

flash
50%50%50%
0 Reacties
door PLURASTA op Sun. 9 Jul. 06 om 00:29
fun

mopke int engels

text
83%83%83%83%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 27 Jun. 06 om 17:51
fun

alex agnew (komiek) levensverhaal ^^

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 27 Jun. 06 om 00:39
fun

freddy de vadder (komiek) lachen zweten blinken

video
65%65%65%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 26 Jun. 06 om 22:47
fun

piv huvluv (komiek) adoptiekindje

video
50%50%50%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 26 Jun. 06 om 22:44
fun

dennis nowe (komiek) gedichtjes

video
50%50%50%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 26 Jun. 06 om 22:41
fun

alex agnew (komiek) star wars

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 26 Jun. 06 om 22:39
fun

stick fight new serie (flair4)

flash
83%83%83%83%
0 Reacties
door PLURASTA op Thu. 18 May. 06 om 20:54
fun

stick fight new serie (flair3)

flash
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Thu. 18 May. 06 om 20:51
fun

stick fight new serie (flair2)

flash
50%50%50%
0 Reacties
door PLURASTA op Thu. 18 May. 06 om 20:49
fun

stick fight new serie (flair)

flash
50%50%50%
0 Reacties
door PLURASTA op Thu. 18 May. 06 om 20:47
fun

stick gen-X

flash
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 16 May. 06 om 20:49
fun

stick war (Warning These Animations Contain A lot of BLOOD! )

flash
50%50%50%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 16 May. 06 om 20:33
fun

killing spree 6 (teaser)

flash
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 16 May. 06 om 20:10
fun

killing spree 5

flash
50%50%50%
0 Reacties
door PLURASTA op Tue. 16 May. 06 om 20:09
fun

stick killing spree 4-b

flash
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 15 May. 06 om 22:25
fun

stick killing spree 4-a

flash
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 15 May. 06 om 22:10
fun

stick killing spree 3

flash
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 15 May. 06 om 22:08
fun

stick killing spree 2

flash
75%75%75%75%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 15 May. 06 om 22:06
fun

stick killing spree 1

flash
50%50%50%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 15 May. 06 om 22:04
fun

zelf mini stick filmpje maken

flash
83%83%83%83%
0 Reacties
door PLURASTA op Mon. 15 May. 06 om 21:54
fun

old man+dj coone

video
25%25%
0 Reacties
door PLURASTA op Wed. 26 Apr. 06 om 14:55
babes

Grote Babepost (moeite waard)

image
97%97%97%97%97%
33 Reacties
door PLURASTA op Wed. 18 Feb. 09 om 20:06