register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van shizz0rriz0rrr

fun

Belgische gabbers !

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Fri. 4 Jul. 08 om 10:18
fun

Kanye Hands (Respons to Daft Hands)

video
50%50%50%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sun. 2 Mar. 08 om 11:30
fun

Humo Liegt Enqueteur

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sun. 20 Jan. 08 om 21:16
fun

Animal Bloopers ^^

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 30 Oct. 07 om 00:20
fun

Scaring People is Funny

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 30 Oct. 07 om 00:17
sport

Soccer Skills 2007.

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 30 Oct. 07 om 00:15
varia

Movietrailer: I Am Legend (Met Will Smith)

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 30 Oct. 07 om 00:11
autos

Drag Race : Bugatti Veyron Vs. Plane

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 30 Oct. 07 om 00:05
fun

Chris Crocker's Bedroom (wa ne freak)

video
60%60%60%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 25 Sep. 07 om 19:13
varia

Laundry Day , Bass Events (9 filmkes + 200ste post^^)

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sun. 2 Sep. 07 om 13:07
fun

Super Surprise Bags!!!

video
50%50%50%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Fri. 31 Aug. 07 om 14:56
muziek

Flash lieke (960 BPM Speedcore)

video
70%70%70%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 21 Aug. 07 om 19:56
varia

IT-game – Sexy_4_Yuu – Italië

text
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sat. 11 Aug. 07 om 21:47
fun

Family Guy xD

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Wed. 8 Aug. 07 om 17:13
fun

Trailer Spiderpig :D

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Fri. 3 Aug. 07 om 23:51
fun

The Simpsons : American Idol

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Fri. 3 Aug. 07 om 13:23
fun

I Do What I Want (SOUTH PARK)

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Wed. 1 Aug. 07 om 20:54
sport

Compilation of Soccer Players Faking Their Injuries

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 31 Jul. 07 om 21:40
varia

Iraqi Kids Fighting For A Dollar

video
77%77%77%77%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Mon. 30 Jul. 07 om 13:20
varia

Wacky_one IT game: Mythologie. (Deel 2)

text
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Mon. 30 Jul. 07 om 13:02
varia

Wacky_one IT game: Mythologie (deel 1)

text
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sun. 29 Jul. 07 om 23:52
varia

Stier Valt Een Man Hard Aan

video
69%69%69%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Wed. 11 Jul. 07 om 13:29
fun

Domste Dief ooit ..

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Wed. 11 Jul. 07 om 13:26
fun

Cool Police

video
70%70%70%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 10 Jul. 07 om 01:08
varia

Bomaanslag in Irak

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sat. 7 Jul. 07 om 17:36
fun

Faceplant xD

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Fri. 6 Jul. 07 om 23:54
fun

How to get Free Beer

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Fri. 6 Jul. 07 om 14:47
babes

Coleen Shannon

video
70%70%70%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Mon. 2 Jul. 07 om 15:11
babes

Playmate Of The Year 2007: Sara Jean Underwood

video
73%73%73%73%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Mon. 2 Jul. 07 om 15:03
sport

Base Jumpers Favo. Voetballers

image
80%80%80%80%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Wed. 27 Jun. 07 om 21:06
sport

Wereldvoetballers 19: Dejan Stankovic

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Mon. 25 Jun. 07 om 17:56
varia

Natuurpost: Base Jumper

video
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sat. 23 Jun. 07 om 00:07
fun

Tony Montana (Scarface) 9 filmkes

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Thu. 21 Jun. 07 om 20:38
fun

Best Of Stewie (7filmkes)

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Thu. 21 Jun. 07 om 03:42
fun

Scarface on Wii

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Thu. 21 Jun. 07 om 02:16
fun

This Is Sparta Techno RMX

video
95%95%95%95%95%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 19 Jun. 07 om 15:46
varia

''This Is Sparta'' in Paint; Echt ZOT

video
92%92%92%92%92%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 19 Jun. 07 om 15:40
sport

Nice Football Trickz

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Mon. 18 Jun. 07 om 02:59
fun

Porn Stars @ Space

video
60%60%60%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Fri. 15 Jun. 07 om 18:10
fun

Jesus Christ Action Figur xD

video
70%70%70%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Thu. 14 Jun. 07 om 21:54
varia

Psycopaat =O

video
66%66%66%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Thu. 14 Jun. 07 om 15:49
fun

Remix Ta Geule

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 12 Jun. 07 om 21:17
fun

Need Milk?

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 12 Jun. 07 om 13:31
sport

Belgisch Supertalent: EDEN HAZARD

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sun. 10 Jun. 07 om 12:50
fun

Godfrey xD

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sat. 9 Jun. 07 om 22:24
fun

Did You Know..?

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sat. 9 Jun. 07 om 22:19
fun

Hot Mom

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sat. 9 Jun. 07 om 12:57
fun

Beer Of Death

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sat. 9 Jun. 07 om 12:53
fun

Cheerleader Fight {xD}

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Sat. 9 Jun. 07 om 12:48
varia

Patje The legend(België) vs. Patrick Jumpen(Nederland)

video
60%60%60%
0 Reacties
door shizz0rriz0rrr op Tue. 5 Jun. 07 om 17:17
1 2 3 4 »