register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Wist je dat een giraffe net zoveel nekwervels heeft als een mens?
Ja ( 50% )
Nee ( 50% )
12 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Laatste posts van zerotolerance

autos

BMW 1 M coupé

video
90%90%90%90%90%
4 Reacties
door Zerotolerance op Sat. 28 Aug. 10 om 01:37
fun

hot chick tricks people

video
84%84%84%84%
11 Reacties
door Zerotolerance op Mon. 12 Jul. 10 om 16:14
fun

Lego viltstift printer

video
98%98%98%98%98%
28 Reacties
door Zerotolerance op Thu. 3 Jun. 10 om 09:11
autos

Gallardo skiing!

video
90%90%90%90%90%
10 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 16 Mar. 10 om 16:14
fun

Chatroulette piano improvisatie

video
63%63%63%
10 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 16 Mar. 10 om 11:38
muziek

Change - blues market (schoolproject) home made

video
75%75%75%75%
1 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 9 Mar. 10 om 18:38
autos

Vorsteiner BMW M3 GTS

image
90%90%90%90%90%
9 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 10 Nov. 09 om 13:11
autos

M3 GTS teaser + foto

video
73%73%73%73%
6 Reacties
door Zerotolerance op Wed. 4 Nov. 09 om 22:16
autos

Spyvideo van de nieuwe M5

video
50%50%50%
2 Reacties
door Zerotolerance op Sun. 11 Oct. 09 om 12:50
autos

IAA Frankfurt BIG - ZeroTolerance

image
92%92%92%92%92%
12 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 29 Sep. 09 om 11:12
autos

Matzwarte BMW M5 E60 - Photoshoot

image
88%88%88%88%88%
21 Reacties
door Zerotolerance op Wed. 9 Sep. 09 om 13:46
fun

Michael Jackson Kicks some serious 2d ass

video
83%83%83%83%
4 Reacties
door Zerotolerance op Mon. 31 Aug. 09 om 22:23
babes

Fight club for women (Omdat ik dit moest delen! )

image
85%85%85%85%
17 Reacties
door Zerotolerance op Sun. 16 Aug. 09 om 12:47
fun

Homosexualiteit is even besmettelijk als pokken

video
82%82%82%82%
9 Reacties
door Zerotolerance op Sat. 15 Aug. 09 om 14:45
fun

Natalie Portman, You\'s a crazy bitch

video
78%78%78%78%
14 Reacties
door Zerotolerance op Wed. 6 May. 09 om 15:47
varia

Glass Art

image
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Zerotolerance op Fri. 19 Dec. 08 om 11:07
fun

Why Americans should never be alowed to travel.

text
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Zerotolerance op Fri. 19 Dec. 08 om 10:59
fun

Scott Wade's dirty car art

image
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door Zerotolerance op Wed. 17 Dec. 08 om 21:27
babes

Babes & fun

image
91%91%91%91%91%
0 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 16 Dec. 08 om 22:51
muziek

Het zijn weer de chineeskes. Pirates of the caribbean op gitaar.

video
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Zerotolerance op Sat. 13 Dec. 08 om 15:01
autos

Zt's spots op de FIA GT + races

image
90%90%90%90%90%
0 Reacties
door Zerotolerance op Sun. 19 Oct. 08 om 00:57
autos

Zt's spots 2008 (so far)

image
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Zerotolerance op Mon. 13 Oct. 08 om 22:45
fun

De officiële SAW V trailer (for real now)

video
72%72%72%72%
0 Reacties
door Zerotolerance op Mon. 13 Oct. 08 om 14:48
varia

Warioland Shake it reclame

text
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 23 Sep. 08 om 23:35
fun

I used photoshop today - The adobe band

video
25%25%
0 Reacties
door Zerotolerance op Fri. 19 Sep. 08 om 14:28
fun

FAILPOST 2

image
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Zerotolerance op Wed. 17 Sep. 08 om 20:37
fun

FAILPOST

image
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door Zerotolerance op Wed. 17 Sep. 08 om 16:19
fun

A big WHAT THE FUCK to Ronald Mc Donald

video
43%43%
0 Reacties
door Zerotolerance op Sun. 31 Aug. 08 om 17:18
fun

Resedent evil movie mistakes

video
75%75%75%75%
0 Reacties
door Zerotolerance op Thu. 12 Jun. 08 om 21:14
muziek

Aerodynamic op keyboard

video
88%88%88%88%88%
0 Reacties
door Zerotolerance op Fri. 23 May. 08 om 12:01
fun

De verschillende youtube versies van I must be emo

video
64%64%64%
0 Reacties
door Zerotolerance op Fri. 23 May. 08 om 00:01
fun

schoolopdracht! watch this!!

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Zerotolerance op Sun. 18 May. 08 om 13:21
fun

Dad @ a comedy barn

video
50%50%50%
0 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 18 Mar. 08 om 16:32
autos

Tribute to Zero's 5 greatest hyper/super/muscle-cars

image
50%50%50%
0 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 18 Mar. 08 om 14:00
varia

The machine is Us/ing us

video
50%50%50%
0 Reacties
door Zerotolerance op Wed. 12 Mar. 08 om 22:51
fun

the Demented Cartoon movie

video
50%50%50%
0 Reacties
door Zerotolerance op Thu. 6 Mar. 08 om 17:58
fun

zingende dwazen

video
50%50%50%
0 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 4 Mar. 08 om 21:25
fun

WILLEM KANON

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door Zerotolerance op Wed. 16 Jan. 08 om 22:15
fun

Hitler=Born to be alive! must see

video
85%85%85%85%
0 Reacties
door Zerotolerance op Mon. 17 Dec. 07 om 22:54
fun

jerry springer fights

video
94%94%94%94%94%
0 Reacties
door Zerotolerance op Fri. 14 Dec. 07 om 02:09
fun

Talking cats

video
83%83%83%83%
0 Reacties
door Zerotolerance op Thu. 13 Dec. 07 om 19:28
fun

kid wants his mofo change back

video
96%96%96%96%96%
0 Reacties
door Zerotolerance op Thu. 13 Dec. 07 om 13:10
fun

rad van fortiun blooper...

video
93%93%93%93%93%
0 Reacties
door Zerotolerance op Thu. 13 Dec. 07 om 13:09
fun

wat een jeugdsentiment- Real Transformers

video
80%80%80%80%
0 Reacties
door Zerotolerance op Thu. 13 Dec. 07 om 12:10
fun

Animator VS. animation

video
70%70%70%
0 Reacties
door Zerotolerance op Sat. 8 Dec. 07 om 14:28
fun

handfartsongs

video
89%89%89%89%89%
0 Reacties
door Zerotolerance op Fri. 7 Dec. 07 om 15:20
muziek

mijn video van het einde van Ruthless (this is deurne noord)

video
86%86%86%86%
0 Reacties
door Zerotolerance op Sun. 2 Dec. 07 om 22:58
muziek

Qlimax 2007 filmkes

video
50%50%50%
0 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 20 Nov. 07 om 02:30
fun

Jimmy en Danilo fun(explosions and shooting)

video
50%50%50%
0 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 29 Aug. 06 om 20:20
fun

fail/funpost

image
88%88%88%88%88%
30 Reacties
door Zerotolerance op Tue. 27 Jan. 09 om 11:59