register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Wist je dat een giraffe net zoveel nekwervels heeft als een mens?
Ja ( 50% )
Nee ( 50% )
12 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

ZZ5

ZZ5 man man

Site Picture

Foto

Buddies

Vrienden


Meer info

Meer info over ZZ5

FDLZ Euro's: 983 Geregistreerd: Thu. 2 Feb. 06
Status: Niet Actief Laatste bezoek: Sat. 7 Sep. 13 om 19:05
Goldmember: neen Laatste profielbezoek: Fri. 25 May. 12 om 23:19
Posts tonen: - site
- forum
- favoriete posts
Karma:
Total posts:
Strafblad:
0

3032 Posts
Post rating
91%91%91%91%91%

Foto album

Foto album

Weblog

Weblog

    G Whiz Gepost op Wed. 5 Jul. 06 om 23:27 1
G Whiz
man man
1520 Posts
pac4life man!
as ge van pac houdt dan raad ik u aan de tupac 3pac te kopen bij MediaMarkt.

leg keer uit ? :) ik ben 2pac fan..
neutral  Melden
    jumpinggirl Gepost op Sat. 5 Aug. 06 om 17:02 2
vrouw vrouw
1445 Posts
happy b-day e
neutral  Melden
    verrueken Gepost op Sat. 5 Aug. 06 om 20:26 3
verrueken
man man
6490 Posts
happy b-day
neutral  Melden
    ZZ5 Gepost op Sun. 6 Aug. 06 om 18:23 4
ZZ5
man man
3032 Posts
thx
neutral  Melden
    Piru Gepost op Mon. 11 Dec. 06 om 18:22 5
Piru
man man
656 Posts
Ey ,, :) Gaat tge Game @ AB 15 december?
neutral  Melden
    ZZ5 Gepost op Sun. 17 Dec. 06 om 18:46 6
ZZ5
man man
3032 Posts
was there :D
neutral  Melden
    UrBaNuS Gepost op Tue. 2 Jan. 07 om 02:53 7
UrBaNuS
man man
11081 Posts
neutral  Melden
    Kickass Gepost op Thu. 11 Jan. 07 om 19:12 8
Kickass
man man
46766 Posts
euh, fietsvoetbal ? :mrgreen:
neutral  Melden
    nico90 Gepost op Wed. 17 Jan. 07 om 17:06 9
man man
3033 Posts
nice avatar!

(american psycho is bangelijk)
neutral  Melden
    Ostend Gepost op Thu. 8 Feb. 07 om 23:35 10
Ostend
man man
2964 Posts
Moest gij ni komen css'en? :p
neutral  Melden
    animatordude Gepost op Sat. 17 Mar. 07 om 14:13 11
animatordude
man man
798 Posts
thnx
neutral  Melden
    thijse_XXL Gepost op Tue. 10 Apr. 07 om 20:13 12
man man
2921 Posts
get wel goe gewon ep de loto vandage, profciat e
neutral  Melden
    Totalition Gepost op Thu. 19 Apr. 07 om 13:56 13
Totalition
man man
1014 Posts
Veroordeling? Bedoeld ge dan van sadam of onthoofding van die iraakse criminelen? :mrgreen:
neutral  Melden
    Sneezy Gepost op Wed. 2 May. 07 om 21:29 14
Sneezy
man man
22727 Posts
wa houd Muay thai in eigenlijk?
neutral  Melden
    ZZ5 Gepost op Wed. 2 May. 07 om 21:31 15
ZZ5
man man
3032 Posts
thai kickboxen is da
das gwoon kickboxen ma dan met ellebogen en knieen
neutral  Melden
    Cawabungaa Gepost op Wed. 16 May. 07 om 17:51 16
Cawabungaa
man man
2935 Posts
Ej wrm verlaat je Tt ? :'( :|
neutral  Melden
    Joex Gepost op Fri. 18 May. 07 om 17:44 17
Joex
man man
13718 Posts
heb je pm gehad of niet?
neutral  Melden
    Cartuner Gepost op Fri. 18 May. 07 om 19:44 18
Cartuner
man man
38206 Posts
waarom stop je?
neutral  Melden
    Gepost op Thu. 24 May. 07 om 23:12 19
kind! nie moeilijk doen... kzeg t toch voor te lache!
neutral  Melden
    Lagoa_Jumper Gepost op Wed. 27 Jun. 07 om 19:20 20
man man
868 Posts
dat is idd wel waar!!
origineel vint ik ze hete best !!

grtzz
neutral  Melden
    Illeas Gepost op Fri. 3 Aug. 07 om 13:33 21
Illeas
man man
3626 Posts
http://www.intertet.org/?post_id=216097#bottom
deze post vroeg je om een liedje..

D-Block & S-Te-Fan ft MC Villian - Keep It Coming ;)
neutral  Melden
    theutsky Gepost op Wed. 26 Nov. 08 om 01:07 22
man man
520 Posts
wat ej teegn ik
neutral  Melden
    Kickass Gepost op Wed. 9 Dec. 09 om 20:38 23
Kickass
man man
46766 Posts
ZZ5 schreef:een macbook(superding!)


Welk type heb je aangekocht? :)
neutral  Melden