register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Plassen doe ik...
zittend ( 28.6% )
staand ( 42.9% )
tijdens het kakken ( 14.3% )
liggend ( 14.3% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Dance

fun

Danskoning van het jaar!

video
75%75%75%75%
0
door Kickass op Sat. 27 Aug. 16 om 13:56
fun

Dansmoves die je in het nachtleven zou kunnen gebruiken

video
65%65%65%
0
door Kickass op Sun. 27 Mar. 16 om 23:25
muziek

Hank V - Hypnotic

video
50%50%50%
0
door pelican op Fri. 1 May. 15 om 23:24
babes

Hank V - Pretty Girls

video
75%75%75%75%
0
door pelican op Mon. 9 Feb. 15 om 18:25
muziek

School gaat los op Uptown Funk

video
75%75%75%75%
5
door BOT op Fri. 6 Feb. 15 om 20:09
fun

De bosjesdans

video
23%23%
1
door BOT op Tue. 27 Jan. 15 om 19:22
muziek

Martin Garrix - Animals (Da Player\'z 2015 Edit)

video
50%50%50%
0
door eclipx op Thu. 8 Jan. 15 om 19:57
fun

Taekwondo on a whole new level

video
53%53%53%
0
door Amberke op Fri. 26 Sep. 14 om 22:09
muziek

Dansende Afrikaanse kinderen uit de Ghetto

video
50%50%50%
0
door Amberke op Fri. 18 Jul. 14 om 15:20
varia

ID&T mini docu

video
83%83%83%83%
1
door anima-john op Wed. 21 May. 14 om 11:14
varia

3-jarige danst in de Chinese versie van Got Talent

video
83%83%83%83%
3
door Amberke op Wed. 9 Apr. 14 om 13:39
muziek

Secret DNA

video
30%30%
1
door Thejournalist op Sat. 15 Mar. 14 om 13:37
fun

De volgende Kanye West?

video
85%85%85%85%
2
door Kane op Tue. 4 Mar. 14 om 13:58
varia

Evolution of Hip-Hop dancing (met Will Smith)

video
73%73%73%73%
0
door Amberke op Tue. 18 Feb. 14 om 13:11
muziek

Alex Gaudino - Chinatown (Official Video)

video
50%50%50%
2
door eclipx op Mon. 3 Feb. 14 om 18:29
fun

Russell Peters - Dance Dance Revolution (stand up)

video
92%92%92%92%92%
2
door immortalteq op Thu. 2 Jan. 14 om 22:26
muziek

Give me a kiss (Jinx)

video
50%50%50%
0
door khu op Thu. 2 Jan. 14 om 18:53
fun

contemporary dance

video
94%94%94%94%94%
5
door timplex op Sat. 28 Dec. 13 om 11:58
muziek

Les Twins: danceduo

video
50%50%50%
0
door timplex op Tue. 3 Dec. 13 om 00:35
fun

licht dance crew in shopping centrum

video
77%77%77%77%
3
door bloky op Fri. 29 Nov. 13 om 18:57
fun

Zalige dance battle via DanceCam

video
93%93%93%93%93%
5
door Takai op Tue. 26 Nov. 13 om 21:06
fun

Funny tubby man cartoon Dance

video
63%63%63%
3
door forgor op Sat. 23 Nov. 13 om 20:01
muziek

De beste dance plaatjes van 2013

video
71%71%71%71%
4
door eclipx op Thu. 21 Nov. 13 om 11:50
muziek

Secret DNA - Proud 2 be Dutch

video
67%67%67%
9
door Thejournalist op Wed. 6 Nov. 13 om 02:00
fun

Niet zomaar de zoveelste dans show

video
95%95%95%95%95%
2
door Kickass op Sun. 27 Oct. 13 om 11:34
muziek

Tomorrowworld 2013 sfeerbeelden

video
50%50%50%
3
door eclipx op Mon. 30 Sep. 13 om 23:16
muziek

Hyper Crush - werk me

video
30%30%
1
door timplex op Tue. 24 Sep. 13 om 19:32
fun

Dubstep Cat

video
77%77%77%77%
3
door justijn op Sun. 25 Aug. 13 om 20:51
fun

Festival in the rain and mud. Crazy People

video
81%81%81%81%
6
door minnimal op Sun. 28 Jul. 13 om 22:51
muziek

Dance hit plaatjes harder gemixt!

video
50%50%50%
0
door eclipx op Fri. 26 Jul. 13 om 22:40
fun

Pony on acid

video
80%80%80%80%
2
door yevve op Thu. 11 Jul. 13 om 21:57
fun

Disco Dancer

video
70%70%70%
6
door minnimal op Tue. 2 Jul. 13 om 12:05
fun

Wanna dance with me?

video
84%84%84%84%
2
door hypolicious op Fri. 21 Jun. 13 om 13:03
muziek

Boccaccio 1997 sfeerbeelden

video
83%83%83%83%
1
door eclipx op Thu. 9 May. 13 om 22:32
muziek

Disclosure - White Noise ft. AlunaGeorge (Official Video)

video
67%67%67%
0
door eclipx op Sun. 7 Apr. 13 om 17:21
fun

The Shocking Effects of Ecstasy in Pakistan

video
76%76%76%76%
4
door Spoon3r op Thu. 7 Mar. 13 om 14:45
fun

Decent evolution of dance!

video
50%50%50%
4
door Da_Tonio op Wed. 27 Feb. 13 om 11:37
fun

Evolution Of Dance (Jimmy Fallon & Michelle Obama)

video
83%83%83%83%
5
door eclipx op Mon. 25 Feb. 13 om 20:18
fun

Hot brazilian dance

video
58%58%58%
7
door windowskiller op Mon. 18 Feb. 13 om 17:06
fun

Dance with me baby!

video
68%68%68%
3
door windowskiller op Tue. 12 Feb. 13 om 20:52
fun

Harlem Shake dance (original army edition)

video
50%50%50%
4
door Sneezy op Mon. 11 Feb. 13 om 18:04
fun

Funny flash mob

video
74%74%74%74%
1
door sam92687 op Thu. 31 Jan. 13 om 19:38
muziek

FutureCop

video
50%50%50%
0
door CHILMUS op Thu. 24 Jan. 13 om 18:41
fun

This is the best moldavian dance ever!

video
75%75%75%75%
1
door windowskiller op Fri. 11 Jan. 13 om 16:52
muziek

Studder & Simple - This is simple! (Produced & Directed by Secret DNA)

video
50%50%50%
0
door Thejournalist op Thu. 27 Dec. 12 om 12:48
muziek

Amazing jazz-dance contest

video
88%88%88%88%88%
3
door windowskiller op Sat. 15 Dec. 12 om 17:35
fun

Sneaky Girl Tapes Friend\'s Kitchen Booty Dance

video
95%95%95%95%95%
13
door Galome op Sat. 24 Nov. 12 om 00:18
fun

Illusion of Choice - DUBSTEP

video
70%70%70%
4
door windowskiller op Thu. 22 Nov. 12 om 17:24
fun

Psy goes Lady Gaga & Beyonce

video
86%86%86%86%
6
door Amberke op Tue. 9 Oct. 12 om 22:36
fun

Tecktonik dance in russian army)

video
50%50%50%
2
door windowskiller op Sat. 6 Oct. 12 om 14:34
1 2 3 4 »