register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Plassen doe ik...
zittend ( 37.5% )
staand ( 37.5% )
tijdens het kakken ( 12.5% )
liggend ( 12.5% )
8 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Drift

autos

BMW M3 E92 Complete DRIFT LAP On The Nordscleife! Wet Lap!!

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Thu. 16 Jun. 16 om 12:37
autos

Ferrari 488 GTB Drifting Spinning & Launching

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Mon. 30 May. 16 om 12:22
autos

Supercars Acceleration Hard! R8 V10, 458 Italia, M5, GTR, SLS AMG, RS6 And Many More!! GMTEC meeting

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Wed. 20 Apr. 16 om 12:42
autos

Supercars Powersliding & Drifting, M5, M4, 458 Italia, F430- GMTEC meeting Tomedelic1 Tomedelic1

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Thu. 14 Apr. 16 om 12:50
autos

Do you even... DRIFT?

video
75%75%75%75%
0
door Kickass op Sat. 28 Nov. 15 om 18:00
sport

Motorized Drift Trike and Blokart

video
50%50%50%
0
door Keyser_Soze op Tue. 3 Feb. 15 om 13:03
autos

500HP BMW E30 w/ Supra Engine, 400HP M3 E30, 400HP Skyline and more: Falken Drift Show

video
50%50%50%
0
door gerpsp op Mon. 13 Oct. 14 om 12:51
autos

BMW M5 E39 Falken Drifting

video
50%50%50%
0
door gerpsp op Mon. 13 Oct. 14 om 11:27
autos

Drie driftfails voor de prijs van 1

video
50%50%50%
2
door Azlannagh op Fri. 25 Jul. 14 om 11:59
autos

Supra drift

video
75%75%75%75%
3
door immortalteq op Mon. 19 May. 14 om 21:41
fun

Dipshit loopt voor driftende auto... Check what happens ;)

video
53%53%53%
2
door Nasa op Mon. 5 May. 14 om 20:06
autos

360° tijdens het driften...

video
83%83%83%83%
0
door L4nc3r op Thu. 1 May. 14 om 17:35
autos

Drift op een tank in Oekraïne

video
75%75%75%75%
2
door dimonn op Wed. 16 Apr. 14 om 12:31
fun

Kartonnen doos driften

video
83%83%83%83%
1
door HardcoreFlavour op Thu. 6 Mar. 14 om 23:18
autos

drift rc cars

video
77%77%77%77%
4
door ChaoTiCxD3F4ULT op Thu. 30 Jan. 14 om 19:18
autos

Georgian Most Insane Driver | Giorgi Tevzadze

video
50%50%50%
4
door Johnynekoar op Thu. 29 Aug. 13 om 17:25
autos

drift gymkhana...met een motor

video
88%88%88%88%88%
1
door roadrunner op Thu. 22 Aug. 13 om 08:59
autos

Zo kan je best niet driften

video
88%88%88%88%88%
4
door Queen op Sun. 14 Jul. 13 om 14:28
fun

Drift. Mega Fail

video
93%93%93%93%93%
5
door minnimal op Mon. 24 Jun. 13 om 12:31
fun

Auchan Drift xD

video
18%
1
door palesz op Tue. 21 May. 13 om 15:57
autos

Aston Martin V8 Vantage drifting + racing on Nordschleife!

video
50%50%50%
0
door gerpsp op Thu. 4 Apr. 13 om 23:10
fun

Drift Fail Compilation 2013

video
84%84%84%84%
3
door palesz op Sun. 20 Jan. 13 om 14:34
autos

BMW M5 sick driver!

video
70%70%70%
16
door immortalteq op Fri. 18 Jan. 13 om 16:28
autos

500HP BMW E30 w/ Supra Engine + 400HP M3 E30 + 400HP Skyline: Falken Drift Show - 1080p HD

video
70%70%70%
0
door gerpsp op Sun. 11 Nov. 12 om 16:19
autos

635hp Tuned Toyota Mark II drift and rolling burnout - 1080p HD

video
55%55%55%
2
door gerpsp op Mon. 22 Oct. 12 om 21:18
autos

Failed Nissan drift

video
93%93%93%93%93%
8
door rolinke op Mon. 30 Jul. 12 om 17:50
autos

Falken BMW Drift Team

video
73%73%73%73%
2
door HardcoreFlavour op Thu. 26 Apr. 12 om 20:47
autos

Crazy Drift

video
88%88%88%88%88%
3
door HardcoreFlavour op Tue. 14 Feb. 12 om 13:40
varia

Wheelchair kid drifting

video
45%45%45%
7
door Cake op Sun. 12 Feb. 12 om 13:11
autos

DRIFT SUPRA IS BACK ! - Toyota Supra & Nissan Silvia S13 drift

video
75%75%75%75%
2
door palesz op Sun. 29 Jan. 12 om 14:32
autos

Snow Drift for Hands Up music

video
50%50%50%
3
door palesz op Sun. 29 Jan. 12 om 14:32
autos

Super Drift Pro Italy

video
50%50%50%
2
door HardcoreFlavour op Wed. 11 Jan. 12 om 22:23
autos

Bmw m3 e46 Drifting!

video
85%85%85%85%
4
door Johnynekoar op Wed. 11 Jan. 12 om 12:05
fun

Crazy Drifting skills

video
65%65%65%
11
door Johnynekoar op Tue. 10 Jan. 12 om 22:42
autos

circuit: BTCC Drift, Slide and Save Compilation

video
82%82%82%82%
5
door Guntha op Mon. 9 Jan. 12 om 16:25
autos

Drifting Aston Martin DB9

video
64%64%64%
25
door Fringo op Thu. 5 Jan. 12 om 15:53
games

Enkele Driftpics van GT5 (Eigen)

image
74%74%74%74%
7
door bassleader op Mon. 19 Dec. 11 om 22:49
autos

Ken Block Gymkhana 4

video
50%50%50%
7
door bloky op Thu. 15 Dec. 11 om 16:25
autos

KEN BLOCK

video
62%62%62%
2
door stelix op Tue. 6 Dec. 11 om 13:47
autos

Supra Drifting + a special wardrobe malfunction

video
60%60%60%
3
door HardcoreFlavour op Sun. 4 Dec. 11 om 19:11
autos

Aston Martin V8 Vantage Drifting @ Nordschleife

video
46%46%46%
7
door Tomedelic1 op Tue. 29 Nov. 11 om 19:40
autos

Amazing Japanese Drift

video
92%92%92%92%92%
4
door Nlzz op Mon. 24 Oct. 11 om 10:46
autos

Hillclimb Drift Lillehammer

video
89%89%89%89%89%
9
door Roebie op Mon. 17 Oct. 11 om 12:03
fun

Drift funniest one

video
88%88%88%88%88%
10
door rhodos op Fri. 23 Sep. 11 om 15:15
fun

Drift with afraid guy

video
92%92%92%92%92%
11
door rhodos op Fri. 23 Sep. 11 om 15:02
autos

Porsche 996 GT3 drifting! + 458 Challenge flyby

video
75%75%75%75%
1
door gerpsp op Tue. 6 Sep. 11 om 16:18
autos

SuperDrift Round 3: Adria

video
75%75%75%75%
4
door HardcoreFlavour op Thu. 1 Sep. 11 om 18:54
autos

Nürburgring DRIFT

video
88%88%88%88%88%
6
door HardcoreFlavour op Tue. 23 Aug. 11 om 23:19
autos

TEAM ORANGE Drift in Paris

video
81%81%81%81%
5
door HardcoreFlavour op Sun. 31 Jul. 11 om 20:35
autos

2007 Ford Mustang Drifter

image
87%87%87%87%87%
5
door Pr0xje op Tue. 26 Jul. 11 om 18:12
1 2 3 »