register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Plassen doe ik...
zittend ( 37.5% )
staand ( 37.5% )
tijdens het kakken ( 12.5% )
liggend ( 12.5% )
8 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Wtf

autos

Crazy Hot Rod: Giant Shopping Cart!?

video
50%50%50%
0
door greeenpro op Thu. 9 Apr. 15 om 14:44
fun

Mr. Blobby

video
48%48%48%
1
door Azlannagh op Mon. 8 Dec. 14 om 15:15
fun

Rusland is een vreemde plaats.

video
83%83%83%83%
0
door Azlannagh op Mon. 6 Oct. 14 om 14:09
fun

Jongen draait om zich heen

video
18%
3
door eclipx op Sat. 27 Sep. 14 om 10:45
fun

Star Wars alfabetisch gerangschikt

video
50%50%50%
1
door bangbangbazooka op Thu. 5 Jun. 14 om 23:54
fun

My mind is telling me no

video
65%65%65%
4
door Piieter04 op Thu. 29 May. 14 om 15:30
fun

Teddy Has An Operation

video
77%77%77%77%
1
door Mayo op Mon. 26 May. 14 om 15:14
fun

Kud - Videoband

video
74%74%74%74%
1
door Takai op Thu. 3 Apr. 14 om 17:45
fun

WTF reclame van Comcast

video
92%92%92%92%92%
5
door Queen op Thu. 16 Jan. 14 om 20:28
fun

Amazing optical illusion!

video
50%50%50%
0
door greeenpro op Fri. 20 Dec. 13 om 18:34
fun

WTF heb ik juist bekeken?

video
58%58%58%
6
door eclipx op Wed. 18 Dec. 13 om 19:38
fun

Coke Museum Optical Illusion

video
23%23%
2
door greeenpro op Sun. 24 Nov. 13 om 16:25
fun

Katniss Everdeen killing compilatie

video
77%77%77%77%
0
door Takai op Mon. 18 Nov. 13 om 17:35
fun

Airn Horn Classics [WTF]

video
94%94%94%94%94%
2
door Takai op Mon. 18 Nov. 13 om 17:33
fun

How To Get a Girlfriend ! (WTF)

video
64%64%64%
5
door fatcat op Tue. 12 Nov. 13 om 13:02
fun

WTF..

video
82%82%82%82%
5
door Queen op Sun. 27 Oct. 13 om 14:51
fun

WTFBEARS?

video
51%51%51%
7
door Queen op Wed. 9 Oct. 13 om 16:06
fun

Another day in the gym

video
50%50%50%
4
door Queen op Tue. 1 Oct. 13 om 17:15
fun

The Snowboys - Toen Ik Je Zag

video
83%83%83%83%
2
door bangbangbazooka op Thu. 26 Sep. 13 om 17:46
fun

Wtf is het enige wat ik hierbij kan bedenken

video
94%94%94%94%94%
2
door Queen op Fri. 20 Sep. 13 om 15:28
fun

WTF-reclame met JCVD!

video
90%90%90%90%90%
4
door Durango op Sat. 7 Sep. 13 om 16:10
sport

Voetbal voor dopingverslaafden?

video
88%88%88%88%88%
11
door Da_Tonio op Mon. 2 Sep. 13 om 14:16
fun

Japan World Cup 3... WTF

video
87%87%87%87%87%
2
door Jormu op Mon. 26 Aug. 13 om 11:09
fun

Stop motion guy flying on a broom...

video
86%86%86%86%
4
door L4nc3r op Sat. 1 Jun. 13 om 19:45
fun

How To Do Stuff With @WhoisMaxwell [WTF]

video
92%92%92%92%92%
7
door r0o op Fri. 31 May. 13 om 00:33
fun

How to wash your hair! (WTF)

video
90%90%90%90%90%
9
door L4nc3r op Mon. 20 May. 13 om 15:02
fun

Weirdo\'s op de eroticabeurs

video
90%90%90%90%90%
11
door bangbangbazooka op Sat. 18 May. 13 om 15:42
autos

Fighter of the highway WTF

video
70%70%70%
6
door minnimal op Fri. 12 Apr. 13 om 22:57
fun

Grandma Comes to Visit (WTF)

video
50%50%50%
2
door r0o op Sat. 23 Mar. 13 om 15:53
fun

tovenaar wordt omvergereden door trein

video
88%88%88%88%88%
12
door CSI850 op Fri. 8 Feb. 13 om 22:24
fun

Comb Your Beard (At Night)

video
53%53%53%
2
door Matah op Thu. 7 Feb. 13 om 14:05
fun

21 december was fout. In maart vergaat de wereld

text
75%75%75%75%
9
door eclipx op Sat. 19 Jan. 13 om 12:42
fun

30 reclames van Schwarzenegger in Japan

video
83%83%83%83%
5
door Matah op Thu. 17 Jan. 13 om 12:42
varia

GTA in Russian

video
23%23%
1
door Angeles1121 op Wed. 16 Jan. 13 om 14:49
fun

Stalen gebit

video
23%23%
2
door Angeles1121 op Fri. 11 Jan. 13 om 18:09
fun

Girl swallow a banana

video
80%80%80%80%
10
door Angeles1121 op Thu. 10 Jan. 13 om 14:24
varia

Crusher 80 level

video
83%83%83%83%
9
door Angeles1121 op Thu. 10 Jan. 13 om 14:21
fun

Gevaarlijjke man in de gym

video
80%80%80%80%
9
door Angeles1121 op Wed. 9 Jan. 13 om 15:22
fun

Cat in shock

video
58%58%58%
3
door Angeles1121 op Wed. 9 Jan. 13 om 15:16
fun

Sexual gas station worker

video
20%
0
door Angeles1121 op Wed. 9 Jan. 13 om 15:16
fun

Het trucje met de CD

video
94%94%94%94%94%
11
door Angeles1121 op Tue. 8 Jan. 13 om 18:42
fun

Racing simulator uit BMW onderdelen gemaakt

video
84%84%84%84%
4
door Angeles1121 op Tue. 8 Jan. 13 om 14:58
fun

Russian Kids Show wtf

video
83%83%83%83%
13
door Absolem op Fri. 30 Nov. 12 om 00:40
fun

goeiemorgen, WTF

video
88%88%88%88%88%
13
door Highwayman op Tue. 27 Nov. 12 om 07:52
fun

WTF van de dag! Handbal

video
70%70%70%
12
door bloky op Sun. 25 Nov. 12 om 13:42
fun

Shocking Lines Illusion!

video
23%23%
2
door greeenpro op Mon. 19 Nov. 12 om 20:39
fun

Dumb Ways to Die

video
94%94%94%94%94%
4
door Pr0xje op Sun. 18 Nov. 12 om 15:03
fun

Magic Paintbrush Illusion

video
50%50%50%
1
door greeenpro op Wed. 14 Nov. 12 om 22:58
fun

Japanese Game WTF

video
70%70%70%
7
door klints1 op Wed. 7 Nov. 12 om 19:19
fun

Je portie WTF van het jaar

video
63%63%63%
11
door Spoon3r op Mon. 5 Nov. 12 om 20:55
1 2 3 4 5 6 7 » ... »»