register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Youtube

fun

how to be a youtube celebrity (nigahiga)

video
54%54%54%
1
door Proto op Tue. 15 Mar. 11 om 15:26
fun

damn ik begin het hennig op men kloten te krijgen van youtube

video
73%73%73%73%
8
door F-X op Tue. 15 Mar. 11 om 10:52
fun

Rhett And Link : Captions Fail

video
86%86%86%86%
2
door Fentzie op Tue. 8 Mar. 11 om 22:25
fun

Epilepsie Youtube poop (samson en gert)

video
74%74%74%74%
12
door Arnodude53 op Tue. 1 Feb. 11 om 23:24
muziek

south rakkas crew - mad again ( boy 8-bit remix )

video
50%50%50%
1
door bloky op Sat. 29 Jan. 11 om 15:30
fun

Single ladies: FAIL!

video
69%69%69%
6
door bloky op Sat. 29 Jan. 11 om 15:28
fun

how to: make the loudest alarm clock!

video
94%94%94%94%94%
15
door bloky op Tue. 25 Jan. 11 om 18:19
fun

family guy: lois mom mum mommy

video
70%70%70%
5
door bloky op Sat. 22 Jan. 11 om 22:30
fun

Youtube poop - Tampon en Gert

video
68%68%68%
19
door Arnodude53 op Sat. 22 Jan. 11 om 19:13
fun

Kids React To Viral Video\'s #4

video
90%90%90%90%90%
10
door sjores87 op Wed. 12 Jan. 11 om 11:57
autos

10 Beste Youtube-filmpjes van 2010 volgens Drivr.be

video
81%81%81%81%
6
door Dequal op Sat. 1 Jan. 11 om 15:28
babes

Webcam dance

video
92%92%92%92%92%
13
door Pussy op Wed. 29 Dec. 10 om 11:10
fun

Elmo toy!

video
85%85%85%85%
7
door bloky op Fri. 24 Dec. 10 om 12:37
fun

Het digitale geboorte verhaal van kinneke Jezus

video
92%92%92%92%92%
8
door Qabesha op Tue. 21 Dec. 10 om 21:51
fun

flitspaal humor

video
89%89%89%89%89%
11
door bloky op Wed. 15 Dec. 10 om 18:26
varia

pirates of the caribbean 4 trailer

video
45%45%45%
1
door bloky op Tue. 14 Dec. 10 om 18:04
fun

The italian men who went to malta

video
88%88%88%88%88%
10
door bloky op Mon. 22 Nov. 10 om 18:25
autos

SEMA: CoupeR Obsidian 1967 Ford Mustang

video
65%65%65%
5
door bloky op Mon. 22 Nov. 10 om 18:21
varia

Interactive Youtube ...

video
70%70%70%
3
door Steng op Sat. 13 Nov. 10 om 12:23
sport

best of 3RUN

video
88%88%88%88%88%
2
door bloky op Sun. 31 Oct. 10 om 09:57
fun

skateboard fail..

video
75%75%75%75%
6
door bloky op Sun. 31 Oct. 10 om 09:47
autos

accidentj op autostrade!

video
80%80%80%80%
20
door bloky op Sat. 30 Oct. 10 om 13:08
fun

najib amhali - alarmcentrale

video
60%60%60%
5
door bloky op Sat. 30 Oct. 10 om 13:04
fun

darth vader bleus!!

video
87%87%87%87%87%
6
door bloky op Sat. 30 Oct. 10 om 13:02
autos

gumball 300 start in pall mall londen!

video
74%74%74%74%
10
door bloky op Sat. 30 Oct. 10 om 12:57
fun

De snuggerste man op Youtube

video
70%70%70%
13
door hypolicious op Mon. 18 Oct. 10 om 17:40
fun

crain fail

video
77%77%77%77%
7
door bloky op Sun. 17 Oct. 10 om 11:59
fun

vrouw versus man parking a car!!

video
80%80%80%80%
8
door bloky op Sun. 17 Oct. 10 om 11:53
fun

parking fail!

video
50%50%50%
5
door bloky op Sun. 17 Oct. 10 om 11:50
fun

politie test 110cc pitbike

video
93%93%93%93%93%
6
door bloky op Tue. 12 Oct. 10 om 19:17
fun

politiecontrole in rusland..

video
87%87%87%87%87%
7
door bloky op Tue. 12 Oct. 10 om 19:10
fun

Da word een coole chick later

video
89%89%89%89%89%
8
door Zigzag op Sun. 26 Sep. 10 om 12:54
fun

Da lere ze ni op de rijschool zenne!

video
80%80%80%80%
23
door Zigzag op Sat. 18 Sep. 10 om 19:23
muziek

YOUTUBE ORCHESTRA - Love the way you lie

video
93%93%93%93%93%
6
door Dequal op Wed. 8 Sep. 10 om 12:02
fun

How to be a Youtube Famous Vblogger!

video
79%79%79%79%
10
door darkproject22 op Thu. 19 Aug. 10 om 20:41
fun

gayest dudes on youtube parody

video
95%95%95%95%95%
10
door hypolicious op Tue. 10 Aug. 10 om 17:42
fun

laatste daily dosis youtube

video
78%78%78%78%
3
door simo-streetfantasy op Sun. 1 Aug. 10 om 18:20
fun

daily dosis youtube

video
60%60%60%
1
door simo-streetfantasy op Fri. 30 Jul. 10 om 17:50
fun

daily dosis youtube

video
49%49%49%
4
door simo-streetfantasy op Thu. 29 Jul. 10 om 13:11
fun

daily dosis youtube

video
68%68%68%
6
door simo-streetfantasy op Wed. 28 Jul. 10 om 15:35
fun

daily dosis youtube

video
75%75%75%75%
2
door simo-streetfantasy op Tue. 27 Jul. 10 om 10:03
fun

snake spelen op youtube

video
91%91%91%91%91%
33
door PLURASTA op Sun. 25 Jul. 10 om 20:34
varia

Hoax? Vuilbekkende tiener op YouTube met dood bedreigd

video
80%80%80%80%
23
door Pr0xje op Mon. 19 Jul. 10 om 11:57
fun

the biggest fag on youtube 2

video
95%95%95%95%95%
26
door hypolicious op Fri. 9 Jul. 10 om 13:19
varia

Youtube voegt vuvuzela feature toe

text
81%81%81%81%
10
door Spoon3r op Fri. 25 Jun. 10 om 05:52
varia

This Is What Happens When You Re-Upload a YouTube Video 1,000 Times

video
83%83%83%83%
10
door Kurabu op Wed. 9 Jun. 10 om 11:00
fun

De 10 beste American Idol reacties

video
77%77%77%77%
12
door Zigzag op Tue. 1 Jun. 10 om 07:33
fun

Youtube Poop: Jurassic Pork

video
27%27%
3
door Metalscavenger op Fri. 14 May. 10 om 16:39
fun

=3 CONDOM FIGHT!!!

video
93%93%93%93%93%
13
door olbaat op Tue. 11 May. 10 om 08:55
varia

YoutubeStars: DeStorm: Movie/Game Title Rap! awesome

video
90%90%90%90%90%
4
door DidiDildo op Sun. 9 May. 10 om 01:27
« 1 2 3 4 5 6 »