register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Youtube

muziek

Nieuw opkomend Youtube ster

video
82%82%82%82%
22
door flasher op Wed. 7 Apr. 10 om 23:21
varia

Plantmans favorite videos

video
70%70%70%
1
door Plantman op Sun. 7 Mar. 10 om 23:30
muziek

We Are The World 25 For Haiti (YouTube Edition)

video
65%65%65%
0
door iceman9239 op Tue. 23 Feb. 10 om 21:06
fun

100 YouTube-filmpjes die u gezien moet hebben (16 t/m 30) BIG REPOST

video
94%94%94%94%94%
19
door Vlasjtrab op Mon. 15 Feb. 10 om 16:45
fun

Worst song ever

video
77%77%77%77%
3
door mnuva op Fri. 12 Feb. 10 om 17:36
fun

top 100 Greatest Hits of Youtube in 4 minutes

video
91%91%91%91%91%
15
door TheChopper op Wed. 2 Dec. 09 om 22:53
varia

2 min blij zijn dat je zo niet bent

video
75%75%75%75%
11
door paulo op Mon. 12 Oct. 09 om 22:33
varia

Het allereerste YouTube-filmpje

video
89%89%89%89%89%
10
door Pr0xje op Thu. 24 Sep. 09 om 21:46
fun

100 beste YouTube hits in 4 minuten!

video
96%96%96%96%96%
61
door Dequal op Sun. 20 Sep. 09 om 15:31
games

Who wants to be a youtubebillionaire

video
74%74%74%74%
10
door jefke666 op Fri. 28 Aug. 09 om 13:21
fun

Fail Failer Failest 15

video
91%91%91%91%91%
10
door vivaraketta op Sun. 16 Aug. 09 om 19:31
muziek

schitterende a ccapella compilation van MJ

video
75%75%75%75%
1
door dendrieze op Sun. 9 Aug. 09 om 20:46
fun

Hot Girls - New YouTube Feature!

video
85%85%85%85%
17
door Cornflames op Sat. 1 Aug. 09 om 00:25
fun

Fail Failer Failest 11 - Driving

video
85%85%85%85%
6
door vivaraketta op Fri. 31 Jul. 09 om 16:04
fun

Fail Failer Failest 8

video
88%88%88%88%88%
5
door vivaraketta op Sun. 26 Jul. 09 om 16:21
fun

Fail Failer Failest 7 - Celebrations

video
80%80%80%80%
9
door vivaraketta op Sat. 25 Jul. 09 om 10:24
fun

Fail Failer Failest 6

video
80%80%80%80%
8
door vivaraketta op Fri. 24 Jul. 09 om 20:17
fun

Idioten van het jaar...

video
90%90%90%90%90%
15
door vivaraketta op Fri. 24 Jul. 09 om 14:07
fun

Hoe leg ik dit uit aan mijn verzekering ????

video
84%84%84%84%
13
door vivaraketta op Fri. 24 Jul. 09 om 13:57
fun

Hoe een Cola-bom maken + pranks

video
73%73%73%73%
4
door vivaraketta op Thu. 23 Jul. 09 om 20:04
fun

Lachen is gezond

video
95%95%95%95%95%
14
door vivaraketta op Thu. 23 Jul. 09 om 15:51
fun

Face-ge-plant :-D

video
79%79%79%79%
10
door vivaraketta op Tue. 21 Jul. 09 om 23:52
fun

YouTube in 1985

video
93%93%93%93%93%
16
door Cornflames op Tue. 21 Jul. 09 om 04:20
fun

Fail Failer Failest 5

video
75%75%75%75%
4
door vivaraketta op Wed. 15 Jul. 09 om 18:50
fun

Nieuwe rage Youtube? Multitrack

video
80%80%80%80%
12
door Pr0xje op Thu. 28 May. 09 om 18:13
fun

De meest funky YouTube-mashup ooit

video
96%96%96%96%96%
13
door Pr0xje op Mon. 20 Apr. 09 om 21:28
fun

Hollywoodstudio\\\'s in de rij voor Nederlands YouTube-filmpje

video
96%96%96%96%96%
19
door CJ op Thu. 9 Apr. 09 om 10:54
« 1 2 3 4 5 6