register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Plassen doe ik...
zittend ( 37.5% )
staand ( 37.5% )
tijdens het kakken ( 12.5% )
liggend ( 12.5% )
8 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Cat

fun

Cat Fails Compilation

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Tue. 2 May. 17 om 20:48
fun

Man gets scratched by cat

video
35%35%
0
door Keyser_Soze op Fri. 17 Jul. 15 om 16:20
fun

Kat masseert voor een stuk vlees

video
75%75%75%75%
0
door Mira op Thu. 8 Jan. 15 om 19:58
fun

Kat heeft enorm veel geduld met hyperactieve hond

video
85%85%85%85%
2
door Amberke op Mon. 22 Dec. 14 om 22:26
fun

Russian Кamikaze cat epic Jump

video
82%82%82%82%
1
door Mira op Thu. 18 Dec. 14 om 21:25
fun

Grumpy Cat\'s Worst Christmas Ever - Trailer

video
23%23%
2
door Interpuck op Mon. 8 Dec. 14 om 02:05
fun

Baller Cat

video
83%83%83%83%
0
door Azlannagh op Mon. 20 Oct. 14 om 16:34
fun

Franse kat wilt naar binnen

video
85%85%85%85%
0
door Amberke op Wed. 8 Oct. 14 om 12:39
fun

caterpillar jenga

video
78%78%78%78%
1
door bloky op Wed. 16 Apr. 14 om 11:00
fun

BaneCat

video
60%60%60%
1
door thapimp op Sat. 12 Apr. 14 om 01:11
fun

Super Mario Cat

video
50%50%50%
2
door Kickass op Tue. 8 Apr. 14 om 19:51
fun

Secret button cat

video
27%27%
1
door siananim op Sat. 5 Apr. 14 om 21:14
fun

Cat Adolf was licked

video
60%60%60%
0
door forgor op Fri. 21 Mar. 14 om 15:06
fun

You shall not pass, dog!

video
82%82%82%82%
6
door ikke op Thu. 27 Feb. 14 om 15:38
fun

Very lazy cat

video
73%73%73%73%
5
door siananim op Thu. 13 Feb. 14 om 20:23
fun

Postbode vs boze kat

video
94%94%94%94%94%
1
door Queen op Wed. 29 Jan. 14 om 22:27
fun

Angry cat and doctor

video
83%83%83%83%
3
door siananim op Thu. 23 Jan. 14 om 19:15
fun

Alcohol.. Voor je het weet zing je voor een poes

video
93%93%93%93%93%
14
door Queen op Sat. 28 Dec. 13 om 13:08
fun

Katten compilatie - December 2013

video
83%83%83%83%
0
door Queen op Tue. 24 Dec. 13 om 01:42
fun

Kat denkt dat erwten muziek maken

video
70%70%70%
2
door Queen op Wed. 18 Dec. 13 om 11:16
fun

Katten in bad

video
89%89%89%89%89%
6
door Queen op Tue. 17 Dec. 13 om 19:36
fun

Merry Christmas cat fail

video
50%50%50%
6
door forgor op Sat. 14 Dec. 13 om 21:37
fun

Kung Fu Cat Attacks Dog

video
65%65%65%
1
door forgor op Sun. 8 Dec. 13 om 14:13
fun

Poesje helpt kitten naar tweede verdieping

video
55%55%55%
2
door forgor op Wed. 4 Dec. 13 om 19:23
fun

Flipkat

video
58%58%58%
2
door Queen op Mon. 2 Dec. 13 om 17:51
fun

Cat vs Bobcat

video
55%55%55%
0
door minnimal op Sat. 9 Nov. 13 om 16:21
fun

Grumpy cat & Disney\'s Grumpy

video
88%88%88%88%88%
0
door Queen op Thu. 7 Nov. 13 om 12:17
fun

Rave parrot teases a cat

video
50%50%50%
3
door minnimal op Sat. 26 Oct. 13 om 19:31
fun

dog is very scared cat. in the last seconds I was laughing very

video
80%80%80%80%
8
door minnimal op Sat. 26 Oct. 13 om 00:49
fun

Why does my cat does not like flowers ??? )

video
75%75%75%75%
2
door minnimal op Fri. 25 Oct. 13 om 19:08
fun

As our cat opens the door to the room when we are not at home.

video
43%43%
2
door minnimal op Mon. 21 Oct. 13 om 22:23
fun

Cat play fail

video
55%55%55%
1
door palesz op Tue. 8 Oct. 13 om 12:55
fun

Tof, een crazy cat lady als buur

video
88%88%88%88%88%
5
door Queen op Fri. 20 Sep. 13 om 14:49
fun

Deze poes wilt je graag van je computerverslaving afhelpen

video
83%83%83%83%
4
door Queen op Mon. 9 Sep. 13 om 18:21
fun

Dubstep Cat

video
77%77%77%77%
3
door justijn op Sun. 25 Aug. 13 om 20:51
fun

Landen katten altijd op hun pootjes?

video
75%75%75%75%
1
door Queen op Wed. 21 Aug. 13 om 10:35
fun

Purr Elise: Für Elise op de piano met een jaloerse kat

video
64%64%64%
2
door Queen op Mon. 19 Aug. 13 om 12:24
fun

Een kat, een ballon en een aanstekelijke lach

video
87%87%87%87%87%
3
door Queen op Thu. 1 Aug. 13 om 13:43
fun

Medal of Honor Cat

video
70%70%70%
2
door eclipx op Tue. 18 Jun. 13 om 16:56
fun

Kat in een diepe slaap

video
54%54%54%
3
door minnimal op Tue. 11 Jun. 13 om 13:07
fun

Kat heeft schrik van een bananenschil

video
57%57%57%
1
door Gleb18 op Tue. 14 May. 13 om 17:43
fun

Crazy Compilation #4 (April 2013)

video
91%91%91%91%91%
5
door windowskiller op Tue. 30 Apr. 13 om 15:52
fun

Cat gets caught barking by a human and resumes meowing

video
86%86%86%86%
5
door hypolicious op Fri. 12 Apr. 13 om 17:42
muziek

Cashmere Cat

video
70%70%70%
1
door Sammos op Fri. 22 Mar. 13 om 12:28
fun

Catception

video
65%65%65%
1
door birdshit op Thu. 14 Feb. 13 om 21:46
fun

When you call Hungry Cat For Dinner

video
75%75%75%75%
5
door rolinke op Thu. 24 Jan. 13 om 12:26
fun

Cat meets snow

video
66%66%66%
8
door Piieter04 op Mon. 21 Jan. 13 om 12:36
fun

Rock Cat!

video
96%96%96%96%96%
5
door thapimp op Fri. 18 Jan. 13 om 13:22
fun

Cat in shock

video
58%58%58%
3
door Angeles1121 op Wed. 9 Jan. 13 om 15:16
fun

Yoga cat

video
45%45%45%
1
door AMGXV op Fri. 4 Jan. 13 om 00:39
1 2 3 4 »