register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Zou jij gaan stemmen als we geen stemplicht meer hadden?
Ja ( 40% )
Nee ( 60% )
5 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Crash

autos

BMW M3 E92 Complete DRIFT LAP On The Nordscleife! Wet Lap!!

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Thu. 16 Jun. 16 om 12:37
fun

Kerel valt flauw tijdens het rijden

video
47%47%47%
5
door Keyser_Soze op Fri. 8 May. 15 om 13:29
fun

92 Year old crashes into 9 cars in Parking Lot

video
67%67%67%
3
door Keyser_Soze op Mon. 23 Mar. 15 om 15:28
varia

Some lucky people

video
83%83%83%83%
0
door immortalteq op Mon. 6 Oct. 14 om 14:02
sport

Crash op skateboard tegen hoge snelheid

video
70%70%70%
1
door Azlannagh op Thu. 2 Oct. 14 om 14:09
fun

iPhone 6 (Plus) vs. vorige generaties - Drop Test

video
64%64%64%
5
door eclipx op Mon. 22 Sep. 14 om 19:09
fun

What happens if you ignore Stop sign

video
75%75%75%75%
0
door immortalteq op Fri. 19 Sep. 14 om 13:42
autos

Ferrari 550 Barchetta rijdt tegen een auto!

video
65%65%65%
1
door rubenJT op Sat. 6 Sep. 14 om 23:56
varia

Motorrijder filmt zijn eigen dood...

video
66%66%66%
11
door HellsKitchen op Fri. 5 Sep. 14 om 19:06
fun

Even de scooter uittesten...

video
73%73%73%73%
1
door Azlannagh op Fri. 29 Aug. 14 om 13:48
fun

Ervaar opnieuw een downhill parcours, met crash

video
90%90%90%90%90%
2
door Azlannagh op Sun. 15 Jun. 14 om 13:40
autos

Auto doet schwalbe

video
50%50%50%
1
door forgor op Mon. 5 May. 14 om 11:50
autos

Drifmeester... met accident tot gevolg

video
50%50%50%
2
door dimonn op Fri. 2 May. 14 om 12:15
autos

Dodelijk ongeval

video
47%47%47%
1
door dimonn op Thu. 1 May. 14 om 19:04
fun

Dronken Spaanse bestuurder in Leuven

video
65%65%65%
8
door ikke op Mon. 28 Apr. 14 om 16:51
autos

Inhalen doe je zo

video
85%85%85%85%
0
door dimonn op Sun. 27 Apr. 14 om 18:58
autos

racer dreef

video
53%53%53%
4
door dimonn op Fri. 25 Apr. 14 om 16:14
autos

Racebike

video
57%57%57%
6
door dimonn op Thu. 24 Apr. 14 om 16:32
autos

fatale crash

video
75%75%75%75%
3
door dimonn op Thu. 24 Apr. 14 om 15:05
varia

ongeval bij dageraad.

video
75%75%75%75%
3
door dimonn op Thu. 24 Apr. 14 om 12:36
fun

Car Crashes 2014 top videos

video
50%50%50%
3
door klintsexx op Fri. 18 Apr. 14 om 10:58
autos

derde kwam

video
23%23%
3
door dimonn op Wed. 16 Apr. 14 om 18:41
autos

Snel en scherp.

video
60%60%60%
2
door dimonn op Tue. 15 Apr. 14 om 09:35
autos

Auto rijdt frontaal op voorafgaand accident

video
83%83%83%83%
1
door dimonn op Wed. 9 Apr. 14 om 19:38
autos

Compilation of accidents in 2014

video
75%75%75%75%
0
door klintsexx op Wed. 9 Apr. 14 om 19:34
autos

Gleed een paal!

video
60%60%60%
5
door dimonn op Wed. 9 Apr. 14 om 10:32
autos

crazy taxi

video
80%80%80%80%
1
door dimonn op Tue. 8 Apr. 14 om 17:50
varia

Woongebouw viel door de grond!

video
30%30%
2
door dimonn op Tue. 8 Apr. 14 om 14:21
autos

Car Crashes 2014

video
50%50%50%
0
door klintsexx op Sat. 5 Apr. 14 om 13:01
varia

Ongeval met vrachtwagen

video
80%80%80%80%
1
door dimonn op Fri. 4 Apr. 14 om 12:26
autos

Double whammy.

video
50%50%50%
1
door dimonn op Thu. 3 Apr. 14 om 21:42
autos

wat te kijken op de weg?

video
50%50%50%
0
door dimonn op Wed. 2 Apr. 14 om 19:13
autos

Best of Supercar sounds 2013: 599XX, 1100HP, GTR, M3 and many more

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Wed. 2 Apr. 14 om 17:02
autos

Pijnlijke crash Lamborghini Aventador London

video
50%50%50%
9
door Nasa op Tue. 1 Apr. 14 om 11:39
varia

Gastank ontploft in Iran

video
50%50%50%
0
door dimonn op Fri. 28 Mar. 14 om 19:05
autos

Advertisement car accident in Russia

video
50%50%50%
0
door dimonn op Fri. 28 Mar. 14 om 12:21
autos

Autobestuurder vindt het niet OK om ingehaald te worden

video
50%50%50%
6
door dimonn op Thu. 27 Mar. 14 om 19:50
autos

Failed truck

video
50%50%50%
1
door dimonn op Tue. 25 Mar. 14 om 21:44
fun

Police and ice

video
53%53%53%
1
door dimonn op Fri. 21 Mar. 14 om 13:03
autos

Jump met auto gaat fout...

video
88%88%88%88%88%
2
door dimonn op Wed. 19 Mar. 14 om 17:06
autos

Motorrijder haalt links in...

video
75%75%75%75%
2
door dimonn op Mon. 17 Mar. 14 om 17:12
autos

Je parkeerplaats verlaten, hoe moeilijk kan het zijn

video
70%70%70%
3
door dimonn op Sat. 15 Mar. 14 om 17:54
fun

Spring Fever!

video
50%50%50%
0
door dimonn op Wed. 12 Mar. 14 om 10:13
autos

Verkeerspaal begeeft het en valt op auto

video
50%50%50%
1
door dimonn op Sun. 9 Mar. 14 om 15:35
autos

In de tegengestelde richting is altijd beter

video
50%50%50%
0
door dimonn op Sun. 9 Mar. 14 om 15:28
autos

Voorbijganger wordt omvergereden

video
83%83%83%83%
6
door dimonn op Sat. 8 Mar. 14 om 17:33
autos

Slechte dag voor leverancier

video
86%86%86%86%
2
door dimonn op Thu. 6 Mar. 14 om 16:11
autos

Auto-ongeluk vastgelegd op nachtcamera\'s

video
75%75%75%75%
1
door dimonn op Wed. 5 Mar. 14 om 16:56
varia

terrible accident

video
70%70%70%
0
door dimonn op Sun. 23 Feb. 14 om 15:11
varia

Accident with a bus.

video
30%30%
0
door dimonn op Fri. 21 Feb. 14 om 08:49
1 2 3 4 5 6 7 » ... »»