register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Waar erger jij je het meest aan?
Ananas op een pizza ( 11.1% )
Witte sokken in sandalen ( 22.2% )
Mensen (Nederlanders in bijzonder) ( 44.4% )
Deze poll ( 11.1% )
Jehovah getuigen ( 11.1% )
9 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Dave

fun

Dave Chappelle - stand up from 1993

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Mon. 21 Aug. 17 om 20:38
fun

Dave Chappelle - For what it's worth - stand up comedy show

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Sun. 4 Dec. 16 om 12:59
varia

Dave Chappelle: In his own words

video
93%93%93%93%93%
3
door bobbewieter op Sun. 20 Jan. 13 om 15:45
fun

Dave Chappelle post

video
90%90%90%90%90%
4
door Chiesel op Thu. 1 Dec. 11 om 20:15
fun

I just held hands (i just had sex parody)

video
87%87%87%87%87%
19
door Arnodude53 op Sun. 6 Mar. 11 om 14:48
fun

Onzen Dave ook bij Rutger?

video
75%75%75%75%
9
door Gilllez405 op Fri. 27 Aug. 10 om 00:08
fun

Onzen Dave houdt van de meisjes!

video
80%80%80%80%
35
door The_Unforgiven op Wed. 25 Aug. 10 om 15:07
sport

Amigo\'s Of Dave Bike Day

video
70%70%70%
2
door magictrick op Thu. 6 May. 10 om 23:09
fun

Magic: 4 more tricks by Dan&Dave

video
88%88%88%88%88%
10
door lil wizard op Mon. 6 Jul. 09 om 19:18
fun

Magic: The Trilogy by Dan & Dave P1

video
77%77%77%77%
3
door lil wizard op Wed. 1 Jul. 09 om 18:04
sport

Mijn crappy Freeride filmke :)

video
94%94%94%94%94%
27
door Dave_afk op Wed. 27 May. 09 om 16:10