register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Kerstmarkt wordt Wintermarkt. Maar welke naam wil jij nog zien veranderen?
OCMW wordt Win For Life ( 37.5% )
Ramadan wordt Hunger Games ( 25% )
Kerstman wordt Winterman ( 0% )
Filip De Winter wordt Filip De Kerst ( 37.5% )
8 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Film

fun

Funpostfilm #7

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Thu. 10 May. 18 om 15:14
fun

Funpostfilm #6

video
75%75%75%75%
0
door Chiesel op Thu. 26 Apr. 18 om 21:23
fun

Funpostfilm #5

video
80%80%80%80%
1
door Chiesel op Wed. 25 Apr. 18 om 21:43
varia

Pinched ASM

video
50%50%50%
0
door timplex op Thu. 13 Aug. 15 om 17:17
games

Mega Man fan film

video
70%70%70%
0
door Bloodrayne op Sat. 15 Nov. 14 om 12:27
film

ZOMBEAVERS - Trailer

video
57%57%57%
4
door VAMPIRO op Wed. 5 Nov. 14 om 19:59
fun

Film over Minions, waanzinnig goed idee.

video
83%83%83%83%
0
door Azlannagh op Wed. 5 Nov. 14 om 13:40
film

12 Angry Men - Filmklassieker voor zij die niet weten wat gekeken vanavond.

video
75%75%75%75%
0
door Azlannagh op Tue. 4 Nov. 14 om 16:37
fun

Wie kent er dit nog?

video
72%72%72%72%
8
door Azlannagh op Fri. 10 Oct. 14 om 17:26
fun

Waarom duwen met een zwaard geen zin heeft

video
63%63%63%
0
door Azlannagh op Thu. 24 Jul. 14 om 14:51
film

Stalingrad [2013] Visual Effects

video
75%75%75%75%
1
door Interpuck op Thu. 22 May. 14 om 06:50
fun

Kud - Eetstijl

video
78%78%78%78%
1
door Takai op Thu. 6 Mar. 14 om 20:40
muziek

Enkele van mijn favoriere filmmuziek

video
65%65%65%
4
door Takai op Wed. 27 Nov. 13 om 22:49
fun

Case at shooting the film about World War II

video
80%80%80%80%
3
door minnimal op Sat. 23 Nov. 13 om 15:58
muziek

Epische muziek

video
88%88%88%88%88%
2
door Takai op Wed. 30 Oct. 13 om 20:18
film

The Lego Movie [Trailer]... wtf?

video
75%75%75%75%
1
door Takai op Tue. 29 Oct. 13 om 21:58
fun

This is a real movie. This is the most epic movie I\'ve seen.

video
55%55%55%
1
door minnimal op Mon. 28 Oct. 13 om 23:42
fun

Leuke filmweetjes

video
71%71%71%71%
2
door Queen op Sun. 18 Aug. 13 om 23:49
film

Jobs TRAILER 1 (2013) - Ashton Kutcher, Amanda Crew Movie HD

video
53%53%53%
14
door eclipx op Sat. 22 Jun. 13 om 11:06
film

Je Suis Supporter du Standard

video
80%80%80%80%
6
door Durango op Wed. 22 May. 13 om 17:31
varia

IMAGE (nieuwste vlaamse film)

video
85%85%85%85%
1
door masbe op Wed. 27 Feb. 13 om 20:08
film

hedendaagse locaties van films

image
91%91%91%91%91%
4
door Pr0xje op Fri. 28 Sep. 12 om 16:10
film

Wat als vroegere series & films vandaag gemaakt werden

image
88%88%88%88%88%
8
door Pr0xje op Thu. 27 Sep. 12 om 19:12
fun

Sight - A short futuristic film

video
92%92%92%92%92%
7
door Sneezy op Sun. 26 Aug. 12 om 13:09
fun

Epic Dance Scenes in movies

video
89%89%89%89%89%
7
door Maaike op Thu. 16 Aug. 12 om 18:36
fun

\'Total Recall 2012\' eerste beelden

video
75%75%75%75%
7
door _Thms_ op Thu. 12 Jul. 12 om 15:22
fun

Leeroy Jenkins: Reimagined as a Short Film

video
63%63%63%
4
door Pr0xje op Tue. 5 Jun. 12 om 19:33
fun

Kiekeboe: Het Witte Bloed (film)

video
80%80%80%80%
20
door Mayo op Sun. 20 May. 12 om 13:16
varia

Wierd sea creature caught on film

video
93%93%93%93%93%
16
door rolinke op Wed. 9 May. 12 om 09:00
fun

Captain America en Thor in The Avengers + behind the scenes

video
88%88%88%88%88%
4
door Postbode op Wed. 18 Apr. 12 om 12:11
fun

Mr. Bean

video
83%83%83%83%
3
door yevve op Sat. 25 Feb. 12 om 17:08
fun

Movie: Iron Sky - Nazis invade!

video
70%70%70%
11
door CHILMUS op Thu. 9 Feb. 12 om 17:31
varia

The Driver

video
78%78%78%78%
2
door Anime op Mon. 23 Jan. 12 om 10:31
varia

Just another short film...

video
86%86%86%86%
5
door NoBrainzz op Sat. 21 Jan. 12 om 19:40
fun

Collegehumor: The Long Clip

video
57%57%57%
6
door Arnodude53 op Sun. 15 Jan. 12 om 07:53
varia

Hoe is dit gemaakt ?

video
35%35%
17
door paulo op Thu. 12 Jan. 12 om 16:41
muziek

Enkele film muziekstukken die ik mooi vind

video
65%65%65%
4
door Arnodude53 op Wed. 30 Nov. 11 om 16:19
fun

House Cleaning

video
48%48%48%
2
door hypolicious op Sun. 13 Nov. 11 om 15:23
varia

Code 37 - De film

video
75%75%75%75%
5
door Kickass op Tue. 25 Oct. 11 om 21:30
fun

Halloween Costume

video
93%93%93%93%93%
6
door hypolicious op Tue. 25 Oct. 11 om 11:53
fun

Move

video
96%96%96%96%96%
15
door hypolicious op Wed. 28 Sep. 11 om 19:37
fun

Top 20 lichaamsveranderingen voor een filmrol

image
95%95%95%95%95%
19
door robijntje007 op Tue. 13 Sep. 11 om 16:32
muziek

Duurste Nederlandse muziekviddy ooit

video
20%
10
door kempin op Fri. 9 Sep. 11 om 15:34
fun

Een filmpje over stront en een paardenlul

video
43%43%
14
door hypolicious op Fri. 19 Aug. 11 om 20:21
fun

We are gonna need a montage!

video
82%82%82%82%
7
door Dequal op Mon. 4 Jul. 11 om 15:06
fun

5 seconden film: sublieme boodschap

video
93%93%93%93%93%
6
door Proto op Thu. 2 Jun. 11 om 21:02
fun

the chase film (zotte reclame)

video
67%67%67%
7
door hypolicious op Fri. 20 May. 11 om 13:58
fun

Greatest Marriage Proposal EVER

video
96%96%96%96%96%
18
door xtremepunkr op Tue. 17 May. 11 om 23:19
varia

Horrible Bosses (Trailer)

video
83%83%83%83%
12
door Dequal op Fri. 13 May. 11 om 19:57
varia

Warrior (trailer)

video
75%75%75%75%
3
door Joeritje op Sun. 10 Apr. 11 om 10:11
1 2 3 »