register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Plassen doe ik...
zittend ( 28.6% )
staand ( 42.9% )
tijdens het kakken ( 14.3% )
liggend ( 14.3% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Football

sport

Epische voetbalkunstjes

video
50%50%50%
0
door Kickass op Thu. 28 Sep. 17 om 19:16
fun

Football fights and fouls compilation

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Tue. 19 Jul. 16 om 22:25
sport

Top 20 Teamwork Goals in Football History

video
75%75%75%75%
0
door Keyser_Soze op Thu. 25 Jun. 15 om 19:12
sport

Top 10 Dirtiest Football Players

video
76%76%76%76%
3
door Keyser_Soze op Wed. 13 May. 15 om 12:49
sport

Football Skills

video
83%83%83%83%
2
door Keyser_Soze op Fri. 8 May. 15 om 13:34
sport

Top 10 Own Goals

video
75%75%75%75%
0
door Keyser_Soze op Mon. 2 Feb. 15 om 15:58
sport

Vette touchdown in high school state final

video
84%84%84%84%
1
door Sneezy op Tue. 9 Dec. 14 om 00:14
sport

Spectaculaire touchdown

video
80%80%80%80%
2
door Keyser_Soze op Tue. 2 Dec. 14 om 17:27
sport

Go Pro: High school football

video
75%75%75%75%
1
door Sneezy op Fri. 28 Nov. 14 om 15:54
fun

Get ya tampon off the pitch.

video
75%75%75%75%
0
door Azlannagh op Mon. 29 Sep. 14 om 13:41
fun

Laat je inspireren door deze college footballspeler

video
70%70%70%
2
door Azlannagh op Mon. 22 Sep. 14 om 11:55
fun

American football-speler get hyped!

video
50%50%50%
1
door Azlannagh op Mon. 25 Aug. 14 om 12:56
fun

American football-speler get hyped!

video
85%85%85%85%
1
door Azlannagh op Mon. 25 Aug. 14 om 12:56
fun

Voetbalovertredingen in het dagelijkse leven

video
85%85%85%85%
1
door L4nc3r op Sun. 13 Jul. 14 om 04:19
fun

Ultimate Football/Soccer Fails 2014

video
50%50%50%
0
door L4nc3r op Wed. 18 Jun. 14 om 12:41
sport

Strange Yellow Card From Swedish Second Division

video
65%65%65%
4
door VAMPIRO op Thu. 17 Apr. 14 om 18:01
sport

Voetbalvrouw gooit bal in als een bazin

video
50%50%50%
3
door karlmonet op Mon. 7 Apr. 14 om 18:59
sport

Nike Gridiron - Michael Vick Experience

video
90%90%90%90%90%
2
door timplex op Mon. 27 Jan. 14 om 22:45
varia

#GALAXY11

video
53%53%53%
4
door Piieter04 op Thu. 19 Dec. 13 om 16:53
fun

Bubble football

video
80%80%80%80%
4
door Queen op Fri. 13 Dec. 13 om 14:06
sport

NFL, harde klap. (raw footage)

video
65%65%65%
8
door Sneezy op Tue. 10 Dec. 13 om 20:35
sport

Runningback loopt cornerback omver

video
75%75%75%75%
0
door Sneezy op Sat. 23 Nov. 13 om 16:57
sport

Gigantische klap in college football.

video
76%76%76%76%
5
door Sneezy op Fri. 22 Nov. 13 om 22:39
sport

Top 5 : crazy football club owners

video
65%65%65%
1
door thapimp op Thu. 21 Nov. 13 om 12:13
sport

Ostend Pirates Practice Senior & Junior

video
75%75%75%75%
1
door OstendPirate op Thu. 10 Oct. 13 om 14:05
fun

He waved the flag of popcorn

video
84%84%84%84%
4
door SWS op Tue. 1 Oct. 13 om 20:31
sport

Freestyle Football GoPro

video
90%90%90%90%90%
13
door SmokingAces op Sat. 20 Jul. 13 om 23:53
sport

Football hit, in volle sprint, 60kg verschil in lichaamsgewicht

video
78%78%78%78%
8
door Sneezy op Fri. 5 Jul. 13 om 18:47
sport

Learn Amazing Football Skills Tutorial

video
80%80%80%80%
3
door Galome op Sat. 15 Jun. 13 om 19:49
sport

street football

video
85%85%85%85%
7
door zeveraar op Fri. 29 Mar. 13 om 01:36
sport

Indrukwekkende football hit

video
75%75%75%75%
2
door Sneezy op Wed. 2 Jan. 13 om 22:09
sport

Manchester United and Braga fans singing friendly

video
83%83%83%83%
7
door windowskiller op Tue. 27 Nov. 12 om 15:56
sport

Vieze blessure in college football

video
65%65%65%
12
door Sneezy op Tue. 30 Oct. 12 om 19:05
sport

Biggest Hits From Australian Football League

video
83%83%83%83%
8
door Pr0xje op Fri. 12 Oct. 12 om 19:52
fun

Old Spice - Bed

video
77%77%77%77%
1
door Dequal op Mon. 24 Sep. 12 om 21:13
sport

Lingerie Football Player Gets Streamrolled

video
65%65%65%
3
door Pr0xje op Fri. 21 Sep. 12 om 16:14
sport

Indrukwekkende Touchdown in College Football

video
94%94%94%94%94%
14
door Sneezy op Sun. 16 Sep. 12 om 20:16
sport

Trent Richardson loopt over Kurt Coleman.

video
75%75%75%75%
4
door Sneezy op Mon. 10 Sep. 12 om 14:35
sport

High School Quarterback Hits Ref In Head With Football

video
75%75%75%75%
3
door Pr0xje op Sat. 8 Sep. 12 om 21:57
sport

FC Barcelona: zaalvoetbal

video
93%93%93%93%93%
6
door Galome op Fri. 31 Aug. 12 om 18:54
sport

Paralympic Football

video
80%80%80%80%
5
door impulsion op Tue. 28 Aug. 12 om 23:57
sport

Barry Sanders de meest behendige runningback aller tijden.

video
75%75%75%75%
3
door Sneezy op Mon. 27 Aug. 12 om 17:23
varia

België

video
73%73%73%73%
25
door Piieter04 op Wed. 18 Jul. 12 om 18:29
sport

I am a champion

video
83%83%83%83%
15
door Sneezy op Fri. 8 Jun. 12 om 23:06
fun

voetbal ... maar dan anders

video
97%97%97%97%97%
13
door Interpuck op Sun. 3 Jun. 12 om 20:25
fun

Funpost Football #1

image
74%74%74%74%
11
door Galome op Sat. 19 May. 12 om 12:38
fun

Nike Football: nieuwe reclame

video
89%89%89%89%89%
1
door Galome op Fri. 18 May. 12 om 22:40
sport

Freestyle Pokeball

video
93%93%93%93%93%
7
door Piieter04 op Mon. 14 May. 12 om 18:09
sport

College Football speler maakt een salto over een verdediger.

video
88%88%88%88%88%
9
door Sneezy op Tue. 24 Apr. 12 om 20:17
sport

Sport Science Trent Richardson

video
90%90%90%90%90%
2
door Sneezy op Sun. 15 Apr. 12 om 17:15
1 2 3 4 5 6 »