register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Cowabunga ...
Blijven posten. ( 100% )
Stoppen. Gewoon stoppen. ( 0% )
5 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Gun

fun

Who's got the gun?! Cops mistake Honda for AK-47

video
65%65%65%
0
door Chiesel op Mon. 19 Mar. 18 om 21:04
fun

Vreemde politieondervraging - The Naked Gun

video
83%83%83%83%
2
door Azlannagh op Tue. 10 Feb. 15 om 11:48
fun

Portal gun duel

video
75%75%75%75%
0
door Azlannagh op Wed. 1 Oct. 14 om 10:30
fun

Een Playstation 4 kapot schieten doe je zo

video
83%83%83%83%
10
door eclipx op Fri. 15 Nov. 13 om 11:43
fun

Coco en zijn gun

video
50%50%50%
3
door anima-john op Mon. 28 Oct. 13 om 15:38
varia

3D Printed guns - 25min docu

video
80%80%80%80%
3
door Chiesel op Fri. 24 May. 13 om 01:39
fun

Dangerous pedestrian

video
62%62%62%
2
door minnimal op Thu. 18 Apr. 13 om 20:41
varia

Playing with Pocket Tasers

text
85%85%85%85%
1
door Exacto op Mon. 21 Jan. 13 om 02:17
fun

That is how do gangsters buys sanitary pads

video
50%50%50%
7
door windowskiller op Mon. 17 Dec. 12 om 15:26
fun

Penn & Teller - nail gun trick

video
83%83%83%83%
11
door zeveraar op Wed. 5 Sep. 12 om 22:26
fun

Toilet Paper Gun Prank

video
94%94%94%94%94%
11
door Pr0xje op Mon. 25 Jun. 12 om 19:04
fun

Kid With A Homemade Gun FAIL

video
77%77%77%77%
3
door Pr0xje op Mon. 14 May. 12 om 17:26
fun

Tennis Ball Cannon Gun

video
92%92%92%92%92%
5
door Keyser_Soze op Fri. 23 Mar. 12 om 02:06
fun

The Light Gun

video
23%23%
2
door anima-john op Wed. 8 Feb. 12 om 17:21
fun

Attack of the Nyan Cats!

video
77%77%77%77%
5
door bigJ op Fri. 2 Dec. 11 om 12:51
fun

Family gun fight

video
94%94%94%94%94%
18
door Toiny op Tue. 15 Nov. 11 om 18:49
fun

Whose gun is it, anyway? (FreddieW)

video
83%83%83%83%
2
door N1lson op Sun. 9 Oct. 11 om 12:42
muziek

Pistolen in de viddy: Glock

video
13%
14
door kempin op Thu. 14 Jul. 11 om 16:50
fun

Gun scare prank

video
73%73%73%73%
2
door lorre85 op Thu. 9 Jun. 11 om 12:45
fun

Facepalm

video
83%83%83%83%
11
door Highwayman op Thu. 19 May. 11 om 11:52
varia

Gun in classroom ...

video
65%65%65%
11
door rolinke op Sun. 3 Apr. 11 om 23:45
varia

Sons of Guns - Silenced AK-47 Test

video
80%80%80%80%
2
door Dequal op Wed. 23 Feb. 11 om 19:43
fun

Fastest gun in the west.

video
89%89%89%89%89%
23
door Headsh0t op Sun. 2 Jan. 11 om 20:35
muziek

One-2 - Machine Gun Rap Flow (Dubstep remix)

video
50%50%50%
0
door DA90 op Mon. 13 Dec. 10 om 22:09
fun

Gun size matters

video
88%88%88%88%88%
15
door N1lson op Wed. 22 Sep. 10 om 22:52
varia

IMI Desert Eagle

image
90%90%90%90%90%
10
door Sandman op Sat. 4 Sep. 10 om 19:13
fun

Gun Recoil Knocks Out Man\'s Tooth

video
93%93%93%93%93%
8
door Pr0xje op Tue. 8 Jun. 10 om 21:25
muziek

Machine gun breakdown

video
75%75%75%75%
4
door magictrick op Mon. 24 May. 10 om 12:28
fun

Cat machine gun

video
88%88%88%88%88%
6
door magictrick op Sun. 23 May. 10 om 12:55
varia

Sniper shoots gun from criminal's hand

video
94%94%94%94%94%
22
door Monty op Wed. 13 Jan. 10 om 16:32
muziek

Loaded Gun - Regi ft. Tyler

video
74%74%74%74%
4
door Like_no_like op Wed. 6 Jan. 10 om 17:43
fun

Safety Product Fail

video
75%75%75%75%
10
door TheDreamCatcher op Fri. 11 Dec. 09 om 13:49
fun

iGun Road Rage !

video
36%36%
10
door SuperDude op Fri. 28 Aug. 09 om 19:00
fun

Ultimate Paintball Machine

video
46%46%46%
16
door anima-john op Wed. 1 Jul. 09 om 21:06