register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
What's up?
Bro. ( 30% )
Dude. ( 70% )
10 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Hip Hop

muziek

Hip hop postje

video
30%30%
0
door Chiesel op Sat. 26 May. 18 om 17:23
muziek

Hip hop postje

video
30%30%
0
door Chiesel op Sat. 19 May. 18 om 16:56
muziek

Hip hop post - 25 plaatjes

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Sat. 7 Apr. 18 om 00:21
muziek

Hip hop postje

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Mon. 15 May. 17 om 21:17
muziek

Hip hop postje

audio
50%50%50%
0
door Chiesel op Mon. 24 Apr. 17 om 18:59
muziek

Hip hop postje

audio
50%50%50%
0
door Chiesel op Thu. 2 Mar. 17 om 21:22
muziek

Hip hop postje

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Tue. 17 Jan. 17 om 18:54
muziek

Hip hop postje

video
53%53%53%
1
door Chiesel op Sat. 5 Sep. 15 om 17:51
muziek

West-Vlaamse hip hop

audio
88%88%88%88%88%
6
door Krucial91 op Mon. 2 Mar. 15 om 20:17
muziek

beatbox hiphop history mix

video
75%75%75%75%
1
door timplex op Tue. 2 Dec. 14 om 16:25
muziek

(Hip Hop) The Doppelgangaz - Live Rugged

video
75%75%75%75%
0
door BLUE_SMILEY op Sun. 6 Apr. 14 om 05:17
fun

Jimmy Fallon & Will Smith - Evolution of Hip Hop Dancing

video
82%82%82%82%
9
door Takai op Wed. 19 Feb. 14 om 21:21
muziek

Muziek video aan Station Brugge

video
60%60%60%
5
door Krucial91 op Thu. 30 Jan. 14 om 19:17
muziek

Dj Böf - Dont look for me - Full version -Selfmade

audio
70%70%70%
4
door dj bof op Sun. 26 Jan. 14 om 13:06
muziek

(Engelstalige) Hip-Hop uit Brugge

audio
63%63%63%
6
door Krucial91 op Wed. 25 Dec. 13 om 13:48
muziek

SG-Records Cypher 2013

video
75%75%75%75%
3
door G-Lab op Sat. 27 Jul. 13 om 14:56
muziek

MC Eiht - Streiht Up Menace (oldschool hiphop)

video
75%75%75%75%
1
door Cell op Wed. 17 Jul. 13 om 19:29
muziek

DE LA SOUL - ITSOWEEZEE (oldschool hiphop)

video
80%80%80%80%
3
door Cell op Wed. 17 Jul. 13 om 19:28
muziek

Smif N Wessun - Bucktown (oldschool hip hop)

video
75%75%75%75%
1
door Cell op Wed. 17 Jul. 13 om 19:27
muziek

Brihang (Vlaamse hip hop)

video
83%83%83%83%
1
door bangbangbazooka op Tue. 11 Jun. 13 om 17:55
muziek

Beyonce Ft Jay Z - Bonnie & Clyde '03 Official video HD

video
60%60%60%
2
door eclipx op Fri. 24 May. 13 om 17:24
muziek

50 cent ft snoop dogg - Major Distribution

video
77%77%77%77%
0
door Keyser_Soze op Wed. 17 Apr. 13 om 22:03
muziek

Hip Hop: The Doppelgangaz - Hark Back (2013)

video
53%53%53%
0
door BLUE_SMILEY op Sun. 10 Feb. 13 om 16:20
muziek

Hip-Hop: J-Live - The Way That I Rhyme

video
75%75%75%75%
1
door BLUE_SMILEY op Wed. 6 Feb. 13 om 14:38
muziek

Zatte Hip Hop: Tha Alkaholiks - Only When I`m Drunk

video
50%50%50%
0
door BLUE_SMILEY op Sat. 26 Jan. 13 om 19:30
muziek

Hip Hop: Big Noyd - All Pro

video
30%30%
0
door BLUE_SMILEY op Wed. 23 Jan. 13 om 14:11
muziek

Hip Hop: Big L - Put It On

video
75%75%75%75%
0
door BLUE_SMILEY op Sun. 20 Jan. 13 om 18:28
muziek

Hip Hop: Blahzay Blahzay - The Pain I Feel

video
50%50%50%
1
door BLUE_SMILEY op Sun. 20 Jan. 13 om 18:19
muziek

Hip Hop: Grand Puba - 360 (What goes around)

video
83%83%83%83%
1
door BLUE_SMILEY op Fri. 18 Jan. 13 om 15:09
muziek

Hip Hop: Nas - N.Y. State of Mind

video
90%90%90%90%90%
0
door BLUE_SMILEY op Thu. 17 Jan. 13 om 16:56
muziek

Hip Hop: Kendrick Lamar - Compton (Feat Dr. Dre) (2012)

video
75%75%75%75%
4
door BLUE_SMILEY op Wed. 16 Jan. 13 om 20:26
muziek

Hip Hop: Evidence - You

video
50%50%50%
0
door BLUE_SMILEY op Wed. 16 Jan. 13 om 16:21
muziek

Hip Hop: Eminem - No one's iller than me

video
83%83%83%83%
0
door BLUE_SMILEY op Tue. 15 Jan. 13 om 20:39
muziek

Hip Hop: Redman - Tonight's Da Night

video
50%50%50%
0
door BLUE_SMILEY op Tue. 15 Jan. 13 om 20:29
muziek

Hip Hop: Wu-Tang Clan - Ain\'t Nothing To Fuck With

video
83%83%83%83%
1
door BLUE_SMILEY op Mon. 7 Jan. 13 om 21:10
muziek

Hip Hop: LL Cool J - Mama said knock you out

video
85%85%85%85%
2
door BLUE_SMILEY op Mon. 7 Jan. 13 om 20:10
muziek

Hip Hop: Big Pun Ft. Fat Joe - Twinz (Deep Cover 98)

video
83%83%83%83%
1
door BLUE_SMILEY op Sun. 6 Jan. 13 om 19:42
muziek

Hip Hop: Black Moon - U Da Man

video
70%70%70%
0
door BLUE_SMILEY op Sat. 5 Jan. 13 om 18:08
muziek

Hip Hop: EPMD - Da Joint

video
68%68%68%
3
door BLUE_SMILEY op Sat. 5 Jan. 13 om 15:58
muziek

Typhoon ft. Rico - Blues N Blessings

video
50%50%50%
2
door bangbangbazooka op Mon. 31 Dec. 12 om 11:18
muziek

Parallax - Bleeding hate

video
50%50%50%
0
door Johnynekoar op Thu. 25 Oct. 12 om 06:39
fun

LES TWINS 2012 World Hip Hop Dance Championship

video
87%87%87%87%87%
7
door rebelator op Sun. 26 Aug. 12 om 17:16
muziek

ILL MIND OF HOPSIN 5 #hopsin

video
75%75%75%75%
3
door monkeyyy op Wed. 18 Jul. 12 om 17:14
muziek

Grondleggers van de Belgische hip hop scene - Deel 5: Starflam

video
74%74%74%74%
7
door Didier Deluxe op Tue. 29 May. 12 om 18:02
muziek

Grondleggers van de Belgische hip hop scene - Deel 4: 't Hof Van Commerce

video
72%72%72%72%
2
door Didier Deluxe op Fri. 18 May. 12 om 18:08
muziek

Hip Hop om er een chille woensdagavond van te maken

video
88%88%88%88%88%
9
door Chiesel op Wed. 16 May. 12 om 21:11
muziek

Grondleggers van de Belgische hip hop scene - Deel 3: De Puta Madre

video
50%50%50%
0
door Didier Deluxe op Fri. 11 May. 12 om 19:30
muziek

Grondleggers van de Belgische hip hop scene - Deel 2: ABN

video
75%75%75%75%
1
door Didier Deluxe op Sun. 6 May. 12 om 16:36
muziek

Grondleggers van de Belgische hip hop scene - Deel 1: Krapoel In Axe

video
68%68%68%
6
door Didier Deluxe op Fri. 4 May. 12 om 19:02
muziek

Hip Hop: The last emperor

video
50%50%50%
2
door Chiesel op Fri. 6 Apr. 12 om 11:42
1 2 »