register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Ik ben gisteren ontmaagd. Zou jij terug maagd willen zijn?
Ja ( 41.7% )
Nee ( 58.3% )
12 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Holland

fun

Volledige documentaire - Captain Henk

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Mon. 30 Apr. 18 om 14:05
sport

World cup previews: Belgium & The Netherlands

video
75%75%75%75%
1
door Piieter04 op Mon. 26 May. 14 om 19:27
muziek

X-Qlusive Holland - 2013 Official Aftermovies

video
75%75%75%75%
0
door Kickass op Wed. 16 Oct. 13 om 17:36
varia

Dutch loverboys..

video
88%88%88%88%88%
2
door Johnynekoar op Wed. 6 Feb. 13 om 21:26
fun

Holland vs. Nederland. Nooit meer verwarring...

video
87%87%87%87%87%
9
door HellsKitchen op Sat. 22 Dec. 12 om 12:35
varia

18+ hollandse para gaat het gevecht aan met iranees

video
20%
9
door Johnynekoar op Tue. 7 Aug. 12 om 11:32
fun

Flauwe moppenpost over Nederlands elftal

image
89%89%89%89%89%
14
door HellsKitchen op Sat. 16 Jun. 12 om 19:09
fun

Hoeveel Rode Duivels kon jij op je 2 jaar opsommen?

video
65%65%65%
7
door HellsKitchen op Fri. 15 Jun. 12 om 21:53
fun

Hangmatting

image
22%22%
7
door piwilly op Thu. 5 Apr. 12 om 11:37
muziek

Murda Turk brengt Hete Billen Viddy

video
18%
0
door kempin op Tue. 31 Jan. 12 om 11:16
muziek

Ai Noh, deze mannetje is spang toch?

video
20%
4
door kempin op Mon. 16 Jan. 12 om 11:51
muziek

Belgisch-Hollandse rapcollabo

video
23%23%
0
door kempin op Mon. 21 Nov. 11 om 10:13
fun

holland in da hood aflevering 6

video
92%92%92%92%92%
12
door Redboyke op Fri. 14 Oct. 11 om 11:58
fun

Holland In Da Hood (Aflv. 5)

video
95%95%95%95%95%
13
door Ataraxis op Fri. 7 Oct. 11 om 11:42
fun

Holland in da hood (Aflv 3)

video
90%90%90%90%90%
14
door Moeroend op Fri. 23 Sep. 11 om 19:29
fun

Holland in da hood (aflv 2)

video
83%83%83%83%
18
door Moeroend op Sat. 17 Sep. 11 om 14:18
fun

Holland in da hood (aflv 1 ) Nieuwe Oh Oh Cherso ?

video
89%89%89%89%89%
38
door Moeroend op Sat. 17 Sep. 11 om 11:22
fun

Holland in da hood! (nieuwste oh oh cherso)

video
80%80%80%80%
20
door Gazebo op Sun. 28 Aug. 11 om 12:49
muziek

Grootste tieten van Holland rappen hem hard

video
18%
11
door kempin op Tue. 16 Aug. 11 om 11:24
muziek

I\'m from Holland re-mix

video
50%50%50%
0
door Dequal op Thu. 21 Oct. 10 om 11:42
fun

We houden van Holland [Deel 2]

video
86%86%86%86%
16
door TwisterNederland op Sun. 19 Sep. 10 om 16:05
muziek

The Voice of Holland – Ben Saunders

video
75%75%75%75%
4
door Dequal op Sat. 18 Sep. 10 om 18:34
fun

We houden van Nederland =D

video
94%94%94%94%94%
22
door TwisterNederland op Fri. 13 Aug. 10 om 17:09
varia

Vlaanderen bij Nederland?

video
91%91%91%91%91%
46
door Gazebo op Thu. 17 Jun. 10 om 15:32
fun

Heineken - De nieuwe Heineken hoed

video
73%73%73%73%
1
door Pr0xje op Mon. 14 Jun. 10 om 09:24
fun

Heineken - Pletterpet

video
58%58%58%
4
door Pr0xje op Mon. 14 Jun. 10 om 09:19
fun

Geniaal Wk T-shirt!

video
73%73%73%73%
10
door barca_hooligan12 op Mon. 14 Jun. 10 om 09:17
fun

Borat go Hollland

video
65%65%65%
7
door fiend747 op Fri. 26 Mar. 10 om 00:11
fun

Hoe dom kan een mens zijn?

video
85%85%85%85%
18
door TDC666 op Mon. 20 Apr. 09 om 19:14