register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Waar erger jij je het meest aan?
Ananas op een pizza ( 10% )
Witte sokken in sandalen ( 20% )
Mensen (Nederlanders in bijzonder) ( 50% )
Deze poll ( 10% )
Jehovah getuigen ( 10% )
10 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : It

fun

Werknemer maakt een over the top bedrijfsfilm

video
70%70%70%
0
door anima-john op Tue. 12 Dec. 17 om 12:22
fun

Stand up comedy show: Nick Swardson - Taste it

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Mon. 5 Dec. 16 om 18:39
fun

Mooiste Let it go cover ooit

video
23%23%
3
door Arnodude53 op Sun. 21 Feb. 16 om 01:28
fun

xXx_$usan_$wag_xXx

video
63%63%63%
1
door Arnodude53 op Sat. 28 Feb. 15 om 01:22
fun

Hoe hack je facebook MLG stijl

video
82%82%82%82%
4
door Arnodude53 op Fri. 20 Feb. 15 om 13:17
fun

Amish IT

video
80%80%80%80%
0
door Azlannagh op Fri. 5 Sep. 14 om 17:15
fun

Damn these white people

video
92%92%92%92%92%
4
door hypolicious op Fri. 21 Mar. 14 om 18:23
fun

Wait for it!

video
75%75%75%75%
2
door r0o op Fri. 11 Oct. 13 om 13:34
fun

Drop it like it\'s hot

video
81%81%81%81%
5
door hypolicious op Tue. 14 May. 13 om 17:09
fun

Duigs killin it

video
80%80%80%80%
2
door hypolicious op Mon. 29 Apr. 13 om 20:13
autos

It Can Fit!

video
85%85%85%85%
11
door klints1 op Sat. 24 Nov. 12 om 20:07
fun

Will It Blend? iPhone 5 vs Galaxy S3

video
44%44%
5
door Arnodude53 op Sat. 27 Oct. 12 om 18:09
fun

Greg Giraldo - Give it up for Greg Giraldo

video
70%70%70%
1
door CHILMUS op Thu. 11 Oct. 12 om 22:07
fun

Obama Works... It

video
94%94%94%94%94%
8
door yevve op Sun. 30 Sep. 12 om 21:26
fun

DROP IT

video
70%70%70%
7
door Arnodude53 op Thu. 30 Aug. 12 om 03:48
muziek

Drum & Bass / Dubstep XIX: Phaeleh (melodic/liquid)

video
53%53%53%
0
door Piieter04 op Tue. 28 Aug. 12 om 16:16
muziek

Drum & Bass / Dubstep XVIII: Blackmill (melodic/liquid)

video
77%77%77%77%
3
door Piieter04 op Mon. 27 Aug. 12 om 20:09
fun

Mario - Post It Life

video
58%58%58%
4
door Piieter04 op Sun. 29 Jul. 12 om 20:04
muziek

Drum & Bass / Dubstep XIII: The Qemists

video
53%53%53%
1
door Piieter04 op Sat. 3 Mar. 12 om 15:06
muziek

Drum & Bass

video
67%67%67%
3
door Piieter04 op Tue. 7 Feb. 12 om 16:49
muziek

Shake It - 2011 Official Aftermovies

video
50%50%50%
0
door Kickass op Fri. 11 Nov. 11 om 01:37
fun

Will It Blend - iPhone 4S

video
58%58%58%
19
door Arnodude53 op Sat. 15 Oct. 11 om 11:30
muziek

CAN U FEEL IT - The UMF Experience (MOVIE TRAILER #1)

video
75%75%75%75%
1
door Kickass op Mon. 10 Oct. 11 om 19:46
fun

world's shortest train

video
88%88%88%88%88%
17
door nielss op Tue. 30 Aug. 11 om 11:44
fun

Britains Got Talent week 5

video
57%57%57%
4
door toverskuur op Sun. 22 May. 11 om 13:36
fun

Will it blend - Ipad 2

video
89%89%89%89%89%
20
door Arnodude53 op Wed. 16 Mar. 11 om 01:57
fun

Will It Blend? - Old Spice

video
85%85%85%85%
5
door Dequal op Tue. 18 Jan. 11 om 20:51
fun

Will it Blend? - Ken Block Gymkhana

video
84%84%84%84%
6
door Dequal op Tue. 18 Jan. 11 om 20:48
fun

Will It Blend? - Chrome Notebook

video
90%90%90%90%90%
11
door Arnodude53 op Mon. 3 Jan. 11 om 14:31
fun

whose line is it anyway

video
93%93%93%93%93%
5
door Jonas op Wed. 15 Dec. 10 om 13:19
fun

Concurrentie voor ian ? (Kesha - Take it off)

video
90%90%90%90%90%
10
door anahi op Mon. 27 Sep. 10 om 20:54
babes

Schoon vlees

image
89%89%89%89%89%
6
door Kickass op Mon. 13 Sep. 10 om 18:22
fun

Dé thumbs-uppost!

image
90%90%90%90%90%
51
door BramVroy op Sat. 4 Sep. 10 om 15:41
varia

De nutteloze FUNDALIZE HEADER post! 2

image
94%94%94%94%94%
13
door Steng op Mon. 30 Aug. 10 om 17:11
fun

inception (how not to do it)

video
89%89%89%89%89%
3
door hypolicious op Wed. 18 Aug. 10 om 15:29
muziek

Paint It Black en Kryptonite Cover

video
50%50%50%
3
door zuuuperman op Tue. 11 May. 10 om 21:04
fun

There, I fixed it. [Nr 5]

image
91%91%91%91%91%
15
door DirtySanchez op Sat. 24 Apr. 10 om 16:23
fun

There, I fixed it. [Nr 4]

image
88%88%88%88%88%
7
door DirtySanchez op Sat. 24 Apr. 10 om 16:17
fun

Will it blend??? Ipad

video
72%72%72%72%
7
door Arnodude53 op Fri. 9 Apr. 10 om 15:40
fun

Hayden Panettiere takes it like a pro

video
69%69%69%
11
door Proto op Mon. 22 Mar. 10 om 13:52
fun

I like to move it :D

video
77%77%77%77%
5
door bassleader op Wed. 23 Dec. 09 om 04:56
fun

The IT Crowd: New Emergency Number!

video
80%80%80%80%
5
door Takai op Wed. 16 Dec. 09 om 21:08
fun

There, I fixed it.

image
88%88%88%88%88%
18
door DirtySanchez op Mon. 21 Sep. 09 om 19:16
muziek

Jongetje zing Beat It - Michael Jackson

video
18%
10
door DiekoThaKurd op Sun. 19 Jul. 09 om 11:32
fun

Will It Blend?

video
88%88%88%88%88%
11
door Cornflames op Fri. 17 Jul. 09 om 04:16