register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Plassen doe ik...
zittend ( 37.5% )
staand ( 37.5% )
tijdens het kakken ( 12.5% )
liggend ( 12.5% )
8 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Lol

fun

Don\'t jerk and drive -campagne bleek te dubbelzinnig

video
65%65%65%
0
door eclipx op Mon. 15 Dec. 14 om 11:14
fun

IJzeren maag? Dacht het niet!

video
93%93%93%93%93%
2
door Amberke op Thu. 18 Sep. 14 om 19:39
fun

Bijna onthoofd door een microgolfoven

video
83%83%83%83%
1
door HellsKitchen op Sat. 23 Aug. 14 om 16:49
fun

EA, You suck.

video
55%55%55%
6
door ZIM1X op Wed. 2 Apr. 14 om 16:34
fun

Cat Adolf was licked

video
60%60%60%
0
door forgor op Fri. 21 Mar. 14 om 15:06
fun

[Prank]: plassen op andere mensen

video
63%63%63%
1
door Kane op Mon. 10 Mar. 14 om 20:52
fun

Ze noemen jou hoer! Wat nu?

video
74%74%74%74%
18
door eclipx op Sun. 23 Feb. 14 om 21:44
fun

Mijn bijdrage voor het Eurovisie songfestival

audio
80%80%80%80%
9
door eclipx op Thu. 20 Feb. 14 om 13:46
fun

BEST VINES 2013

video
70%70%70%
0
door eclipx op Thu. 30 Jan. 14 om 19:17
fun

Nog een funpost

image
91%91%91%91%91%
4
door HellsKitchen op Sun. 19 Jan. 14 om 03:12
fun

Funpostje

image
96%96%96%96%96%
5
door HellsKitchen op Wed. 8 Jan. 14 om 17:57
varia

Koppen: League of Legends

video
94%94%94%94%94%
23
door Takai op Sat. 30 Nov. 13 om 00:17
fun

Cat play fail

video
55%55%55%
1
door palesz op Tue. 8 Oct. 13 om 12:55
fun

Give baby a beer!

video
80%80%80%80%
2
door windowskiller op Sun. 15 Sep. 13 om 15:13
games

LoL: 5 reasons why your jungler hates you

video
85%85%85%85%
3
door Mayo op Mon. 19 Aug. 13 om 17:56
fun

2 Mins Best Of Vine Compilation - 2013 summer

video
63%63%63%
0
door palesz op Thu. 25 Jul. 13 om 16:18
games

Alistar sacrifice (League of Legends)

video
65%65%65%
5
door Mayo op Sat. 6 Jul. 13 om 11:57
fun

An Experienced Athlete ! LOL !

video
77%77%77%77%
7
door minnimal op Tue. 4 Jun. 13 om 19:20
fun

Very Funny Operator

video
53%53%53%
5
door minnimal op Mon. 3 Jun. 13 om 21:31
fun

Dronken man

video
55%55%55%
1
door palesz op Wed. 29 May. 13 om 12:09
fun

Auchan Drift xD

video
18%
1
door palesz op Tue. 21 May. 13 om 15:57
fun

Stuntman on motorcycle | FAIL |

video
65%65%65%
4
door minnimal op Mon. 29 Apr. 13 om 23:13
fun

aaaaaaaaahaaaaaaaahaaa

video
54%54%54%
13
door eclipx op Tue. 12 Mar. 13 om 10:14
fun

You were not expected that! - (February 2013)

video
93%93%93%93%93%
9
door windowskiller op Fri. 1 Mar. 13 om 17:32
fun

Fail Compilation #2 (February 2013)

video
68%68%68%
0
door windowskiller op Fri. 1 Mar. 13 om 13:52
fun

Dance with me baby!

video
68%68%68%
3
door windowskiller op Tue. 12 Feb. 13 om 20:52
fun

Kietelmarteling

video
80%80%80%80%
5
door CSI850 op Mon. 11 Feb. 13 om 16:18
fun

Converting an Indian to Christianity

video
23%23%
3
door adkl op Sun. 10 Feb. 13 om 19:50
fun

gigantische vagina

video
38%38%
2
door CSI850 op Sat. 9 Feb. 13 om 18:49
fun

tovenaar wordt omvergereden door trein

video
88%88%88%88%88%
12
door CSI850 op Fri. 8 Feb. 13 om 22:24
fun

What did you did with my finger?

video
80%80%80%80%
5
door windowskiller op Fri. 8 Feb. 13 om 18:08
fun

Two girls and one carrot

video
77%77%77%77%
0
door windowskiller op Fri. 8 Feb. 13 om 14:30
fun

Deadly Mortal Combat on the streets)

video
75%75%75%75%
1
door windowskiller op Mon. 4 Feb. 13 om 17:24
autos

Few cool tricks from a professional driver

video
83%83%83%83%
1
door windowskiller op Sat. 2 Feb. 13 om 16:50
fun

Police chase - better than 3D television

video
83%83%83%83%
3
door windowskiller op Sun. 20 Jan. 13 om 16:06
fun

Drift Fail Compilation 2013

video
84%84%84%84%
3
door palesz op Sun. 20 Jan. 13 om 14:34
fun

Dubstep parrot =))

video
20%
3
door windowskiller op Mon. 14 Jan. 13 om 18:34
fun

Knockout during sex

video
68%68%68%
7
door windowskiller op Tue. 25 Dec. 12 om 13:13
fun

BEST FAILS/WINS VAN 2012

video
94%94%94%94%94%
6
door eclipx op Fri. 21 Dec. 12 om 20:01
fun

How a cat reacts to Super Mario)

video
91%91%91%91%91%
2
door windowskiller op Fri. 21 Dec. 12 om 16:35
fun

Caro Wozniacki imitates Serena Williams)

video
50%50%50%
6
door windowskiller op Thu. 13 Dec. 12 om 18:01
fun

The best way to eat corn

video
40%40%
2
door windowskiller op Sun. 9 Dec. 12 om 14:27
games

Far cry 3 WTF? :D

video
62%62%62%
5
door palesz op Mon. 3 Dec. 12 om 15:19
fun

A hilarious fearful dog

video
66%66%66%
6
door windowskiller op Thu. 15 Nov. 12 om 15:51
fun

Bag punch masterclass - EPIC FAIL

video
70%70%70%
8
door windowskiller op Mon. 12 Nov. 12 om 12:58
fun

Battle of the Jedi)

video
53%53%53%
3
door windowskiller op Sun. 11 Nov. 12 om 14:22
fun

The cat is confused)

video
93%93%93%93%93%
4
door windowskiller op Fri. 9 Nov. 12 om 16:19
games

Euro Truck Simulator 2 - NO SPEED LIMIT = crash

video
40%40%
7
door palesz op Sun. 21 Oct. 12 om 22:30
fun

Epic badass sportsman

video
23%23%
4
door windowskiller op Wed. 17 Oct. 12 om 13:55
fun

Four dogpower presents))

video
50%50%50%
0
door windowskiller op Tue. 16 Oct. 12 om 16:14
1 2 3 4 5 6 7 »