register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Waar erger jij je het meest aan?
Ananas op een pizza ( 11.1% )
Witte sokken in sandalen ( 22.2% )
Mensen (Nederlanders in bijzonder) ( 44.4% )
Deze poll ( 11.1% )
Jehovah getuigen ( 11.1% )
9 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Mma

fun

Funniest staredowns in MMA and boxing

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Mon. 18 Dec. 17 om 19:11
sport

Ultimate 8 Headkick Knockouts

video
50%50%50%
0
door Keyser_Soze op Thu. 9 Apr. 15 om 13:37
sport

MMA\'s Douchiest Moments

video
50%50%50%
0
door Keyser_Soze op Mon. 9 Feb. 15 om 11:41
sport

Roy Nelson-Knockout Compilation

video
75%75%75%75%
1
door Keyser_Soze op Wed. 28 Jan. 15 om 15:25
sport

Risky Attacks Gone Wrong in MMA

video
83%83%83%83%
2
door Keyser_Soze op Tue. 30 Dec. 14 om 17:06
fun

Facepunch challenge

video
92%92%92%92%92%
2
door Azlannagh op Thu. 18 Sep. 14 om 11:58
sport

Scheidsrechter grijpt even in bij MMA-gevecht

video
70%70%70%
0
door Postbode op Thu. 22 May. 14 om 14:52
sport

This is MMA

video
77%77%77%77%
56
door squirt_cobain op Sat. 2 Nov. 13 om 16:47
sport

Wanderlei Silva MMA highlights

video
58%58%58%
12
door Pushkin op Fri. 31 May. 13 om 17:43
sport

Hip Show

video
78%78%78%78%
7
door SWS op Wed. 10 Apr. 13 om 23:03
sport

The ultimate fighter zieke KO

video
80%80%80%80%
10
door Pushkin op Thu. 7 Feb. 13 om 18:16
sport

Best MMA Knockouts of 2012

video
88%88%88%88%88%
13
door Zaai op Wed. 16 Jan. 13 om 17:45
sport

Tarec Saffiedine (Belgische MMA vechter) Highlights

video
88%88%88%88%88%
8
door Pushkin op Fri. 11 Jan. 13 om 15:10
sport

Fedor, The Baddest Man On The Planet

video
88%88%88%88%88%
2
door immortalteq op Mon. 17 Dec. 12 om 17:48
sport

MMA Fighters K.O. Each Other

video
60%60%60%
2
door Pr0xje op Sat. 3 Nov. 12 om 14:12
sport

Arrogante vechter wordt knockout geslagen

video
83%83%83%83%
9
door Pushkin op Tue. 30 Oct. 12 om 16:54
sport

Junior Dos Santos mma highlights

video
83%83%83%83%
3
door Pushkin op Fri. 26 Oct. 12 om 16:58
sport

Pat Barry MMA en Kickboks highlights

video
80%80%80%80%
3
door Pushkin op Fri. 7 Sep. 12 om 09:29
sport

mma fights and knockouts 2012

video
68%68%68%
7
door bloky op Tue. 14 Aug. 12 om 19:49
sport

Awesome MMA Comeback

video
93%93%93%93%93%
9
door Pr0xje op Tue. 14 Aug. 12 om 15:47
sport

The takedown: pushing the boundaries

video
75%75%75%75%
4
door Pushkin op Tue. 24 Jul. 12 om 15:33
sport

Huge Cut In MMA Fight (UFC 107)

video
90%90%90%90%90%
14
door Pr0xje op Tue. 19 Jun. 12 om 19:03
sport

Brazilian Jiu Jitsu tribute

video
83%83%83%83%
5
door Pushkin op Thu. 14 Jun. 12 om 11:37
sport

Head Kick KO

video
77%77%77%77%
8
door Pr0xje op Thu. 17 May. 12 om 11:42
sport

cool mma moves vol. 6

video
82%82%82%82%
13
door Pushkin op Thu. 26 Apr. 12 om 12:38
fun

Free Kick From MMA Fighter

video
20%
6
door rolinke op Mon. 16 Apr. 12 om 22:50
sport

Anthony Pettis mma highlights

video
84%84%84%84%
3
door Pushkin op Fri. 2 Mar. 12 om 08:22
sport

best MMA moments

video
75%75%75%75%
9
door squirt_cobain op Sat. 18 Feb. 12 om 12:25
sport

cool MMA moves

video
90%90%90%90%90%
20
door Pushkin op Fri. 27 Jan. 12 om 15:29
games

ufc undisputed 3

video
50%50%50%
7
door Fifty_stylez op Tue. 24 Jan. 12 om 16:29
sport

Nick Newell : MMA

video
80%80%80%80%
8
door Highwayman op Mon. 12 Dec. 11 om 11:49
sport

The greatest fighter that ever lived.

video
92%92%92%92%92%
20
door Pushkin op Tue. 29 Nov. 11 om 12:06
varia

MMA is voor losers!

video
64%64%64%
14
door Pushkin op Fri. 18 Nov. 11 om 18:47
sport

Mixed Martial Arts GIF post

image
55%55%55%
2
door Pushkin op Wed. 9 Nov. 11 om 16:24
sport

Octagon Quest - TV promo

video
70%70%70%
1
door Pushkin op Sun. 6 Nov. 11 om 13:50
sport

Octagon Quest teaser (MMA gala)

video
45%45%45%
2
door Pushkin op Wed. 2 Nov. 11 om 18:08
sport

MMA Compilation

video
94%94%94%94%94%
4
door StijnJ op Tue. 25 Oct. 11 om 10:07
sport

Cung Le MMA highlights

video
83%83%83%83%
1
door Pushkin op Mon. 3 Oct. 11 om 14:10
sport

Human Weapon: Mixed Martial Arts

video
75%75%75%75%
5
door Pushkin op Wed. 24 Aug. 11 om 22:50
sport

MMA in slowmotion 2

video
72%72%72%72%
5
door StijnJ op Sat. 20 Aug. 11 om 19:46
sport

MMA in slowmotion

video
83%83%83%83%
4
door StijnJ op Sat. 20 Aug. 11 om 19:45
sport

Alistair Overeem: The strongest man in the world!

video
89%89%89%89%89%
11
door Pushkin op Sat. 13 Aug. 11 om 14:59
sport

Nick Diaz vs. Paul Daley (geschifte mma wedstrijd)

video
90%90%90%90%90%
11
door Pushkin op Tue. 9 Aug. 11 om 22:11
sport

Belgian upcoming fighting star

video
88%88%88%88%88%
10
door Pushkin op Wed. 20 Jul. 11 om 14:25
sport

Rampage Jackson vs. Ricardo Arona - Powerbomb knockout!

video
87%87%87%87%87%
11
door Pushkin op Mon. 11 Jul. 11 om 13:44
sport

Anderson \"The Spider\" Silva highlights 2011

video
80%80%80%80%
3
door Pushkin op Mon. 11 Jul. 11 om 00:25
sport

Greatest fight ever

video
76%76%76%76%
7
door Soulreap3r op Thu. 9 Jun. 11 om 13:29
sport

Fedor Emelianenko - The greatest fighter that ever lived.

video
94%94%94%94%94%
9
door Pushkin op Mon. 6 Jun. 11 om 21:25
sport

Pride FC Knockouts!

video
77%77%77%77%
13
door Pushkin op Wed. 11 May. 11 om 23:40
varia

Warrior (trailer)

video
75%75%75%75%
3
door Joeritje op Sun. 10 Apr. 11 om 10:11
1 2 »