register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Stel dat je na quarantaine de keuze krijgt: een reis met vrouw/vriendin of BBQ met vrienden rond een lekkere steak. Wat zou uw keuze dan zijn?
Bleu ( 28.6% )
Saignant ( 42.9% )
A point ( 28.6% )
Bien cuit ( 0% )
7 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Nagatrailers

varia

Black Swan (2010)

video
92%92%92%92%92%
8
door naga op Sun. 22 Aug. 10 om 19:48
varia

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Tread (2010)

video
70%70%70%
5
door naga op Wed. 7 Jul. 10 om 16:23
varia

Wall Street: Money Never Sleeps (2010)

video
70%70%70%
3
door naga op Wed. 24 Feb. 10 om 14:30
varia

Chloe (2009)

video
65%65%65%
4
door naga op Wed. 24 Feb. 10 om 14:19
varia

When in Rome (2010)

video
75%75%75%75%
1
door naga op Fri. 22 Jan. 10 om 20:24
varia

Kick-Ass (2010)

video
50%50%50%
2
door naga op Sat. 16 Jan. 10 om 15:14
varia

The Bounty Hunter (2010)

video
83%83%83%83%
7
door naga op Sat. 16 Jan. 10 om 15:08
varia

From Paris with Love (2010)

video
75%75%75%75%
2
door naga op Wed. 6 Jan. 10 om 11:37
varia

Fish Tank (2009)

video
75%75%75%75%
1
door naga op Wed. 6 Jan. 10 om 11:25
varia

Inception (2010)

video
70%70%70%
2
door naga op Tue. 5 Jan. 10 om 11:35
varia

Knight & Day (2010)

video
90%90%90%90%90%
7
door naga op Tue. 5 Jan. 10 om 11:26
varia

Crazy on the Outside (2010)

video
50%50%50%
1
door naga op Mon. 28 Dec. 09 om 07:24
varia

44 Inch Chest (2009)

video
50%50%50%
0
door naga op Mon. 28 Dec. 09 om 07:15
varia

Shrek Forever After (2010)

video
77%77%77%77%
4
door naga op Fri. 18 Dec. 09 om 14:56
varia

Iron Man 2 (2010)

video
90%90%90%90%90%
5
door naga op Thu. 17 Dec. 09 om 16:30
varia

Robin Hood (2010)

video
88%88%88%88%88%
13
door naga op Wed. 16 Dec. 09 om 14:19
varia

A Prophet (2010)

video
75%75%75%75%
3
door naga op Sun. 13 Dec. 09 om 16:41
varia

Youth in Revolt (2009)

video
65%65%65%
2
door naga op Thu. 10 Dec. 09 om 21:04
varia

The Sorcerer\'s Apprentice (2010)

video
65%65%65%
6
door naga op Thu. 10 Dec. 09 om 17:13
varia

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010)

video
50%50%50%
1
door naga op Thu. 26 Nov. 09 om 10:49
varia

Beastly (2010)

video
50%50%50%
2
door naga op Thu. 26 Nov. 09 om 10:41
varia

The Canyon (2009)

video
83%83%83%83%
4
door naga op Mon. 2 Nov. 09 om 15:43
varia

Invictus (2010)

video
88%88%88%88%88%
6
door naga op Thu. 29 Oct. 09 om 19:12
varia

Saw VI (2009)

video
45%45%45%
11
door naga op Sun. 11 Oct. 09 om 22:51
varia

Boondock Saints II: All Saints Day (2009)

video
83%83%83%83%
3
door naga op Sun. 11 Oct. 09 om 22:45
varia

The Messenger (2009)

video
65%65%65%
1
door naga op Wed. 7 Oct. 09 om 01:49
varia

Shutter Island (2010)

video
83%83%83%83%
4
door naga op Sat. 3 Oct. 09 om 21:09
varia

Fame (2009)

video
84%84%84%84%
2
door naga op Mon. 28 Sep. 09 om 01:32
varia

The Men Who Stare at Goats (2009)

video
94%94%94%94%94%
7
door naga op Mon. 31 Aug. 09 om 11:16
varia

The Blind Side (2009)

video
83%83%83%83%
3
door naga op Wed. 26 Aug. 09 om 02:00
varia

Avatar (2009)

video
80%80%80%80%
11
door naga op Thu. 20 Aug. 09 om 20:40
varia

Law Abiding Citizen (2010)

video
88%88%88%88%88%
6
door naga op Mon. 17 Aug. 09 om 00:47
varia

Gentlemen Broncos (2009)

video
60%60%60%
2
door naga op Fri. 14 Aug. 09 om 03:50
varia

Streetballers (2009)

video
75%75%75%75%
8
door naga op Wed. 12 Aug. 09 om 03:55
varia

A Serious Man (2009)

video
70%70%70%
6
door naga op Sun. 2 Aug. 09 om 19:26
varia

Tron Legacy (2010)

video
70%70%70%
6
door naga op Thu. 30 Jul. 09 om 16:51
varia

Evangelion 1.0 (2009)

video
65%65%65%
11
door naga op Sat. 4 Jul. 09 om 18:44
varia

Couples Retreat (2009)

video
75%75%75%75%
0
door naga op Sat. 4 Jul. 09 om 18:31
varia

The Twilight Sage: New Moon (2009)

video
70%70%70%
1
door naga op Thu. 25 Jun. 09 om 17:25
varia

The Last Airbender (2010)

video
91%91%91%91%91%
21
door naga op Thu. 25 Jun. 09 om 17:12
varia

Fifty Dead Men Walking (2009)

video
73%73%73%73%
3
door naga op Thu. 11 Jun. 09 om 16:22
varia

The Hurt Locker (2009)

video
75%75%75%75%
4
door naga op Fri. 5 Jun. 09 om 11:48
varia

Bandslam (2009)

video
60%60%60%
2
door naga op Fri. 5 Jun. 09 om 11:39
varia

Surrogates (2009)

video
85%85%85%85%
6
door naga op Thu. 4 Jun. 09 om 09:49
varia

Street Dreams (2009)

video
65%65%65%
1
door naga op Thu. 28 May. 09 om 21:06
varia

9 (2009)

video
75%75%75%75%
3
door naga op Thu. 28 May. 09 om 20:21
varia

The Brothers Bloom (2009)

video
50%50%50%
0
door naga op Thu. 28 May. 09 om 19:30
varia

Brüno (2009)

video
75%75%75%75%
4
door naga op Thu. 28 May. 09 om 16:03
varia

Sherlock Holmes (2009)

video
50%50%50%
2
door naga op Thu. 28 May. 09 om 00:48
varia

The Girlfriend Experience (2009)

video
50%50%50%
9
door naga op Sat. 16 May. 09 om 20:22
1 2 »