register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Kerstmarkt wordt Wintermarkt. Maar welke naam wil jij nog zien veranderen?
OCMW wordt Win For Life ( 33.3% )
Ramadan wordt Hunger Games ( 33.3% )
Kerstman wordt Winterman ( 0% )
Filip De Winter wordt Filip De Kerst ( 33.3% )
6 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : News

fun

Funniest news interruptions compilation

video
75%75%75%75%
0
door Chiesel op Mon. 15 Jan. 18 om 21:45
fun

Best News Bloopers March 2015

video
75%75%75%75%
0
door Keyser_Soze op Sat. 4 Apr. 15 om 14:56
fun

Deon breaks it down

video
50%50%50%
0
door Azlannagh op Tue. 16 Dec. 14 om 13:40
fun

Man trolls news crew

video
84%84%84%84%
4
door hypolicious op Mon. 19 May. 14 om 18:21
fun

Mensen op straat maken het nieuws. Goed nieuws.

video
90%90%90%90%90%
3
door Queen op Wed. 26 Jun. 13 om 14:29
fun

Het Nieuws & Het Journaal, technische problemen

video
80%80%80%80%
6
door eclipx op Tue. 28 May. 13 om 02:10
fun

Pumpcast News #1

video
97%97%97%97%97%
8
door BLUE_SMILEY op Sat. 11 May. 13 om 14:38
fun

Reporter takedown

video
91%91%91%91%91%
3
door rolinke op Wed. 9 Jan. 13 om 08:56
fun

Nieuwsteksten

image
90%90%90%90%90%
6
door Pr0xje op Tue. 11 Sep. 12 om 18:02
fun

Shart Week

video
57%57%57%
0
door sam92687 op Mon. 13 Aug. 12 om 21:45
fun

News Anchor FAIL Compilation 2012

video
90%90%90%90%90%
6
door eclipx op Sun. 12 Aug. 12 om 11:48
fun

Best News Bloopers Of 2012 (Part 2)

video
77%77%77%77%
2
door Pr0xje op Tue. 19 Jun. 12 om 18:47
fun

Spitting Lady Interrupts News Report

video
78%78%78%78%
14
door rolinke op Wed. 2 May. 12 om 19:45
fun

Best News Bloopers Of 2012 (Part 1)

video
76%76%76%76%
6
door Keyser_Soze op Mon. 26 Mar. 12 om 20:29
fun

Dubbelzinnig nieuws

video
80%80%80%80%
2
door Stephenn op Sun. 11 Mar. 12 om 16:43
fun

RAP NEWS X - #Occupy2012 (feat. Noam Chomsky & Anonymous)

video
83%83%83%83%
1
door Lodoss op Sat. 24 Dec. 11 om 15:38
fun

Tasje is interview zat

video
85%85%85%85%
5
door sjores87 op Sat. 10 Dec. 11 om 12:56
fun

Apple Announces Plans To Release Steve Jobs 2 (niet voor huilbaby's of losers)

video
59%59%59%
13
door AMGXV op Wed. 12 Oct. 11 om 15:20
fun

RAP NEWS 9 - The Economy

video
90%90%90%90%90%
6
door Lodoss op Wed. 28 Sep. 11 om 22:44
fun

News Anchor Mocks Kardashians

video
83%83%83%83%
5
door Dequal op Thu. 15 Sep. 11 om 20:02
fun

RAP NEWS 8: Osamacide - the truth about the Osama bin Laden operation

video
88%88%88%88%88%
4
door Lodoss op Mon. 6 Jun. 11 om 02:48
fun

Shake Weight Cracks Up News Station Video

video
83%83%83%83%
9
door rolinke op Tue. 10 May. 11 om 11:07
fun

Korte nieuws fail compilatie

video
73%73%73%73%
4
door Headsh0t op Tue. 4 Jan. 11 om 09:53
fun

Autotune the news post

video
78%78%78%78%
3
door viggy op Thu. 16 Sep. 10 om 20:11
fun

Epic News Fails

image
93%93%93%93%93%
14
door Tomas op Mon. 7 Jun. 10 om 17:13
fun

Autotune in Nederland

video
65%65%65%
3
door TDC666 op Thu. 10 Dec. 09 om 21:28
fun

Kijk daar! Een beer!

video
78%78%78%78%
17
door grimmreaper op Sun. 28 Jun. 09 om 14:53
varia

Anonymous on FOX11

video
79%79%79%79%
12
door SuperDude op Sat. 13 Jun. 09 om 20:28
fun

4 niet-grappige filpjes (10)

video
90%90%90%90%90%
17
door Oliedamplamp3K op Thu. 5 Feb. 09 om 15:56