register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Ik ben gisteren ontmaagd. Zou jij terug maagd willen zijn?
Ja ( 30% )
Nee ( 70% )
10 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Politie

autos

Lamborghini Aventador SV Revving HARD In Front of the Police

video
50%50%50%
0
door Tomedelic1 op Mon. 30 May. 16 om 12:21
varia

Agenten schieten mafkees overhoop

video
60%60%60%
4
door Keyser_Soze op Thu. 2 Jul. 15 om 11:01
fun

\'I can\'t do this, there\'s a bunch of coke in the back!\'

video
83%83%83%83%
1
door Azlannagh op Wed. 14 Jan. 15 om 12:22
autos

Hoe gaat Russische politie op wegen

video
50%50%50%
0
door Mira op Sun. 21 Dec. 14 om 15:18
fun

Man goochelt zich een weg uit een snelheidsboete

video
81%81%81%81%
3
door Azlannagh op Mon. 8 Dec. 14 om 12:34
fun

Zuid-Afrikaanse komiek over de problemen van de VS

video
80%80%80%80%
1
door Azlannagh op Sat. 6 Dec. 14 om 17:17
fun

Politieagent gooit stopt stick met perfecte timing

video
50%50%50%
0
door Azlannagh op Mon. 1 Dec. 14 om 12:24
fun

Typisch Britse verkeerspolitie

video
50%50%50%
2
door Azlannagh op Mon. 17 Nov. 14 om 14:46
fun

#rekt

video
50%50%50%
4
door Azlannagh op Thu. 25 Sep. 14 om 11:04
fun

De Noorse Politie weet van aanpakken

video
93%93%93%93%93%
3
door Azlannagh op Thu. 5 Jun. 14 om 13:29
fun

Burgerlijk Ongehoorzaamheid: Bomen klimmen in Sint-Niklaas

video
87%87%87%87%87%
2
door Amberke op Thu. 8 May. 14 om 13:52
fun

zatlap beledigt politie

video
23%23%
0
door the-skullkid op Mon. 3 Mar. 14 om 21:49
varia

Kris wil zich veilig voelen. En jij?

video
72%72%72%72%
19
door HellsKitchen op Mon. 3 Feb. 14 om 13:24
varia

Opstand Ukraïne in beeld (fix)

image
75%75%75%75%
1
door Interpuck op Thu. 23 Jan. 14 om 20:20
fun

Who is the Boss?

video
78%78%78%78%
2
door crazyloco op Mon. 11 Nov. 13 om 17:34
fun

Popoz - overval

video
78%78%78%78%
0
door anima-john op Thu. 31 Oct. 13 om 12:14
fun

Wat je misschien best niet kan doen als je traangaswapen vast zit

video
89%89%89%89%89%
4
door Takai op Mon. 28 Oct. 13 om 19:49
varia

Relschopper filmt ontstaan rellen in Houthalen

video
75%75%75%75%
46
door Keyser_Soze op Sat. 12 Oct. 13 om 17:40
games

Hoe je door te gamen de politie aan de deur kan krijgen.

video
91%91%91%91%91%
7
door Da_Tonio op Sun. 1 Sep. 13 om 17:26
autos

\'Razendsnelle\' achtervolging in \'Murica

video
83%83%83%83%
2
door Queen op Wed. 21 Aug. 13 om 10:43
fun

Zatlap beledigt politie

video
84%84%84%84%
7
door the-skullkid op Sat. 30 Mar. 13 om 23:40
varia

Zuid-Afrikaanse politie bindt man vast achter wagen

video
65%65%65%
9
door Durango op Thu. 28 Feb. 13 om 16:19
fun

Antiterroristische operatie in Polen

video
35%35%
0
door windowskiller op Sun. 23 Dec. 12 om 01:49
fun

Draadstaal - Politie

video
50%50%50%
0
door Stoppeltje op Fri. 23 Nov. 12 om 17:31
fun

Boete niet dragen gordel - Ahmed loses his shit

video
96%96%96%96%96%
27
door Audioholic op Mon. 19 Nov. 12 om 15:55
fun

hoe maak je de politie kwaad

video
23%23%
1
door EE9 op Mon. 29 Oct. 12 om 14:56
fun

Streaker ontsnapt aan de politie met de ..auto

video
93%93%93%93%93%
8
door CSI850 op Wed. 12 Sep. 12 om 13:19
fun

Blaas maar is ne keer in \'t zakske, meneer!

video
65%65%65%
9
door Amberke op Thu. 30 Aug. 12 om 11:08
varia

Politieagenten Montgomery gaan boekje te buiten

video
81%81%81%81%
41
door paulo op Sat. 25 Aug. 12 om 00:11
autos

Politie houdt bugatti veyron en lamborghini voor de zot! net gelijk belgische flikken...

video
54%54%54%
12
door gifmekatn op Wed. 8 Aug. 12 om 20:22
fun

Man is kwaad op de politie vanwege een arrestatie

video
79%79%79%79%
7
door Pr0xje op Wed. 8 Aug. 12 om 18:51
autos

De beste Politie van de wereld...????

video
48%48%48%
4
door rubenJT op Fri. 20 Jul. 12 om 10:05
fun

Russian police ( says enough )

video
86%86%86%86%
8
door bloky op Fri. 15 Jun. 12 om 17:08
fun

CSI Belgie

video
35%35%
9
door eclipx op Fri. 6 Apr. 12 om 14:02
fun

gestoorde flikken

video
41%41%
16
door pokerbeer op Tue. 20 Mar. 12 om 09:34
fun

Politie zoekt klein meisje

video
76%76%76%76%
9
door Postbode op Mon. 13 Feb. 12 om 14:31
fun

Zatlap beledigt politie.

video
93%93%93%93%93%
21
door the-skullkid op Sun. 15 Jan. 12 om 18:45
varia

De politie, uw vriend ll

video
63%63%63%
25
door paulo op Tue. 20 Dec. 11 om 18:06
varia

De politie, u vriend

video
78%78%78%78%
40
door paulo op Sun. 18 Dec. 11 om 23:11
fun

Dronken man steekt agent neer in pretpark

video
84%84%84%84%
11
door eclipx op Sat. 17 Dec. 11 om 17:23
varia

Foto's van dramatische dag - Aanslag in Luik

image
89%89%89%89%89%
41
door Kickass op Tue. 13 Dec. 11 om 17:42
fun

Politie ramt vliegtuigje van drugssmokkelaars!

video
84%84%84%84%
12
door Galome op Thu. 3 Nov. 11 om 08:05
fun

Politieagent wil niet onderhandelen met negertje

video
90%90%90%90%90%
26
door nielss op Mon. 19 Sep. 11 om 22:19
fun

drinken in het openbaar

video
92%92%92%92%92%
7
door nielss op Mon. 19 Sep. 11 om 12:38
fun

Achtervolging Caravan

video
78%78%78%78%
4
door wcexperience op Wed. 15 Jun. 11 om 10:55
fun

Ontsnappen aan de politie doe je zo

video
83%83%83%83%
7
door Dequal op Thu. 9 Jun. 11 om 20:06
fun

bike lanes

video
98%98%98%98%98%
14
door FleXx op Thu. 9 Jun. 11 om 04:07
fun

Turkse politiesirene goes 50 Cent

video
83%83%83%83%
8
door Dequal op Thu. 2 Jun. 11 om 21:32
fun

politie fail compilatie

video
93%93%93%93%93%
14
door GTO_power op Tue. 19 Apr. 11 om 13:30
fun

Kerel wordt betrapt op wheelies en vlucht voor politie

video
86%86%86%86%
14
door Dequal op Tue. 5 Apr. 11 om 23:21
1 2 »