register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Kerstmarkt wordt Wintermarkt. Maar welke naam wil jij nog zien veranderen?
OCMW wordt Win For Life ( 37.5% )
Ramadan wordt Hunger Games ( 25% )
Kerstman wordt Winterman ( 0% )
Filip De Winter wordt Filip De Kerst ( 37.5% )
8 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Reclame

autos

Autoreclame to go

video
50%50%50%
0
door anima-john op Mon. 4 Jun. 18 om 11:20
fun

Rexona reclame test - compressed vs normal

video
30%30%
1
door tartarus139 op Sat. 25 Jul. 15 om 19:52
varia

Winnaar van de prijs voor beste spotje van Nederland.

video
85%85%85%85%
2
door Azlannagh op Thu. 15 Jan. 15 om 14:33
fun

De reclame van Irn-Bru

video
54%54%54%
2
door Azlannagh op Tue. 2 Dec. 14 om 11:56
fun

Eerlijke reclame

video
70%70%70%
0
door Azlannagh op Fri. 21 Nov. 14 om 11:53
fun

Kerstspot met pinguin. Right in the feels

video
93%93%93%93%93%
2
door Azlannagh op Thu. 6 Nov. 14 om 16:58
fun

Het gaat niet om wie er wint...

video
83%83%83%83%
0
door Azlannagh op Tue. 30 Sep. 14 om 13:35
fun

Right in the feels.

video
50%50%50%
0
door Azlannagh op Mon. 22 Sep. 14 om 11:58
fun

Ikea komt met revolutionair item op de proppen

video
83%83%83%83%
0
door HellsKitchen op Fri. 5 Sep. 14 om 11:56
fun

Zuid-Afrika in een reclamefilmpje

video
50%50%50%
0
door Azlannagh op Tue. 2 Sep. 14 om 12:37
fun

Er is een kleine aanpassing aan deze reclame gebeurd...

video
83%83%83%83%
1
door Azlannagh op Thu. 7 Aug. 14 om 12:16
fun

Reclame straight uit da hood

video
65%65%65%
0
door Azlannagh op Wed. 6 Aug. 14 om 11:01
fun

I shipped my pants...

video
75%75%75%75%
0
door Azlannagh op Tue. 5 Aug. 14 om 15:34
fun

Zalige sharkweek reclame

video
83%83%83%83%
1
door Azlannagh op Fri. 27 Jun. 14 om 13:54
fun

Ted\'s Trophies gaat failliet

video
50%50%50%
0
door Azlannagh op Tue. 24 Jun. 14 om 16:50
fun

Achter de schermen bij Volkswagen

video
50%50%50%
2
door anima-john op Mon. 23 Jun. 14 om 15:18
fun

Man wil hamburger zoals op de reclame

video
86%86%86%86%
9
door Azlannagh op Mon. 16 Jun. 14 om 11:57
fun

\'Life is Short\' - reclame voor de originele Xbox

video
65%65%65%
1
door Didier Deluxe op Wed. 11 Jun. 14 om 16:58
fun

Het zijn pijpweken!

video
67%67%67%
0
door HellsKitchen op Thu. 5 Jun. 14 om 13:41
fun

Fake Mandela-doventolk maakt reclamespotjes

video
30%30%
0
door Postbode op Fri. 9 May. 14 om 09:39
fun

Raikkonen heeft er zin in...

video
75%75%75%75%
3
door Azlannagh op Mon. 5 May. 14 om 16:31
fun

De Evian Spider-Man vs Baby-Spider-Man reclame

video
70%70%70%
2
door Kickass op Tue. 29 Apr. 14 om 17:10
fun

EDEKA - Supergeil [WTF]

video
77%77%77%77%
4
door Takai op Wed. 26 Feb. 14 om 21:07
fun

Jamie Casino Lawyer - Vreemdste reclame ooit

video
75%75%75%75%
1
door Takai op Wed. 5 Feb. 14 om 22:30
varia

Kris wil zich veilig voelen. En jij?

video
72%72%72%72%
19
door HellsKitchen op Mon. 3 Feb. 14 om 13:24
fun

Schokkende reclame tegen spijbelen

video
70%70%70%
3
door HellsKitchen op Sat. 1 Feb. 14 om 12:26
fun

Bud Light Super Bowl Commercial

video
90%90%90%90%90%
2
door sjores87 op Sat. 1 Feb. 14 om 10:54
varia

Best Buds

video
50%50%50%
0
door Piieter04 op Thu. 30 Jan. 14 om 14:56
fun

WTF reclame van Comcast

video
92%92%92%92%92%
5
door Queen op Thu. 16 Jan. 14 om 20:28
fun

Dyson stofzuiger reclame

video
80%80%80%80%
2
door Interpuck op Tue. 26 Nov. 13 om 22:03
fun

Reclamespot John Lewis

video
54%54%54%
1
door Piieter04 op Wed. 13 Nov. 13 om 12:37
fun

De reden waarom belgen meer seks moeten hebben.

video
90%90%90%90%90%
8
door HellsKitchen op Tue. 12 Nov. 13 om 16:56
fun

Click, Baby, Click ! (Reclame)

video
90%90%90%90%90%
1
door fatcat op Tue. 12 Nov. 13 om 13:03
fun

De aardappel. Thuis in elke keuken. - BOEM Patat

video
56%56%56%
3
door Kickass op Mon. 11 Nov. 13 om 21:34
autos

Beetle Convertible advertisment

video
92%92%92%92%92%
5
door RTC1 op Fri. 25 Oct. 13 om 21:49
fun

Printen via je gsm kan handig zijn

video
30%30%
2
door Queen op Mon. 21 Oct. 13 om 17:42
fun

Doritos reclame

video
89%89%89%89%89%
1
door Queen op Tue. 8 Oct. 13 om 13:01
fun

De raarste Japanse reclames

video
58%58%58%
1
door Amberke op Fri. 20 Sep. 13 om 18:22
fun

Een nieuwe powermeeting klinkt als muziek in de oren

video
89%89%89%89%89%
4
door Queen op Wed. 18 Sep. 13 om 12:12
fun

Een van werelds meest bekeken reclamespot

video
65%65%65%
4
door Kickass op Sun. 15 Sep. 13 om 16:59
fun

De nieuwe Fiat 500L, minder geschikt voor singles

video
75%75%75%75%
6
door Queen op Fri. 26 Jul. 13 om 14:51
fun

Leuke reclame Honda - Hands

video
88%88%88%88%88%
4
door Queen op Tue. 9 Jul. 13 om 11:10
fun

Sterke reclame van Sumsung

video
92%92%92%92%92%
7
door Galome op Fri. 31 May. 13 om 18:27
fun

De eerste eerlijke internetprovider

video
96%96%96%96%96%
12
door ikke op Fri. 29 Mar. 13 om 14:40
fun

VW Hond - making off

video
88%88%88%88%88%
4
door anima-john op Mon. 11 Feb. 13 om 09:25
fun

Oreo Reclame - Whisper Fight

video
70%70%70%
3
door r0o op Mon. 4 Feb. 13 om 11:07
fun

Tegengehouden door de politie...

video
93%93%93%93%93%
4
door r0o op Wed. 9 Jan. 13 om 14:08
fun

ROLLER KINGDOM

video
93%93%93%93%93%
7
door PietVerkest op Tue. 11 Dec. 12 om 21:24
fun

De lijn

video
93%93%93%93%93%
15
door mesab op Tue. 11 Dec. 12 om 18:36
fun

Kip, het meest veelzijdige stukje vlees!

video
71%71%71%71%
3
door Lisaa- op Fri. 26 Oct. 12 om 18:53
1 2 3 4 5 »