register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Waar erger jij je het meest aan?
Ananas op een pizza ( 11.1% )
Witte sokken in sandalen ( 22.2% )
Mensen (Nederlanders in bijzonder) ( 44.4% )
Deze poll ( 11.1% )
Jehovah getuigen ( 11.1% )
9 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst
 

Posts met de tag : Reporter

fun

CNN reporter gets interrupted during hurricane Irma broadcast

video
50%50%50%
0
door Chiesel op Sun. 10 Sep. 17 om 15:41
fun

Reporter stopt met job tijdens live uitzending

video
75%75%75%75%
0
door Azlannagh op Mon. 22 Sep. 14 om 11:51
fun

Twee redenen om het wereldkampioenschap interessanter te vinden.

video
78%78%78%78%
6
door Azlannagh op Fri. 13 Jun. 14 om 10:48
fun

You\'re so fucking hot

video
75%75%75%75%
1
door Azlannagh op Tue. 10 Jun. 14 om 13:28
fun

Gekkie maakt reporter bang

video
50%50%50%
0
door Postbode op Fri. 16 May. 14 om 10:17
fun

Mila Kunis maakt gehakt van reporter

video
88%88%88%88%88%
7
door Azlannagh op Tue. 6 May. 14 om 16:23
fun

Grapjas onderbreekt reporter

video
88%88%88%88%88%
1
door Chiesel op Sat. 22 Feb. 14 om 13:16
fun

Reporter fired for remarks about missing woman

video
88%88%88%88%88%
3
door FuuF op Sun. 5 Jan. 14 om 20:52
fun

Cute reporter and Dutch team fans

video
57%57%57%
4
door minnimal op Wed. 13 Nov. 13 om 13:59
fun

Reporter takedown

video
91%91%91%91%91%
3
door rolinke op Wed. 9 Jan. 13 om 08:56
fun

NEW: TV Reporter Fail Compilation - Best Of 2012!

video
80%80%80%80%
2
door funnyvideos88 op Fri. 7 Dec. 12 om 17:54
fun

Reporter Caught With Skirt Up On Air

video
83%83%83%83%
5
door Pr0xje op Tue. 15 May. 12 om 20:06
fun

Bird poops in reporter's mouth

video
77%77%77%77%
4
door Chiesel op Thu. 22 Mar. 12 om 15:53
fun

Reporter Walks Into Pole While Trying to Interview Lawyer

video
91%91%91%91%91%
1
door rolinke op Sat. 10 Mar. 12 om 08:12
fun

Jumping On The Bandwagon Fail!

video
50%50%50%
1
door rolinke op Fri. 10 Feb. 12 om 10:08
fun

Betrapt!

video
55%55%55%
7
door HellsKitchen op Wed. 2 Nov. 11 om 23:59
fun

Reporter Insults \"Yo Mama\" LOL

video
86%86%86%86%
6
door Technical1988 op Mon. 19 Sep. 11 om 18:00
fun

Reporter zonder broek

video
73%73%73%73%
11
door OLI400 op Sat. 3 Sep. 11 om 10:57
fun

Sporza-reporter maakt een foutje...

video
98%98%98%98%98%
46
door r0o op Tue. 14 Jun. 11 om 18:50
fun

VERY VERY unlucky reporter

video
53%53%53%
8
door edukai op Sun. 22 May. 11 om 14:08
fun

The WTF moment of a reporter

video
89%89%89%89%89%
11
door HardcoreFlavour op Thu. 14 Apr. 11 om 22:30
sport

Spaanse verslaggever blijft er bijna in

video
95%95%95%95%95%
16
door FuuF op Tue. 22 Mar. 11 om 22:04
fun

Reporter vs. Snowmobile

video
82%82%82%82%
7
door dipke op Tue. 21 Dec. 10 om 13:04
fun

reporter fail

video
25%25%
2
door GTO_power op Thu. 28 Oct. 10 om 11:55
fun

waarom reporters niet altijd geliefd zijn.

video
90%90%90%90%90%
12
door wezzels op Wed. 11 Aug. 10 om 17:54
fun

Guys, i\'m a hockey announcer Guys....

video
85%85%85%85%
15
door Zigzag op Sun. 6 Jun. 10 om 22:14
fun

Een überdroge politie-agente

video
85%85%85%85%
10
door magictrick op Sat. 29 May. 10 om 09:28
fun

News Reporter Shits Herself During Interview

video
94%94%94%94%94%
13
door woetr op Wed. 24 Feb. 10 om 13:17
fun

Reporter vogelpoep fail

video
96%96%96%96%96%
25
door CJ op Thu. 5 Nov. 09 om 16:08
fun

Skatboard Reporter Fail

video
80%80%80%80%
6
door DenHond op Fri. 5 Jun. 09 om 20:51
fun

Stoned reporter

video
86%86%86%86%
12
door NoBrainzz op Thu. 14 May. 09 om 01:04
fun

Skateboard reporter fail

video
94%94%94%94%94%
12
door Geordi op Thu. 9 Apr. 09 om 10:48